Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų tiesinimas

QUOTE(jurgituks @ 2006 04 05, 21:19)
Taip man taip pat loreal kremas tiesinimui nieko gero plaukai nei blizga, sukrenta kaip riebaluoti, gal tiesiog man netinka, o sau gerą radau ir į nieką nekeisčiau OSIS + iš Schwarzkopf professional specialiai skirtas tiesinimui su žnyplėmis, tikrai superinis daikčiukas.  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


Ir aš tą patį naudoju thumbup.gif bet kitų net nesu bandžiusi. jau baigiasi tas mano kremukas, ką toliau pirksiu, nežinau, ar tą patį ar kokįkitą pabandyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgituks @ 2006 04 05, 19:19)
sau gerą radau ir į nieką nekeisčiau OSIS + iš Schwarzkopf professional specialiai skirtas tiesinimui su žnyplėmis, tikrai superinis daikčiukas.  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Kur to OSIS yra pirkt? Sarmoj, droge ar eurokose?
Atsakyti
niu apsisprendziau ir as lygintuva plaukams nusipirkt...bet pasakykit jus man, kiek mazdaug laiko uztrunkat belygindamos plaukucius namie? ar kasdien reikia lygint, ar uztenka tik po plovimo? ir ar slapius juos reik lygint, ar isdziovint pirmiausia?
dar paskaicius supratau,kad butinai reikia priemones naudot ir pries lyginima, ir po jo?
Atsakyti
QUOTE(vedeja @ 2006 04 09, 16:34)
Kur to OSIS yra pirkt? Sarmoj, droge ar eurokose?



Sarmoje ir Eurovaistinei buna ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vvandene @ 2006 04 12, 14:50)
niu apsisprendziau ir as lygintuva plaukams nusipirkt...bet pasakykit jus man, kiek mazdaug laiko uztrunkat belygindamos  plaukucius namie? ar kasdien reikia lygint, ar uztenka tik po plovimo? ir ar slapius juos reik lygint, ar isdziovint pirmiausia?
dar paskaicius supratau,kad butinai reikia priemones naudot ir pries lyginima, ir po jo?

Plauku tiesinimas uztrunka priklausomai, koks plauku ilgis. As pvz, uztrunku iki 15min (plaukai zemiau peciu), is pradziu gali uztrukti ilgiau, bet kai igusi- ilgai netruksi. Jeigu tu nori visalaik vaikscioti tiesiais plaukais, tai tiesink po kiekvieno plovimo, o jeigu nori juos biski patausoti, gali kas antra (as taip darau). Siaip tiesinti patartina sausokus, apdziuvusius plaukus.
APSAUGINES PRIEMONES NAUDOTI BUTINA, jeigu nenori po keliu menesiu nutrususiu plauku, taip pat geriau pamaitinti kokiu aliejuku ir po tiesinimo.
Atsakyti
*Citra*, aciu uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, negarbanotosios biggrin.gif
Va skaiciau skaiciau prisiskaiciau visokio gerio, o kadangi pati saves su beformiais issiputusiais plaukais jau neisivaizduoju, noriu kad patartumet ...
Et, kai tik "Draugu" seiala pradejo rodyt, ziuredavau i jennifer aniston plaukus ir svajodavau, kad man taip - nes ant musu lietuveles plaukus tik su garbanojimo znyplem tiesindavo - juokingai tiesus jie buvo taip islyginti.
Tai va, jau gerus metus turiu ta ale-jennifer sukuosena ir be visu tu priemoniu neapsienu, bet tik neseniai pastebejau, kad galai pradejo triust nors ir aliejuka ir skysti nuo karscio (tiesa tai avon dalykelis, seniau naudojau loreal, na o dabar ieskosiu cia jusu isreklamuota osis).
Ir as su ta blogybe - paprastom znyplem zaidziu!!!
Vakar buvau topo-centre, tai ten nuo keramikiniu pasirinkimo akys raibsta - visokiu visokiausiu - kokias patartumet rinktis - siauresnes ar platesnes, nes kirpykloj tai man su tokiom siaurutem tiesina, o namuos turiu tas blogasias placias ir kada jus ta priemone ant plauku tepat - pries dziovinant dziovintuvu ar ant jau sausu pries naudodamos znyples?
Atsakyti
4u.gif na as kaip ir sakiau neesu tiesintoja, bet daug domejausi buten znyplemis..pacios gerausios buna profesionaliam naudojimui skirtos ir pardavinejamos specialiose parduotuvese..konsultavausi su pardaveja..tai ji siule pirkti butinai kad butu stilo keramika..ir dar butu gerai su jonu tehnologija..sake taip maziausia kenkiama plaukui..bet vat pati vis nepasirystu, nes as po poros istiesinimo su paprastom keramikinem tikrai pastebejau kad galiukai sakotis pradejo..o tai buvo tik pora kartu blink.gif
Atsakyti
QUOTE(*Citra* @ 2006 04 12, 19:39)
Plauku tiesinimas uztrunka priklausomai, koks plauku ilgis. As pvz, uztrunku iki 15min (plaukai zemiau peciu), is pradziu gali uztrukti ilgiau, bet kai igusi- ilgai netruksi. Jeigu tu nori visalaik vaikscioti tiesiais plaukais, tai tiesink po kiekvieno plovimo, o jeigu nori juos biski patausoti, gali kas antra (as taip darau). Siaip tiesinti patartina sausokus, apdziuvusius plaukus.
APSAUGINES PRIEMONES NAUDOTI BUTINA, jeigu nenori po keliu menesiu nutrususiu plauku, taip pat geriau pamaitinti kokiu aliejuku ir po tiesinimo.


Ar visa plauka tiesint reikia ar tik nuo puses link galu?
Atsakyti
QUOTE(Leticija @ 2006 04 13, 17:10)
Ar visa plauka tiesint reikia ar tik nuo puses link galu?

Jeigu tavo plaukai garbanoti nuo saknu- tai tiesink nuo saknu, o jei ne - tai gali ir nuo vidurio.
Atsakyti
QUOTE(*Citra* @ 2006 04 13, 18:20)
Jeigu tavo plaukai garbanoti nuo saknu- tai tiesink nuo saknu, o jei ne - tai gali ir nuo vidurio.


o kiek mazdau laiko reikia laikyt ta plauku tiesintuva ant sruogos? Tik uzdejai ir nuemei ar biski ilgiau?
Atsakyti
QUOTE(Leticija @ 2006 04 13, 20:11)
o kiek mazdau laiko reikia laikyt ta plauku tiesintuva ant sruogos? Tik uzdejai ir nuemei ar biski ilgiau?

Tik prabraukiai sruoga ir viskas, laikyt nereikia bigsmile.gif
Atsakyti