Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų tiesinimas

QUOTE(Hella @ 2006 04 25, 19:11)
O kur galima rasti šių priemonių  blush2.gif


As perku pas savo kirpeja. ax.gif Gal buna tose kirpeju parduotuvese? g.gif
Atsakyti
lakme siaip baltora importuoja bet pas juos as niekad nieko nepirkau, jie siule man darba savo atsybe nuomotis kede uz 40 Lt i diena. As vos nepradejau zvengti kai man tiek pasake tokioj vietoj . Sekmes.
Atsakyti
kam idomu kaip yra daromas ilgalaikis plauku tiesinimas (cheminis) galiu pasakyti, tai uzima apie 1.30 min ( viska sakau, kaip buvo man) , jei pasakoti smulkiai, tai aisku isplauna galva, paskui ima sruogomis ir tepa chemikalus(panasiai kaip plauku dazus), paskui plauka tempia, viska laiko apie 15 - 20 min ir tada ..... 4u.gif o tada tik gulejau ir plove, tepe sampuna, vel plove, vel - kazka tepe ir t.t.kol galiausia isdziuve plaukai atrodo thumbup.gif tikrai nenusivyliau, aisku tiesinima pasidariau tik siandien, bet kolkas plaukai tikrai netapo siaudiniai ar galai baisus.nezinau galbut LT ta tiesinima daro kitaip g.gif , nes as dariausi Anglijoje
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neide: 26 balandžio 2006 - 18:06
Nu va Anglijoj... O kur Lietuvoj gerai plaukus chemiškai ištiesintų? Turiu draugę kirpėją, tai ji pati plaukų ilgalaikiu tiesinimu neužsiima, bet sakė turėjo klientę su ištiesintais plaukais. Lyg ir nieko gero- plaukai tos klientės buvę pašiurę ir kaip vaškiniai, niekaip išplaut gerai negalėjusi g.gif
Atsakyti
Vat, vat ir man idomu ar Alytuj kas nors tiesina plaukus g.gif
Atsakyti
QUOTE(kaguelo @ 2006 04 26, 19:18)
Nu va Anglijoj... O kur Lietuvoj gerai plaukus chemiškai ištiesintų? Turiu draugę kirpėją, tai ji pati plaukų ilgalaikiu tiesinimu neužsiima, bet sakė turėjo klientę su ištiesintais plaukais. Lyg ir nieko gero- plaukai tos klientės buvę pašiurę ir kaip vaškiniai, niekaip išplaut gerai negalėjusi  g.gif

pries eidama ir as buvau prisiskaiciu apie rezultatus paskui blogaja puse, beto uosvienyte uzkietejus kirpeja ax.gif tai irgi pripasakojo, bet.....pasidariau, nesigailiu, taciau jauciu uosvienyte truputi papyks verysad.gif
Atsakyti
smile.gif perskaiciau cia jusu komentarus..
na, as irgi esu garbane. bet jau tookia... pvz., galiu sakyti, kad jei mano plaukams kas padetu, tai jau padetu ir bet kurios plaukams biggrin.gif

apie plaukus - jie nera vienodo garbanotumo, kai kur sruogos banguotos, kitur kaip spirales. as nezinau, ar dar kas tokius slykscius plaukus turi.. schmoll.gif

tai as juos tiesinu su fenu. toks antgalis kaip plauku sepetys. aisku, jie labai sauseja nuo to, todel triusta ir skilineja. kiek uzsiauginu, tiek ir nukerpu.
bandziau begale visokiu sampunu, balzamu, purskalu ir tt.
dregnu oru pastoviai vaikstau su "antenom".

ir nzn ar nuo to, bet man ju pamazejo, atsimenu, mokykloj vos i delna suimdavau, tai dabar gal tik puse tiek verysad.gif

as jau nebezinau, ka daryti. norejau net puskes prasyt, kad sudetu chemini-tai nors visi vienodi butu. koki pusmeti gal nedziovinciau, tai plauku gal padaugetu biggrin.gif

esu dariusi ir ta chemini plauku tiesinima. nzn, gal cia kaip antireklama nuskambes, tai kirpyklos neminesiu. man irgi sake, kad istiesina ir negru plaukus, tai labai dziaugiausi. viskas vyko panasiai, kaip pasakojo cia neide. uztrukau apie 2 val., (mano plaukai-koks sprindis zemiau peciu), sumokejau ~150 Lt.
kai isdziovino pritepe visokiu priemoniu, tai atrode graziau nei reklamoj. tikrai super , o jau as tai siam reikale labai priekabi.
paskui kai galva issiploviau, eme jie pustis, kazkiek pasibangavo ir va.... aisku, po to kelis menesius buvo tvarkytis daug lengviau, bet as galvojau, kol ataugs, tai fenas man nereikalingas bus.. schmoll.gif

dabar neseniai per google atradau 2 kirpyklas, kur irgi daro chemini tiesinima. tai nezinau, gal jie turi kazkokiu nerealiu priemoniu, nes kaina 400-600Lt ir reikia ten sedeti apie 5 valandas!!! gal ir atsirado kokiu naujoviu, as tai dariausi pries 1,5 metu..
Atsakyti
as tai vis dar nepasiryztu nusipirkti tu tiesinimo znypliu blush2.gif taip bijau pakenkti savo ir taip sausiem plaukam..bet juk tiesinciau tik viena karta i menesi gal nieko labai baisaus netasitiktu? na patarkit kas nors verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(gaudri @ 2006 05 11, 07:03)
as tai vis dar nepasiryztu nusipirkti tu tiesinimo znypliu blush2.gif taip bijau pakenkti savo ir taip sausiem plaukam..bet juk tiesinciau tik viena karta i menesi gal nieko labai baisaus netasitiktu? na patarkit kas nors verysad.gif

Na nuo vieno karto tai nepagadysi plauku ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gaudri @ 2006 05 11, 08:03)
as tai vis dar nepasiryztu nusipirkti tu tiesinimo znypliu blush2.gif taip bijau pakenkti savo ir taip sausiem plaukam..bet juk tiesinciau tik viena karta i menesi gal nieko labai baisaus netasitiktu? na patarkit kas nors verysad.gif



As tai turiu tiesinimo zniples gal jau menesi, tiesinau tik 2 kartus, plaukams nieko nepakenke ir manau jai tiesinnsiu pora kartu i menesi nieko jiems neatsitiks, nes naudoju pastoviai kaukes, aliejukus ir pries tiesinima naudoju spec kremuka smile.gif
Atsakyti
na gal reik pasiryzti.. bigsmile.gif pirkciau tik geras..su ta stiklo keramika vadinama bigsmile.gif
Atsakyti
Va dar iskilo klausimas ar pirkti is topo centro philips keramikines su jonu technologija(199), ar babyliss be jonizatoriaus bet su stiklo keramika?(180lt)kas geriau iesvis kas nors girdejo apie ta stiklo keramika? wub.gif
Atsakyti