Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų tiesinimas

QUOTE(neide @ 2006 04 26, 18:05)
kam idomu kaip yra daromas ilgalaikis plauku tiesinimas (cheminis) galiu pasakyti, tai uzima apie 1.30 min ( viska sakau, kaip buvo man) , jei pasakoti smulkiai, tai aisku isplauna galva, paskui ima sruogomis ir tepa chemikalus(panasiai kaip plauku dazus), paskui plauka tempia, viska laiko apie 15 - 20 min ir tada ..... 4u.gif o tada tik gulejau ir plove, tepe sampuna, vel plove, vel - kazka tepe ir t.t.kol galiausia isdziuve plaukai atrodo  thumbup.gif tikrai nenusivyliau, aisku tiesinima pasidariau tik siandien, bet kolkas plaukai tikrai netapo siaudiniai ar galai baisus.nezinau galbut LT ta tiesinima daro kitaip  g.gif , nes as dariausi Anglijoje

idomu kaip atrodys tavo atauginejantys plaukai po menesio-dvieju g.gif
Atsakyti
QUOTE(gaudri @ 2006 05 12, 19:23)
Va dar iskilo klausimas ar pirkti is topo centro philips keramikines su jonu technologija(199), ar babyliss be jonizatoriaus bet su stiklo keramika?(180lt)kas geriau iesvis kas nors girdejo apie ta stiklo keramika? wub.gif



As tai nuvaziociau i parduotuve ir pasiziureciau kuris man butu patogesnis, o taip pat pasikonsultociau mirksiukas.gif
Atsakyti
Okokios pastave lala? 4u.gif
Atsakyti
Pas mane keramikines, pirkau Topo centre, firma Wik, 79lt
user posted image

Cia mano plaukai pries ir po bigsmile.gif
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lala: 14 gegužės 2006 - 09:17
QUOTE(Lala @ 2006 05 14, 09:08)
Pas mane keramikines, pirkau Topo centre, firma Wik, 79lt
user posted image

Cia mano plaukai pries ir po  bigsmile.gif
user posted imageuser posted image

Nu grazu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgand @ 2006 05 14, 16:59)



Man irgi labai grazu ax.gif , esu patenkinta, kad nupirkau tiesintuva, tiesinu i menesi gal po 2 kartus, tai plaukams nekienkia, o ir pastoviai naudoju ivairias priemones smile.gif
Atsakyti
nu viskas pirksiu..tikrai grazu..skirtumas tik tas kad pas mane plaukai sviesinti..ir dar seip is prigimties sausi..tai gal vistiek tikrai pajausiu..seip yra kur visu mamyciu nuotraukos 4u.gif bet kaip sakoma, jai labai nori, tai reikia bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Citra* @ 2006 04 25, 10:52)
As irgi sia kauke turiu  drinks_cheers.gif  Man irgi patinka  thumbup.gif

Kur jūs ją perkate?
Atsakyti
Jai Kaune, tai laisves pradzioje yra tokia ZUnda prekes kirpykloms..ten yra selektivo produkcijos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gaudri @ 2006 05 14, 21:58)
Jai Kaune, tai laisves pradzioje yra tokia ZUnda prekes kirpykloms..ten yra selektivo produkcijos 4u.gif

As ir naudoju viska Selectivo firmos nu man tai viskas labai tinka ir patinka ir kainos geros thumbup.gif Verta demesio firma tongue.gif
Atsakyti
Gal kuri darėtės būtent šitą ilgalaikį cheminį plaukų tiesinimą
Atsakyti
QUOTE(jurgituks @ 2006 05 14, 21:46)
Kur jūs ją perkate?

As "Medinese sukose" pirkau.
Atsakyti