Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų tiesinimas

QUOTE(*Citra* @ 2006 04 23, 13:50)
Kaip supratau, tu daznai tiesini plaukus. O kokias apsaugines priemones naudoji? Nes as patiesinau pora savaiciu nuolat (su iv priemonem), bet matau, kad plaukai labai issausejo.


Tiesinu mazdaug 2-3 kartus i savaite. Prieziura tokia: po sampuno i plaukus itrindavau Selectif firmos maitinancia ir drekinancia ampule, po to tos pacios firmos aliejuku patepu plauku galiukus smile.gif Dar karta i savite dedavau kauke, kuria laikydavau apie gera pusvalandi. Dabar po sampuno dedu drekinancia kauke, po to aliejuku tepu. Buvo cia metas, kai aliejukas ir visos kaukes buvo pasibaige, tai tik isplaudavau paprastu sampunu su kondicionieriumi. g.gif Plauku galiukai iskart nusausejo, pradejo luzineti. Tai galus nusikirpau, ir vel intensyviai naudoju visas priemones.
AIsku, uzknisa ta pastovi kruopsti plauku prieziura, ale ka daryti?...bet siaip ar tiesinti, ar netiesinti, visvien reikia plauksu priziureti mirksiukas.gif
Atsakyti
Skaitinejau, skaitinejau kaip jus tiesinates plaukus ir as susigundziau. Nusipirkau tiesintuva 4u.gif Norejau pirti pigesni, kadangi neketinau tiesinti pastoviai, tik ypatingomis progomis. Bet kaip visada nusipirkau brangiausia biggrin.gif Philips keramikini su jonizatoriumi. Grizusi is karto isbandziau thumbup.gif
Bet ir supratau viena dalyka, kiekviena diena as tokiu plauku nenoreciau... Pasiilgciau garbaneliu rolleyes.gif Dabar dziaugiuosi, kad nesusigundziau ilgalaikiu tiesinimu.
Smagu buti garbane thumbup.gif Nori tiesini (uztrukau gal tik 10 min), nori garbanoji, o jeigu tingi ir ta ir ta eini pasisiaususi tongue.gif
O sugarbanoti tiesius plaukus daug sunkiau nei garbanotus istiesinti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Macarena @ 2006 04 23, 20:34)
Tiesinu mazdaug 2-3 kartus i savaite. Prieziura tokia: po sampuno i plaukus itrindavau Selectif firmos maitinancia ir drekinancia ampule, po to tos pacios firmos aliejuku patepu plauku galiukus  smile.gif  Dar karta i savite dedavau kauke, kuria laikydavau apie gera pusvalandi. Dabar po sampuno dedu drekinancia kauke, po to aliejuku tepu. Buvo cia metas, kai aliejukas ir visos kaukes buvo pasibaige, tai tik isplaudavau paprastu sampunu su kondicionieriumi.  g.gif Plauku galiukai iskart nusausejo, pradejo luzineti. Tai galus nusikirpau, ir vel intensyviai naudoju visas priemones.
AIsku, uzknisa ta pastovi kruopsti plauku prieziura, ale ka daryti?...bet siaip ar tiesinti, ar netiesinti, visvien reikia plauksu priziureti  mirksiukas.gif

Mane domina Selective aliejukas (kaina, kiekis) ir drekinanti kauke (firma, kaina, kiekis). Ir koki dabar aliejuka naudoji? Ta pati? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Citra* @ 2006 04 24, 20:43)
Mane domina Selective aliejukas (kaina, kiekis) ir drekinanti kauke (firma, kaina, kiekis). Ir koki dabar aliejuka naudoji? Ta pati?  4u.gif


Aliejukas - 50 ml - 45 Lt ( naudoju apie puse metu, tai kaina visai normali iseina ) Dabar vel nusipirkau sita. Kazkaip kai isbandziau ir pamaciau, kad geras kokybiskas daiktas, tai nesinori perkalioti kitu g.gif
Kauke - "Hair cream" visu tipu plaukams. Puse litro. Kaina 28 Lt ax.gif Bent jau man tai super thumbup.gif Atrodo, susivelia plaukai isplovus sampunu, uzsidedu tos kaukes, palaikau 2-3 minutes, ir iskart plaukai kaip silkiniai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Macarena @ 2006 04 24, 20:56)
Kauke - "Hair cream" visu tipu plaukams. Puse litro. Kaina 28 Lt  ax.gif Bent jau man tai super  thumbup.gif  Atrodo, susivelia plaukai isplovus sampunu, uzsidedu tos kaukes, palaikau 2-3 minutes, ir iskart plaukai kaip silkiniai  bigsmile.gif

As irgi sia kauke turiu drinks_cheers.gif Man irgi patinka thumbup.gif
Atsakyti
O ši, jūsų minima kaukė, Selectivo, ar kitos firmos? Aš ir mėgstu tiesius plaukus, bet nuo tiesinimo galai šiaudiniai, o kirpti taip gaila, nes labai noriu atsiauginti ilgus plaukus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(benux @ 2006 04 25, 10:19)
O ši, jūsų minima kaukė, Selectivo, ar kitos firmos? Aš ir mėgstu tiesius plaukus, bet nuo tiesinimo galai šiaudiniai, o kirpti taip gaila, nes labai noriu atsiauginti ilgus plaukus  wub.gif

Taip, Selective firmos.
Atsakyti
blush2.gif Labai idomu ilgalaikis plaukų tiesinimas. Aš tai tiesinau plaukus gal kokius metus su keraminiu tiesintoju ir jūs neįsivaizduojat kaip sugadinau plaukus. Jei kas tikrai žino apie ilgalaikį plaukų tiesinimą parašykite. Aš manau, kad jis mažiau sugadintų plauką, juk ištiesintų tik vieną kartą, o su žnyplėm reikia po kiekvieno plovimo
Laura
Atsakyti
Ir mane labai domina ilgalaikis istiesinimas, papasakokis kas placiau kaip tai daroma ir kiek laiko laiko tas dalykas. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(benux @ 2006 04 25, 10:19)
O ši, jūsų minima kaukė, Selectivo, ar kitos firmos? Aš ir mėgstu tiesius plaukus, bet nuo tiesinimo galai šiaudiniai, o kirpti taip gaila, nes labai noriu atsiauginti ilgus plaukus  wub.gif



Nu bet ar grazu ilgi, bet sugadinti plaukai? g.gif Ar ne geriau pakirpti, ir tada intensyviai juos priziureti? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(laura_cir @ 2006 04 25, 15:44)
blush2.gif Labai idomu ilgalaikis plaukų tiesinimas. Aš tai tiesinau plaukus gal kokius metus su keraminiu tiesintoju ir jūs neįsivaizduojat kaip sugadinau plaukus. Jei kas tikrai žino apie ilgalaikį plaukų tiesinimą parašykite. Aš manau, kad jis mažiau sugadintų plauką, juk ištiesintų tik vieną kartą, o su žnyplėm reikia po kiekvieno plovimo
Laura



QUOTE(Jurgand @ 2006 04 25, 16:04)
Ir mane labai domina ilgalaikis istiesinimas, papasakokis kas placiau kaip tai daroma ir kiek laiko laiko tas dalykas. ax.gif

rytoj tikrai papasakosiu viska, nes zingsniuosiu siam procesui 4u.gif atsibodo jau kiekviena diena tiesintis su znyplemis schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Macarena @ 2006 04 24, 21:56)
Aliejukas - 50 ml - 45 Lt ( naudoju apie puse metu, tai kaina visai normali iseina ) Dabar vel nusipirkau sita. Kazkaip kai isbandziau ir pamaciau, kad geras kokybiskas daiktas, tai nesinori perkalioti kitu  g.gif
Kauke - "Hair cream" visu tipu plaukams. Puse litro. Kaina 28 Lt  ax.gif Bent jau man tai super  thumbup.gif  Atrodo, susivelia plaukai isplovus sampunu, uzsidedu tos kaukes, palaikau 2-3 minutes, ir iskart plaukai kaip silkiniai  bigsmile.gif

O kur galima rasti šių priemonių blush2.gif
Atsakyti