Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų tiesinimas

kazinau..as tai pora kartu su keramikiniu isitiesinau..ir pastebejau kad dabar galiukai labai sakojasi..mano plaukai sveisinti..stori ir garbanoti..anksciau buvo kad luzinedavo..bet tikrai nesisakodavo.. verysad.gif ai nezinau ir aliejuka galiukam naudojau..nors taip grazei iostiesino..blyn tai negi nera prosvaisciu tiesinti..nesuprantu kaip kitos po kiekvieno plovimo tiesina..
Atsakyti
O gal kas matet ar girdejot,kur galima butu nupirkti tas znyples su keraminiais antgaliais tik ne tiesinimui o bangavimui??? g.gif
Atsakyti
thumbup.gif:::+2006 04 01, 21:58-->
QUOTE(::thumbup.gif::: @ 2006 04 01, 21:58)
O gal kas matet ar girdejot,kur galima butu nupirkti tas znyples su keraminiais antgaliais tik ne tiesinimui o bangavimui??? g.gif

Esu maciusi "Medinese sukose".
Atsakyti
QUOTE(aiste20 @ 2006 03 15, 13:49)
... tik ne visi jie yra geri todel ir negaunamas norimas rezultatas,taigi is patirties sakau rinkites tokias kurios ikaista iki 200C,


200C yra labai daug ir ne kiekvienam plaukui tiek reikia g.gif Man pvz., pilnai užtenka 130-135 karščio, tai kam gi man bereikalo deginti savo plaukučius su 200 doh.gif Jeigu plaukai labai garbanoti ir stori, tada gal tiek ir reikia blink.gif
Papildyta:
QUOTE(robertaslt @ 2006 03 26, 00:00)
nu nuo znypliu siaip sienas gaunasi o nuo pavirsiaus mazai kas priklauso. Geriau tiesik fenu ir goldwelo straughtenero geliu, efektas nerealus. sekmes


Nu atsiprašau...šienas schmoll.gif
jau su tuo tai niekaip negaliu sutikt...
Bet šiaip pastebėjau, kad tiesinant rezultatas taip pat priklauso ir nuo šampūno bei kondicionieriaus g.gif
Nusipirkau Schwarzkopf šampūną Gliss Kur su šilku, o jis man netiko, ir plaukus ištiesinus rezultatas visai kitoks, nebuvo tokio glotnumo, kažkaip sunkiau buvo ištiesinti, jau buvau susimasčius, kas čia ne taip, o paskui vėl išploviau su Nivea, tai visai kitas reikalas thumbup.gif - plaukai ištiesinus pasidarė labai švelnūs, glotnūs ir labai gražiai blizga tongue.gif
O tą Gliss Kur vyrui reikės įkišti, kai savo šampūną pabaigs, negi išmesi lotuliukas.gif
Atsakyti
girdėjau reklamoj apie loreal kažkokį kremuką rožiniame buteliuke, kažin ar geras? keramikinio tiesintuvo neturiu, bet lb noriu blush2.gif tai man tik su fenu...
Atsakyti
QUOTE(s@gute @ 2006 04 04, 10:25)
girdėjau reklamoj apie loreal kažkokį kremuką rožiniame buteliuke, kažin ar geras? keramikinio tiesintuvo neturiu, bet lb noriu  blush2.gif tai man tik su fenu...

man tai tas lorealio ne velnio nepadeda ;/ tik kvepia skaniai ...
Atsakyti
Taip man taip pat loreal kremas tiesinimui nieko gero plaukai nei blizga, sukrenta kaip riebaluoti, gal tiesiog man netinka, o sau gerą radau ir į nieką nekeisčiau OSIS + iš Schwarzkopf professional specialiai skirtas tiesinimui su žnyplėmis, tikrai superinis daikčiukas. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
thumbup.gif:::+2006 04 01, 22:58-->
QUOTE(::thumbup.gif::: @ 2006 04 01, 22:58)
O gal kas matet ar girdejot,kur galima butu nupirkti tas znyples su keraminiais antgaliais tik ne tiesinimui o bangavimui??? g.gif


imk sutiesinimui plonas su apvaliai daga, susuka gerai tik reikia biski moket.
Atsakyti
QUOTE(robertaslt @ 2006 04 06, 00:50)
imk sutiesinimui plonas su apvaliai daga, susuka gerai tik reikia biski moket.

Tai kad man ne tiesinimui reikia:)
Papildyta:
QUOTE(*Citra* @ 2006 04 01, 23:29)
Esu maciusi "Medinese sukose".

O kur tai yra?smile.gif
Atsakyti
o galima pries tiesinant plaukus juos tepti kokiu serumu, aliejuku, nenusvils plaukai? 4u.gif
Atsakyti
siaip ant znypliu rasois kad gali elektra zmogu nutrenkt smile.gif bet tam yra spec purkstukai, na tada ilgiau laiko.
Atsakyti
thumbup.gif:::+2006 04 07, 21:00-->
QUOTE(::thumbup.gif::: @ 2006 04 07, 21:00)
O kur tai yra?smile.gif

Klaipedoj,Siauliuose.
Atsakyti