Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų tiesinimas

QUOTE(Dyva @ 2006 04 21, 17:36)
nu man tai gerai po issiplovimo istiesinai ir iki kito plovimo galvos. o ne kiekviena diena. o cia 4 men. gal dar ilgiau laikys bet 100lt o ten sumokek 200lt ir tau jau ne vieniem metam o cia kad nori nu kas puse metu po 100lt. tai  MAN daug geriau tiesintuvas




turiu ir tiesintuva,bet kad plaukuciai nepaklusnus visai su tiesintuva vien neisein schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Lala @ 2006 04 21, 11:21)
As irgi nupirkau plauku tiesintuva  smile.gif  siandien jau isbandziau, visai patiko, tik truksta dar igudziu  blush2.gif

user posted image

Turejau grynai toki pati, bet man nelabai patiko. Ta prasme, kad jis su dantukais ir tie dantukai pesdavo man plukus. Bet pasistengus neblogai istiesindavo. Dabar turiu profesionalias.
Atsakyti
QUOTE(*Citra* @ 2006 04 21, 20:48)
Turejau grynai toki pati, bet man nelabai patiko. Ta prasme, kad jis su dantukais ir tie dantukai pesdavo man plukus. Bet pasistengus neblogai istiesindavo. Dabar turiu profesionalias.



O man jis butent del to ir patiko, tie dantukai kaip sukos thumbup.gif mano plaukai neveliasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ausriuxa @ 2006 04 21, 18:39)
turiu ir tiesintuva,bet kad plaukuciai nepaklusnus visai su tiesintuva vien neisein  schmoll.gif


na jeigu neuztenka tiesintuvo tai jau cia kitas reikalas ax.gif
Atsakyti
Kiekvieno plaukai skirtingi, garbanuotus plaukus sunkiau istiesinti, reikia papildomai geru plauku prieziuros priemoniu, galingesnio tiesintuvo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lala @ 2006 04 21, 20:48)
Kiekvieno plaukai skirtingi, garbanuotus plaukus sunkiau istiesinti, reikia papildomai geru plauku prieziuros priemoniu, galingesnio tiesintuvo  ax.gif

....ir mokejimo tai padaryti biggrin.gif ,nes kirpykloj vien tis su dziovintuvu istiesina,o as namie vargstu vargstu
laugh.gif
Atsakyti
Nu taip, net ir su tiesintuvu reikia laiko, kad ismokti normaliai tiesinti. mirksiukas.gif O jei tiesintuvas iki galo neistiesina plauku, vadinasi reikia galingesnio bigsmile.gif
Nu jei i negyvenama sala reiktu pasirinkti viena daikta, greiciausiai tai butu arba tiesintuvas (nu bet ten matyt elektros nebutu, bet nesvarbu biggrin.gif ), arba blakstienu tusas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dyva @ 2006 04 20, 19:18)
o plaukas greit istieseja ar ilgai tiesinti reikia??  g.gif
Papildyta:
ir dar: tiesintuvas keramikis tikriausiai ane? wub.gif

Greitai išsitiesina, nereikia ilgai brūžinti plaukų ax.gif tik tiek, kad dar įprasti reikia blush2.gif Va šiandien jau ketvirta diena, plaukai lygūs lygūs wub.gif
Taip keramikinis ir su jonizatoriu ax.gif
Atsakyti
O ka duoda tas jonizatorius?
Atsakyti
QUOTE(Macarena @ 2006 04 23, 11:30)
Nu taip, net ir su tiesintuvu reikia laiko, kad ismokti normaliai tiesinti.  mirksiukas.gif  O jei tiesintuvas iki galo neistiesina plauku, vadinasi reikia galingesnio  bigsmile.gif
Nu jei i negyvenama sala reiktu pasirinkti viena daikta, greiciausiai tai butu arba tiesintuvas (nu bet ten matyt elektros nebutu, bet nesvarbu  biggrin.gif ), arba blakstienu tusas  biggrin.gif

Kaip supratau, tu daznai tiesini plaukus. O kokias apsaugines priemones naudoji? Nes as patiesinau pora savaiciu nuolat (su iv priemonem), bet matau, kad plaukai labai issausejo.
Atsakyti
Tiesinu plaukus jau du metus preadzioje su pigesnemis znyplemis dabar brangesnes nusipirkau bet jau pastebejau neigiama rezultata plaukai labai issausejo skilineja galiukai taigi teko atsisakyti tiesiu plauku arba dziaugtis jeis tik ipatingomis progomis verysad.gif Va ir taip plaukai issausejo niekas nebepadeda nors pries tiesinant naudodavau brangias priemones aliejus ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Macarena @ 2006 04 23, 13:05)
O ka duoda tas jonizatorius?

Plaukų džiovintuvo viduje esantis jonizatorius, sukuria jonų srautą, kuris apgaubia ir gerina plaukų būklę. Jonai mažina plaukų garbanojimąsi ir įsielektrinimą, plaukai tampa minkšti, glotnūs ir blizgantys. Jonizatorius pradeda veikti iš karto, kai tik įjungiamas aparatas.
Čia knygutėje apreašyta ax.gif
Atsakyti