Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų tiesinimas

As naudoju plauku lygintuva jau daugiau kaip puse metu, ir esu labai patenkinta. thumbup.gif Kadangi tai profesionalaus naudojimo keramines znyples, tai kol kas plaukuose nepastebejau jokiu blogu pakitimu. Nenaudoju jokiu tiesinanciu priemoniu, nes uztenka vien tik islyginimo. AIsku, tenka naudoti daug priemoniu kaip aliejukas plauku galiukams, kaukes, balzamai ir pan., bet kazkaip juk tuos plaukus reikia tausoti. Tiesinu kas dvi dienas, po kiekvieno plovimo. Kadangi daznaisuai galva plaunu vakare, kad nereiketu dar fenu ju zulinti, tai tik istiesinu ryte ir vsio....Is tikruju fantaastiskas dalykas thumbup.gif
Norincioms pirkti visokiuose Topocentruose, patariu paprasyti konsultantu ijungti tiesintuva ir paciom nepatingeti pabandyti savo pacios plauku sruoga istiesinti. Jei is pirmo karto nelabai kas iseina, nepirkit schmoll.gif Pasidomekit, koks yra profesinaliu tiesintuvu galingumas vatais..o dar geriau tai pirkti kirpeju parduotuvese g.gif
Atsakyti
QUOTE(greta_viktoria @ 2006 04 12, 19:05)
1. kokias patartumet rinktis - siauresnes ar platesnes,
2. kada jus ta priemone ant plauku tepat - pries dziovinant dziovintuvu ar ant jau sausu pries naudodamos znyples?

1. jei nepatingesi, tai sioje temoje rasi del platesniu ar siauresniu, nes apie tai jau buvo kalbet mirksiukas.gif Bet cia kiekvienam pagal poreiki
2. Pries dziovinima as visuomet itepu plauku saknis serumu - del slinkimo, plauku galiukus aliejuku, po to papurskiu skysciu apsaugancius plaukus nuo karscio, arba pasitepu osis+ kremuku (priklauso nuo nuotaikos). tada tiesinu. ir po tiesinimo dar viena lasa aliejukaus sutepu plauku galams. g.gif

QUOTE(gaudri @ 2006 04 13, 11:26)
pacios gerausios buna profesionaliam naudojimui skirtos ir pardavinejamos specialiose parduotuvese.

Dristu gincytis. Cia tas pats kas ir pasakyti patys geriausi sampunai is porf. serijos ir pan. Pvz. as nematau reikalo pirkti tiesinimo znypliu is spec. parduotuves skirtas profams, nes neturiu tam poreikio, tuo labiau, kai jos dar kainuoja ne 100lt, o 2 - 3 ar net daugiau simteliu. Uztenka man paprastu znypliu is topo centro, nes plaukai mano ganetinai tiesus, ir jos man tik siek tiek reikalingos siekiant pakoreguoti ta tiesuma lotuliukas.gif O tuo labiau, jei jos naudojamos tik kas antra plovima.
Be to, ar naudosi znyples is prof serijos, ar ta paprasta keramikini is topo centro, plaukams VISVIEN reikes prieziuros, priemoniu, kaukiu ir t.t. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Macarena @ 2006 04 13, 22:49)
As naudoju plauku lygintuva jau daugiau kaip puse metu, ir esu labai patenkinta.  thumbup.gif  Kadangi tai profesionalaus naudojimo keramines znyples, tai kol kas plaukuose nepastebejau jokiu blogu pakitimu. Nenaudoju jokiu tiesinanciu priemoniu, nes uztenka vien tik islyginimo. AIsku, tenka naudoti daug priemoniu kaip aliejukas plauku galiukams, kaukes, balzamai ir pan., bet kazkaip juk tuos plaukus reikia tausoti. Tiesinu kas dvi dienas, po kiekvieno plovimo. Kadangi daznaisuai galva plaunu vakare, kad nereiketu dar fenu ju zulinti, tai tik istiesinu ryte ir vsio....Is tikruju fantaastiskas dalykas  thumbup.gif
Norincioms pirkti visokiuose Topocentruose, patariu paprasyti konsultantu ijungti tiesintuva ir paciom nepatingeti pabandyti savo pacios plauku sruoga istiesinti. Jei is pirmo karto nelabai kas iseina, nepirkit  schmoll.gif Pasidomekit, koks yra profesinaliu tiesintuvu galingumas vatais..o dar geriau tai pirkti kirpeju parduotuvese  g.gif


Tai suprantu,kad tiesini jau sausus plaukus?
Atsakyti
QUOTE(Leticija @ 2006 04 13, 20:11)
o kiek mazdau laiko reikia laikyt ta plauku tiesintuva ant sruogos? Tik uzdejai ir nuemei ar biski ilgiau?

Paimi sruoga, stipriau ja suspaudi znyplem ir letai brauki zemyn. Taip efektyviau issitiesina plaukai.
Atsakyti
As tai tiesinu elektriniu fenu, bet man seip tai gaila plauku g.gif
Atsakyti
aš jau ir tiesiaplaukė tongue.gif vakar apturėjau žnyples 'ghd' profesionaliam naudojimui skirtas.tai šiandie išpat ryto bandžiau, nu labai fainai gaunasi.. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Leticija @ 2006 04 14, 08:22)
Tai suprantu,kad tiesini jau sausus plaukus?



Tai be abejo bigsmile.gif Nemanau, kad slapius galima tiesinti. g.gif
Atsakyti
QUOTE(vvandene @ 2006 04 15, 16:28)
aš jau ir tiesiaplaukė tongue.gif  vakar apturėjau žnyples 'ghd' profesionaliam naudojimui skirtas.tai šiandie išpat ryto bandžiau, nu labai fainai gaunasi.. thumbup.gif

O is kur gavai?
Atsakyti
ogi vyras padovanojo smile.gif buvo užpašęs, kad kirpėja nupirktų kokias geresnias... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vvandene @ 2006 04 17, 14:20)
ogi vyras padovanojo  smile.gif  buvo užpašęs, kad kirpėja nupirktų kokias geresnias... ax.gif

O kiek profesionalios kainuoja?
Atsakyti
QUOTE(Jurgand @ 2006 04 17, 16:01)
O kiek profesionalios kainuoja?

priklausomai kokios firmos,ir keramikiniai ar paprasti ir t.t...gali kainuoti ir 100-200lt...
pvz .BABYLISS firmos nebrangus..
http://www.oap.lt/?a...&b=preke&c=6738
Papildyta:
QUOTE(Jurgand @ 2006 04 15, 15:37)
As tai tiesinu elektriniu fenu, bet man seip tai gaila plauku g.gif

man irgi gaila.... drinks_cheers.gif ..jie visi ziauriai plaukus degina,ir nesvarbu kokie jie bebutu- brangus ,pigus,keramikiniai ir t.t....po dazno naudojimo plaukai palieka kazkokie pasisiause, esu girdejusi ,kad pradeda net slinkti... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mami-papi: 17 balandžio 2006 - 20:27
QUOTE(mami-papi @ 2006 04 17, 20:16)
priklausomai kokios firmos,ir keramikiniai ar paprasti ir t.t...gali kainuoti ir 100-200lt...
pvz .BABYLISS firmos nebrangus..
http://www.oap.lt/?a...&b=preke&c=6738
Papildyta:

man irgi gaila.... drinks_cheers.gif ..jie  visi ziauriai plaukus degina,ir nesvarbu kokie jie bebutu-  brangus ,pigus,keramikiniai ir t.t....po dazno naudojimo plaukai palieka kazkokie  pasisiause, esu girdejusi ,kad pradeda net  slinkti... doh.gif

Na as turiu paprastas tiesinimo znyples ax.gif tai man tada ir ju pakaks g.gif
Atsakyti