Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų tiesinimas

Ar yra toks dalukas garbanotiems plaukams, kaip ilgalaikis istiesinimas? Nezinojau...Geras...
Mano pacios plaukai garbanoti, o as beprotiskai noriu tiesiu plauku cry.gif

Zinau, kad istiesinus fenu, jie laikosi tik iki kol sudregsta arba iki kito plovimo blush2.gif O daugiau tai nieko nezinau blush2.gif
Atsakyti
sveikos

ar tiesinat kasnors plaukus su žnyplem ?noriu nusipirkt bet bijau biski susigadint plaukus?ar labai kenkia?kokias turit?
Atsakyti
as ir toki tiesintuva nusipirkau.kol kas patenkinta.
noriu koki purskala apsauganti nuo karscio nusipirkt.koki tu naudoji?kur pirkai?pasiteisina?galiukai neissausejo?neluzineja?


Naudoju Framesi (Italu) firmos purskiama priemone,kaina apie 30Lt. Tikrai neblogas dalykas.
Kadangi ten ta Wik kazkur pradanginau, tai nusipirkau rimtesni, profesionalams skirta tiesintuva "Suntachi" (Japonu) berods. Kaina 299Lt. Zymiai geresnis uz pries tai tureta. Kadangi metaliniu nebandziau,negaliu palyginti efekto.
Drauge tiesina pastoviai (Su keramikiniu), tai sake nekenkia plaukams.
Atsakyti
esu bandziusi tiesinti plaukus su znyplemis, tai man laikydavo iki vakaro, o poto vel tas pats.Klaipėdoje daro toki pat dalyka kaip ir chemini, tik tiek kad nesugarbanoja, o ištiesina plaukus, viena kirpėja pažystu kuri pati sau yra išsiteisinusi plaukus, tai patenkinta smile.gif ir laiko smile.gif biggrin.gif
Atsakyti
o gal kas turit parduoti tiesinimo žnyples su keramikinėmis plokštelėmis? blush2.gif Pigiau nei parduotuves 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Valentinka @ 2005 05 25, 13:51)
o gal kas turit parduoti tiesinimo žnyples su keramikinėmis plokštelėmis?  blush2.gif  Pigiau nei parduotuves  4u.gif

juk visia nebrangiai parduotuvej kainuoja
Atsakyti
ir as noreciau issitiesinti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2005 05 24, 20:53)
sveikos

ar tiesinat kasnors plaukus su žnyplem ?noriu nusipirkt bet bijau biski susigadint plaukus?ar labai kenkia?kokias turit?


Ne vieną kartą tiesinausi kirpykloje thumbup.gif ,tai vaizdas neblogas, bet esu įsitikinus,jog plaukyčiams tai ne į naudą, user posted imagepastebėjau galiukai labiau pradėjo skylinėti schmoll.gif wink.gif
Atsakyti
QUOTE(ramirėja @ 2005 05 25, 14:33)
Ne vieną kartą tiesinausi kirpykloje thumbup.gif ,tai vaizdas neblogas, bet esu įsitikinus,jog plaukyčiams tai ne į naudą, user posted imagepastebėjau galiukai labiau pradėjo skylinėti schmoll.gif  wink.gif

taip pritariu po kiek laiko pasimato, plauku galiukai suskilineja sad.gif
Atsakyti
GARBANES NORINCIOS ISSITIESINTI GARBANAS!!!!!

jei galima butu gauti kazkokius kontaktus pvz e-mail, galima butu atsiusti info apie paslauga plauku tiesinimo. profesionalia kosmetika- kiek supratau kad visam laikui, kol nneataugs ir si procedura keliom laimingosiom butu nemokama. butent kad jos pabutu modeliais proceduros metu kad parodyt kirpejam kaip tai daroma. variantas isbandytas, plaukam irgi kiek zinau nekenkia. daugiau skirta vilnietem, nes viskas vyks vilniuje. taip kad jei domina prasom koki kontakta viska pranestume smile.gif nepriimkit kaip reklamos tai tik pasiulymas. ne tai ne.
Atsakyti
QUOTE(zhiurkike @ 2005 05 25, 17:09)
GARBANES NORINCIOS ISSITIESINTI GARBANAS!!!!!

jei galima butu gauti kazkokius kontaktus pvz e-mail, galima butu atsiusti info apie paslauga plauku tiesinimo. profesionalia kosmetika- kiek supratau kad visam laikui, kol nneataugs ir si procedura keliom laimingosiom butu nemokama. butent kad jos pabutu modeliais proceduros metu kad parodyt kirpejam kaip tai daroma. variantas isbandytas, plaukam irgi kiek zinau nekenkia. daugiau skirta vilnietem, nes viskas vyks vilniuje. taip kad jei domina prasom koki kontakta viska pranestume smile.gif nepriimkit kaip reklamos tai tik pasiulymas. ne tai ne.

na jau ne, visia išsitiesinti plauku nenorėčiau, o ir pakartų mane ant sausos šakos iš krato biggrin.gif jei taip pasidaryčiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2005 05 25, 18:38)
na jau ne, visia išsitiesinti plauku nenorėčiau, o ir pakartų mane ant sausos šakos iš krato biggrin.gif jei taip pasidaryčiau smile.gif



pranesimas buvo juk toms, kurios noretu. nepageidaujancioms atsakyt nebutina.
p.s. salone paprastam tai kainuos....mmmm
Atsakyti