Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų tiesinimas

ieskau kas ilgalaikio tiesinimo noretu pusmeciui kokiam pvz. vienai panai tai laikos isvis nuo spalio, visi patenkinti, suzaveti kas daresi. nemokamai. dienos 1adienis- 2adienis balandzio 24-25. plauku ilgis iki peciu ir ilgesni. tinka kurie garbanojasi , banguojasi ar puciasi stipriai. nesviesinti milteliais, ar sveikesnes bukles. jei domina rasykit, klauskit. jei norit, galesiu siokias tokias foto atsiust.

fotkes pries ir po ryza pana ilgais plaukais
http://public.fotki....hiurka/zhiurka/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zhiurkike: 20 balandžio 2006 - 12:46
QUOTE(zhiurkike @ 2006 04 20, 12:10)
ieskau kas ilgalaikio tiesinimo noretu pusmeciui kokiam pvz. vienai panai tai laikos isvis nuo spalio, visi patenkinti, suzaveti kas daresi. nemokamai. dienos 1adienis- 2adienis balandzio 24-25. plauku ilgis iki peciu ir ilgesni. tinka kurie garbanojasi , banguojasi ar puciasi stipriai. nesviesinti milteliais, ar sveikesnes bukles. jei domina rasykit, klauskit. jei norit, galesiu siokias tokias foto atsiust.

fotkes pries ir po ryza pana ilgais plaukais
http://public.fotki....hiurka/zhiurka/

O kokiam tu cia mieste? As tai labai noriu, bet kad dabar nestuke.gif tai nelabai galiu kur isvaziuoti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgand @ 2006 04 20, 14:18)
O kokiam tu cia mieste? As tai labai noriu, bet kad dabar  nestuke.gif tai nelabai galiu kur isvaziuoti verysad.gif



vilniuje siaip, bet nzn ar gerai but tamstai kai nestuke.gif
Atsakyti
zhiurkike, o kitom dienom neįmanoma? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aushrele @ 2006 04 20, 14:37)
zhiurkike, o kitom dienom neįmanoma? 4u.gif



nu kad kol kas ne. seminaras numatytas siom dienom. kitas nzn kada bus, nes procedura ekskliuzyvas tai ne visi kirpejai gali patempt. o kada kita grupe susirinks tai visai neaisku kol kas
Atsakyti
hm.. nu va būtų man patogus laikas, tai pati pirmoji jau stovėčiau ax.gif jei kitas bus dar bandymas pranešk, nes mano laukai tai kaip liūto biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aushrele @ 2006 04 20, 14:37)
zhiurkike, o kitom dienom neįmanoma? 4u.gif

Atsakyti
Stoju ir aš į tiesiaplaukių burelį bigsmile.gif šiandien nusipirkau Philips SalonStraight ION thumbup.gif tiesina plaukelius labai gerai thumbup.gif
Tik dar nežinau kokias priežiūros priemonės geriau naudoti g.gif Pradžiai manau tiks ir Alfaparf aliejukas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Hella @ 2006 04 20, 16:52)
Stoju ir aš į tiesiaplaukių burelį  bigsmile.gif šiandien nusipirkau Philips SalonStraight ION  thumbup.gif tiesina plaukelius labai gerai  thumbup.gif
Tik dar nežinau kokias priežiūros priemonės geriau naudoti  g.gif Pradžiai manau tiks ir Alfaparf aliejukas  g.gif



o jei ne paslaptis kiek mokejai?? nes pati esu uzsisakius is kirpyklos tik vat kad jau daugiau kaip menesis ten sandely nera. bet kai istiesina tai laikosi iki kito plovimo tai man laabai patinka kad taip ilgai...ir kiek tavo laiko kai istiesini iki kito galvos plovimo ar trumpiau? wub.gif
Atsakyti
kartojuosi, jei yra kasdien ar kaskart znyplem po plovimo droziancios oplaukus, siulomas paprastesnis budas- ilgalaikis tiesinimas. plaukai nepazeidziami, kartais atrodo dar geriau nei atrode pries tiesinima. ir niekas ju nedegins, juolab kasdien droziant juos znyplem kenkia dar labiau. Chalevna.
Atsakyti
QUOTE(Dyva @ 2006 04 20, 17:04)
o jei ne paslaptis kiek mokejai?? nes pati esu uzsisakius is kirpyklos tik vat kad jau daugiau kaip menesis ten sandely nera. bet kai istiesina tai laikosi iki kito plovimo tai man laabai patinka kad taip ilgai...ir kiek tavo laiko kai istiesini iki kito galvos plovimo ar trumpiau?  wub.gif

Mokėjau 199 Lt, tik šiandien nusipirkau, dar negaliu pasakyti kiek laikys, bet manau laikys kol galvą plausiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Hella @ 2006 04 20, 18:42)
Mokėjau 199 Lt, tik šiandien nusipirkau, dar negaliu pasakyti kiek laikys, bet manau laikys kol galvą plausiu  ax.gif


o plaukas greit istieseja ar ilgai tiesinti reikia?? g.gif
Papildyta:
ir dar: tiesintuvas keramikis tikriausiai ane? wub.gif
Atsakyti