Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų tiesinimas

QUOTE(kibirkstele* @ 2006 05 21, 12:23)
As tiesinuosi pati su znyplemis, dar turiu specialu kremuka, kad apsaugotu plaukus nuo karscio ir  thumbup.gif  plaukai blizga, sveiki ir tiesus  biggrin.gif


o koki apsauganti kremuka naudoji? wink.gif
Atsakyti
Jurgand o kiek kainuoja tas kremukas?
Atsakyti
QUOTE(pelkiu_vanda @ 2006 05 19, 00:00)
zhiurkike, - as labai labai noreciau issitiesinti savo baisias kudlas  ax.gif  bet noreciau daugiau info apie kainas poveiki ir pan...... blush2.gif



parasyk i az telefa savo paskambinsiu papasakosiu. nes ilgai uzima ten anksciau rasiau kaip kas atrodo, tai va paskambisniu ir palialiakinsiu, arba kitadien atsakysiu nes nigaliu dabar. o cia foto gali pazeet.


http://public.fotki....hiurka/zhiurka/
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2006 05 21, 17:36)
Jurgand o kiek kainuoja tas kremukas?

Gerai nepamenu, bet rodo iki 30LT.
Atsakyti
QUOTE(zhiurkike @ 2006 05 24, 14:19)
parasyk i az telefa savo paskambinsiu papasakosiu. nes ilgai uzima ten anksciau rasiau kaip kas atrodo, tai va paskambisniu ir palialiakinsiu, arba kitadien atsakysiu nes nigaliu dabar. o cia foto gali pazeet.
http://public.fotki....hiurka/zhiurka/





zhiurkike, pranesk koordinates arba parasyk man i santa0@one.lt . ieskau kas galetu istiesinti mano nusiurusius plaukus, aisku pigiau nei kirpyklose. jei tai imanoma, labai prasau pranesti apie save mirksiukas.gif aciu
Atsakyti
ir man gal gali savo koordinates imes i az, as pati Tau rasiau, bet kol kas jokio ats negavau 4u.gif
Atsakyti
Jurgand o tas kremukas tokiam gal permatomam "bliudely" su rudu dangtuku?
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2006 05 27, 20:45)
Jurgand o tas kremukas tokiam gal permatomam "bliudely" su rudu dangtuku?

Ne schmoll.gif juodam buteliuki mirksiukas.gif
Atsakyti

Ilgai apie tuos plaukų tiesinimus nė velnio neraukiau, bet neseniai šiek tiek pasiskaičiau, o šiandie nusipirkau keramikines žnyples, skirtas sausų plaukų tiesinimui. Vitek firmos už 69Lt per išpardavimą, anksčiau kainavo 99Lt tongue.gif
Jau išsitiesinau plaukelius (tik be spec. priemonių, nes nespėjau nusipirkt), tai labai čiki - labai lengvai per plauką slysta thumbup.gif
Mano plaukų labai daug, jie stori ir nelabai paklusnūs, bet išsitiesino gerai (įdomu, kas būtų lietingą dieną biggrin.gif ), vis negaliu ramiai pro veidrodį praeit - taip seniai norėjau gražiai gulančių plaukų blush2.gif Po plovimo natūraliai jiems leidus išdžiūti tai ogho koks gauruotis liūtas būnu. Čia kur kažkas savo draugės "liūtės" nuotraukas įdėjo, tai ten vieni juokai, palyginus su mano kupeta doh.gif

Dėl to, kad kirpykloje geriau ištiesina plaukus nei namie paaiškinimas labai
paprastas: svetimus plaukus kur kas lengviau tvarkyti nei savo smile.gif

Dėl profesionalių priemonių naudojimo: neseniai skaičiau apie tyrimą, kurio metu žmonės turėjo išmeginti "profesionalias" ir įprastai parduotuvėse randamas plaukų priežiūros priemones. Tiesa, jie nežinojo kur kas yra. Paaiškėjo, kad akivaizdaus skirtumo kokybėje tyrimo dalyviai neįžvelgė. Tik dabar neužmėtykit manęs batais biggrin.gif Kam patinka, galit ir toliau professional seriją naudot mirksiukas.gif

Skaičiau ir apie bandymą su nebrangiom (30 dolerių) ir brangiom (150 dolerių) plaukų tiesinimo žnyplėmis, kuriomis galima tiesinti ir drėgnus plaukus. Esminio skirtumo taip pat neaptikta.

Nors žnyplės vis tiek kenkia plaukui (keramikinės ar stiklinės), tačiau galima tą žalą šiek tiek minimizuoti:
1. Nors šlapi plaukai lyginasi kur kas lengviau, tačiau ir žala jiems daroma gerokai didesnė. Jei plaukai nėra pakankamai nusausinti, tai žnyplės tą vandenį užvirina ir plaukai elementariai išverda doh.gif
2. Reikėtų tiesinti tik sausus plaukus, jei jūsų žnyplės nėra specialiai tinkamos ir šlapiems.
3. Mažiau žalos plaukui bus, jei nelaikysit žnyplių, o geriau daugiau kartų jomis perbrauksit plaukus.
Atsakyti
Prieblanda, sveikinu isigyjus vertinga daikta bigsmile.gif thumbup.gif

As naudoju Osis+ kremuka tiesinimui, pirkai Eurovaistinei, 15lt 100ml ax.gif
Kai sita pabaigsiu pirksiu Trevor Sorbe, 50ml ~10lt, Kosmadoj ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lala @ 2006 05 28, 18:56)
Prieblanda, sveikinu isigyjus vertinga daikta  bigsmile.gif  thumbup.gif

As naudoju Osis+ kremuka tiesinimui, pirkai Eurovaistinei, 15lt 100ml  ax.gif
Kai sita pabaigsiu pirksiu Trevor Sorbe, 50ml ~10lt, Kosmadoj  ax.gif


Ačiū ačiū, man irgi mano pirkinys labai patiko thumbup.gif

Prisiskaičius komentarų nutariau išmėginti pirmiausiai Osis+ ax.gif
Lauksiu atsiliepimų ir apie Trevor Sorbe smile.gif


Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2006 05 28, 18:59)
Ačiū ačiū, man irgi mano pirkinys labai patiko  thumbup.gif

Prisiskaičius komentarų nutariau išmėginti pirmiausiai Osis+  ax.gif 
Lauksiu atsiliepimų ir apie Trevor Sorbe  smile.gif


As turiu Osis + slick. Tokia bonke metaline permatomo gelio. Parasyta "drekinamasis necheminis plauku sruogu istiesinimo skystis, ypatingo lygumo efekto"
Na palyginus su kitais, pvz kad ir tuo Trevor gal ir nieko, bet tikrai ne ypatingo lygumo efektas.
Turiu trevor sorbie "straightening addict protect, flatten and shine spray" Visai joks. gal tik kvapas kaip po kirpyklos ir tiek. Turejau trevor sorbie ir toki skysti irgi gelio tipo. Ten irgi s...
Man kol kas niekas nepatiko, sedziu bonkem apsikrovus. Visdar ieskau doh.gif
Atsakyti