Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų tiesinimas

QUOTE(vita82 @ 2006 03 26, 21:59)
tai gerai,kad nors dienele islaike,man viena karta istiesino su znyplem kirpykloj,tai po 10 min,pradejo po truputi raitytis  blink.gif ,nors ir nera pas mane labai garbanoti  ax.gif

sakai gerai, tai gal ir gerai, tik as tokia matyt priekabi labai doh.gif jei jau gaunu laša vandens ant plauku tada jau viskas doh.gif
keleta kartu esu tiesinusi Aidos studijoj tai vakare jau buvau susiraičiusi blink.gif tai po to karto jau ten nebeeinu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(CrazySun @ 2006 03 26, 23:00)
blogiau už goldwell nesu nieko turėjus... g.gif


kokia butent priemone? Jei kirpykloj tau kazkuo papurske ar sutepe tai turbut perpyle taip puse miesto daro, tik buteliukai tokie.
Atsakyti
QUOTE(addicted @ 2006 03 26, 18:43)
Plaukus suki ant biguciu ir viskas,juos palaikai kokia valanda,jei nera laiko uzsitepi putu ir palaikai 10-15 min ir kai bigudzius isiimi,plaukeliai tiesus grazus ir dar pakelti nuo saknu.Grazu ir negadina plauku,be to man plaukai issilaikosi lygus iki kito plovimo.
Bet bigudi turi labai dideli buti,kirpykloje galima uzssisakyti.
Papildyta:
Dar noriu pridurti,mano plaukai labai paslankus,bet kokias sukuosenas galiu daryti,ar plaukus lyginu ar garbanoju,nesvarbu,as juos greitai sutvarkau.


O kokioje kirpykloje tu juos užsakinėjai? Ir kokio dydžio jie turi būti, turiu aš vienus gana didelius bet greičiausiai nepakankamai g.gif . Ir kiek jie kainavo, jeigu ne paslaptis 4u.gif
Tiesa, o kokio ilgio tavo plaukai?
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2006 03 26, 22:02)
sakai gerai, tai gal ir gerai, tik as tokia matyt priekabi labai  doh.gif jei jau gaunu laša vandens ant plauku tada jau viskas doh.gif
keleta kartu esu tiesinusi Aidos studijoj tai vakare jau buvau susiraičiusi  blink.gif tai po to karto jau ten nebeeinu  bigsmile.gif


drinks_cheers.gif toks priekabumas,tikriausiai daugeliu garbaniu bruozas doh.gif ,panasiai ir man buna blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lauriux77 @ 2006 03 27, 07:49)
O kokioje kirpykloje tu juos užsakinėjai? Ir kokio dydžio jie turi būti, turiu aš vienus gana didelius bet greičiausiai nepakankamai  g.gif . Ir kiek jie kainavo, jeigu ne paslaptis  4u.gif
Tiesa, o kokio ilgio tavo plaukai?


As jau pries kiek metu esu isigijusi siuos bigudi(beto tai viename miestelyje,ne Vilniuje ar Kaune ar Klaipedoje ir kt.).Net kainos nebeatsimenu doh.gif
Sakyciau,bet kokioje kirpykloje,kurioje dirbama su prof.priemonemis galima isigyti bigudi.Kirpejos uzsisakydamos dazus ir kt.priemones prie to pacio uzsakys ir jusu issirinktus bigudi.
http://www.salonline...product_id=1972
Papildyta:
Pamirsau pasakyti plauku ilgi:
mano plaukai iki peciu
Atsakyti
QUOTE(ESLAUDA @ 2005 01 27, 22:50)
Sveikutes, as  turiu keramikini tiesintuva nu tai tikrai liuks thumbup.gif  rekomenduoju. Bet aisku dar karteli pasikartoju tik uz keramikini . Nezinau kokie jusu plaukuciai, bet mano tik banguoti ir puciasi,  tai as su juo tiesinu tik virsutini plauku sluoksni, tikrai labai labai paprasta( uzima 5min), plaukai po to igauna blizgesi, atrodo kaip po kirpyklos. Tikrai ne kiek neperdedu. Pries tiesinant papurskiu purskikliu sauganciu nuo karscio ir pirmyn. Dabar neisivaizduoju kaip be jo galejau gyvent tongue.gif 

Del plauku tiesinimo cheminiu budu - pries kokius 4 metus buvau pasiryzus susideti toki chemini. Taip ir padariau. Bet kadangi visa tai dariau Ispanijoj, tai mes turbut nesusikalbejom su kirpeja, nes man po poros menesiu  vel pradejo banguotis plaukai, o tiek jau dziaugsmo buvo...Nes plaukai tai ne tas zodis kad buvo svelnus, lygus, minksti ir t.t. Gal toks trumpalaikis cheminis... doh.gif

O cia, Lietuvoj,kai nuejau tai sake, kad labai gadina plaukus toks cheminis.O kita kirpeja dirbanti su Loreal gal pries kokius metus sake, kad turi gauti nauja tiesinanti chemini, tai sake liuks dalykas bus  negadinantis plauku, nes kazkaip ten kazkokie naujos kartos produktai desis, turintis plaukams teigiamo poveikio. Kaip  ten is tikro viskas tai nezinau, nes kai keramikines reples nusipirkau, tai nuo tos dienos daugiau manes kirpeja ir nemate.

Tikrai merginos sakau nuosirdziai, tos reples tai kazkoks stebuklas,bent jau man. thumbup.gif

O tiek pinigu isleista visokiems tiesinantiems balzamams, sampunams, losjonams ir kitiems s... neduodantiems jokio efekto, turbut 10 tokiu repliu galejau  nusiopirkt schmoll.gif






As irgi turiu keramines znyples. Tik man kazkaip ne taip graziai gaunasi, kaip kirpykloje. smile.gif Kokias priemones tu naudoji, kad negadintu karstis plauku?smile.gif Po sruogele imi ir tiesini, ar kaip kitaip?smile.gif Pasidalink, prasau, patirtimi. Aciu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Karenina @ 2005 06 09, 22:55)
sveikutes
va koki klausimeli as turiu unsure.gif
per mano 0,5 metu plauku lyginimosi staza  turiu antras znyples. Antras pirkau aceit keramikiniu pavirsium, bet jos man taip netiesina kaip anos metaliniu pavirsium... Gal sitos naujos yra silpnesnes? 180 laipsniu maximumas.. Noreciau kazkaip suzinoti, kiek yra laipsniu tose kirpyklinese profesionaliose znyplese? Itariu kad tikrai daugiau, nes su sitom ilgokai terliojuosi sad.gif( As pasimetus visai, nei man tiesina, nei ka.... Priemones naudoju is kirpyklu l'orealio, vos ne po 40 litu moku...sad.gif(
kiba as vel koki sh..busiu nusipirkus:(( Ale ot neturiu kantrybes, pamaciau kad keramika ir nusipirkau, o kad ten.....




Jo, su metalinem znyplem geriau plaukai issitiesina, bet tos labai gadina plauka. Aisku, man atrodo, kad visos jos gadina, nes bet koks karstis plaukuciam kenkia sad.gif
Atsakyti
siaip geriau jonokeramic pavirsius, nes keramik prasciau slysta. Vienu zodziu kirpejai kam reikalingi? Tai kad eikit ie tiesinkites kirpyklose, nes kirpejai sedi be darbo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vita82 @ 2006 03 27, 18:22)
drinks_cheers.gif toks priekabumas,tikriausiai daugeliu garbaniu bruozas  doh.gif ,panasiai ir man buna  blush2.gif

matyt bigsmile.gif

QUOTE(robertaslt @ 2006 03 29, 21:30)
siaip geriau jonokeramic pavirsius, nes keramik prasciau slysta. Vienu zodziu kirpejai kam reikalingi? Tai kad eikit ie tiesinkites kirpyklose, nes kirpejai sedi be darbo smile.gif

o kam eiti ir moketi pinigus jei galima ir namuose blink.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
labai esu užsidegusi nusipirkti plaukų tiesintuvą, gerą. nes dabar turiu paprastą, nelabai man jis tiesina. tai va nuejau i "medines šukas", klp, tai ir išsižiojau, be 299 lt nieko nėra doh.gif ai, vienas rado užkiškas kamputyje, 170lt, bet kažkaip t reguliuojasi. bet vat pasiknisau ebay aukcione, yra labai fainu ir nebrangiu, bet tik neaišku kaip su amerikietiškom elektros prekėm blink.gif pažiūrėti galima čia http://cgi.ebay.com/...1QQcmdZViewItem. man visai nieko atrodo mirksiukas.gif
Atsakyti
as taiu turiu toki su apvaliu pavirsium, galima ir jegovai susukt, bet kaina....... http://www.krinona.l...p_id=62&lang=lt
Papildyta:
dar gali valera firmos paziuret, visi neblogos kaip uz 100 lt.
Atsakyti
QUOTE(robertaslt @ 2006 03 30, 00:54)
as taiu turiu toki su apvaliu pavirsium, galima ir jegovai susukt, bet kaina.......  http://www.krinona.l...p_id=62&lang=lt
Papildyta:

Turiu ta virsutini Suntachi. Man jegele thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti