Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų tiesinimas

QUOTE(Lala @ 2006 05 28, 17:56)
Prieblanda, sveikinu isigyjus vertinga daikta  bigsmile.gif  thumbup.gif

As naudoju Osis+ kremuka tiesinimui, pirkai Eurovaistinei, 15lt 100ml  ax.gif
Kai sita pabaigsiu pirksiu Trevor Sorbe, 50ml ~10lt, Kosmadoj  ax.gif



O kas ten per toks trevor 50 ml, labai jau mazas. Mano tas skystys purskiamas 200 ml. Bet gal ir geriau, kai mazai, isnaudojai, jei nepatiko, tai greit ir baigi, jei patiko, tai gali dar isigyt. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Atech @ 2006 05 29, 19:49)
O kas ten per toks trevor 50 ml, labai jau mazas. Mano tas skystys purskiamas 200 ml. Bet gal ir geriau, kai mazai, isnaudojai, jei nepatiko, tai greit ir baigi, jei patiko, tai gali dar isigyt.  mirksiukas.gif

Man irgi įdomu kas čia per daiktas drinks_cheers.gif
Atsakyti
noreciau paklausti, kiek jus su tom keramikinem znyplem uztrunkate tiesindamos plaukus (as tiesindama(su metalinem) uztrukdavau maziausiai 20min, ir man tai yra labai daug). ir kaip po tokio tiesinimo plaukai reaguoja lauke tokiu lietingu periodu???
idomu butu suzinoti ax.gif listen.gif
Atsakyti
QUOTE(Buttuke @ 2006 05 29, 23:00)
noreciau paklausti, kiek jus su tom keramikinem znyplem uztrunkate tiesindamos plaukus (as tiesindama(su metalinem) uztrukdavau maziausiai 20min, ir man tai yra labai daug). ir kaip po tokio tiesinimo plaukai reaguoja lauke tokiu lietingu periodu???
idomu butu suzinoti ax.gif  listen.gif

Kol dar neįpratus, tai man užtrunka kokias 15-20 min. tiesinimas rolleyes.gif o dėl lietaus, tai šiek tiek plaukučiai pasišiaušia ir viskas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Buttuke @ 2006 05 29, 23:00)
noreciau paklausti, kiek jus su tom keramikinem znyplem uztrunkate tiesindamos plaukus (as tiesindama(su metalinem) uztrukdavau maziausiai 20min, ir man tai yra labai daug). ir kaip po tokio tiesinimo plaukai reaguoja lauke tokiu lietingu periodu???

aš irgi užtrunku apie 20min...
Atsakyti
QUOTE(Hella @ 2006 05 29, 23:00)
Man irgi įdomu kas čia per daiktas  drinks_cheers.gif



Kremukas tiesinimui, maciau Kosmadoj, Sarmoj yra ir didesne pakuote, 30lt ax.gif
Atsakyti

Šiandien HyperRimi gerą pusvalandį siūbavau prie plaukų priežiūros priemonių lentynos blush2.gif Tai vos tik ką įdomesnio rasdavau, kainos surast nė pro kur bash.gif:
Mačiau kažkokį Herbina purškalėlį (gal 200ml, kaina ~15Lt), Dove apsauginis losjonas (200ml, kainos nerasta), Gliss Kur nenuplaunamas balzamas brunetėms su apsauga nuo karščio (150 ar 200ml, kainos taip pat nerasta), Sunsilk tiesinamasis balzamas ar losjonas (200ml, kaina gal 6lt g.gif ), daugiau neprisimenu, bet gal ką bandėt iš šių priemonių? ax.gif


Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2006 05 30, 12:01)
Šiandien HyperRimi gerą pusvalandį siūbavau prie plaukų priežiūros priemonių lentynos  blush2.gif  Tai vos tik ką įdomesnio rasdavau, kainos surast nė pro kur bash.gif:
Mačiau kažkokį Herbina purškalėlį (gal 200ml, kaina ~15Lt), Dove apsauginis losjonas (200ml, kainos nerasta), Gliss Kur nenuplaunamas balzamas brunetėms su apsauga nuo karščio (150 ar 200ml, kainos taip pat nerasta), Sunsilk tiesinamasis balzamas ar losjonas (200ml, kaina gal 6lt  g.gif ), daugiau neprisimenu, bet gal ką bandėt iš šių priemonių?  ax.gif



Mano drauge naudoja Herbinos priemones, patenkinta, as vis neprisiruosiu nupirkti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2006 05 30, 12:01)
Šiandien HyperRimi gerą pusvalandį siūbavau prie plaukų priežiūros priemonių lentynos  blush2.gif  Tai vos tik ką įdomesnio rasdavau, kainos surast nė pro kur bash.gif:
Mačiau kažkokį Herbina purškalėlį (gal 200ml, kaina ~15Lt), Dove apsauginis losjonas (200ml, kainos nerasta), Gliss Kur nenuplaunamas balzamas brunetėms su apsauga nuo karščio (150 ar 200ml, kainos taip pat nerasta), Sunsilk tiesinamasis balzamas ar losjonas (200ml, kaina gal 6lt  g.gif ), daugiau neprisimenu, bet gal ką bandėt iš šių priemonių?  ax.gif

Aš turėjau Sunsilk tiesinamąjį balzamą, bet mečiau lauk smile.gif nieko gero schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2006 05 30, 11:01)
Šiandien HyperRimi gerą pusvalandį siūbavau prie plaukų priežiūros priemonių lentynos  blush2.gif  Tai vos tik ką įdomesnio rasdavau, kainos surast nė pro kur bash.gif:
Mačiau kažkokį Herbina purškalėlį (gal 200ml, kaina ~15Lt), Dove apsauginis losjonas (200ml, kainos nerasta), Gliss Kur nenuplaunamas balzamas brunetėms su apsauga nuo karščio (150 ar 200ml, kainos taip pat nerasta), Sunsilk tiesinamasis balzamas ar losjonas (200ml, kaina gal 6lt  g.gif ), daugiau neprisimenu, bet gal ką bandėt iš šių priemonių?  ax.gif

Nu is siu priemoniu nieko ir as nebandziu schmoll.gif Gliss Kur turetu buti nieko g.gif
Atsakyti
Prieblanda nesuk sau galvos pirk Osis+ jau isbandytas, priduoda plaukams blizgisio, neriebina, as pirkau Eurovaistinei 100ml 15lt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lala @ 2006 05 30, 15:04)
Prieblanda nesuk sau galvos pirk Osis+ jau isbandytas, priduoda plaukams blizgisio, neriebina, as pirkau Eurovaistinei 100ml 15lt  ax.gif


Jau vakar nusipirkau blush2.gif Bet aš visada pasiryžusi ištirti padėtį rinkoje laugh.gif



Atsakyti