Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų tiesinimas

sveikutės, ir aš turiu tokią bėdą ax.gif mano plaukai garbanojasi ir nors visi sako , kad gražūs plaukai aš vis vien geriau jaučiuosi su ištiesintais thumbup.gif turiu tokį pigų iš senų laikų tiesintuvą tai net nenaudoju, nes nepatiko.Man geriausia būna kai ištiesina kirpykloj tai ir laikosi ilgai ir laaabaaai patinka thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
sveitutes, tiesinu ir aš su metaliniu tiesintuvu, bet labai sunkiai tiesinasi, nusipirkau kremą tiesinimui londos, bet nelabai jis man, per "sunkus", po jo ir tiesinimo plaukai tokie "kieti" tampa. gal galit paaiškinti kuom skiriasi teflonins paviršius ir keramikinis? aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lotaa @ 2006 03 25, 19:11)
sveitutes, tiesinu ir aš su metaliniu tiesintuvu, bet labai sunkiai tiesinasi, nusipirkau kremą tiesinimui londos, bet nelabai jis man, per "sunkus", po jo ir tiesinimo plaukai tokie "kieti" tampa. gal galit paaiškinti kuom skiriasi teflonins paviršius ir keramikinis? aciu 4u.gif

Na,mano ziniomis tai keramikinis yra padengtas spec danga, maziau kenkiancia plaukams, jie yra maziau svilinami palyginus su metalinem ar tefloninem znyplem.
Jeigu daznai tiesini plaukus, tai geriau keramikines znyples nusipirk. O siaip istiesinimo kokybe priklauso ne nuo dangos, o nuo galingumo znypliu, iki kokios temp jos ikaista.
Atsakyti
nu nuo znypliu siaip sienas gaunasi o nuo pavirsiaus mazai kas priklauso. Geriau tiesik fenu ir goldwelo straughtenero geliu, efektas nerealus. sekmes
Atsakyti
QUOTE(robertaslt @ 2006 03 25, 22:00)
nu nuo znypliu siaip sienas gaunasi o nuo pavirsiaus mazai kas priklauso. Geriau tiesik fenu ir goldwelo straughtenero geliu, efektas nerealus. sekmes

na cia jau noriu papriestarauti protest.gif
Bent jau man po znypliu tai tokie svelnus, blizgantys ir graziai gulantys plaukai lieka, kad ne tas zodis bigsmile.gif Ir i siena jokiu budu nepanasus schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(braskel @ 2006 03 25, 22:08)
na cia jau noriu papriestarauti  protest.gif
Bent jau man po znypliu tai tokie svelnus, blizgantys ir graziai gulantys plaukai lieka, kad ne tas zodis  bigsmile.gif Ir i siena jokiu budu nepanasus  schmoll.gif



pritariu 4u.gif
zinoma, jei nenaudosi priemoniu pries ir po tieisnimo, tai gali but kad atrodys kaip sienas...
Atsakyti
QUOTE(lauriux77 @ 2006 03 20, 08:56)
Nagi, išduok paslaptį  rolleyes.gif . Kaip tu tiesini su tais bigudi  g.gif

Plaukus suki ant biguciu ir viskas,juos palaikai kokia valanda,jei nera laiko uzsitepi putu ir palaikai 10-15 min ir kai bigudzius isiimi,plaukeliai tiesus grazus ir dar pakelti nuo saknu.Grazu ir negadina plauku,be to man plaukai issilaikosi lygus iki kito plovimo.
Bet bigudi turi labai dideli buti,kirpykloje galima uzssisakyti.
Papildyta:
Dar noriu pridurti,mano plaukai labai paslankus,bet kokias sukuosenas galiu daryti,ar plaukus lyginu ar garbanoju,nesvarbu,as juos greitai sutvarkau.
Atsakyti
QUOTE(Rituxx @ 2006 03 24, 18:03)
sveikutės, ir aš turiu tokią bėdą ax.gif mano plaukai garbanojasi ir nors visi sako , kad gražūs plaukai aš vis vien geriau jaučiuosi su ištiesintais thumbup.gif turiu tokį pigų iš senų laikų tiesintuvą tai net nenaudoju, nes nepatiko.Man geriausia būna kai ištiesina kirpykloj tai ir laikosi ilgai ir laaabaaai patinka thumbup.gif  thumbup.gif

o mano plaukai ilgiau dienos tiesus nebuna, ant vakaro pradeda ir vel garbanotis doh.gif nors ir kirpykloje buvo tiesinti blink.gif
Atsakyti
QUOTE(braskel @ 2006 03 25, 23:08)
na cia jau noriu papriestarauti  protest.gif
Bent jau man po znypliu tai tokie svelnus, blizgantys ir graziai gulantys plaukai lieka, kad ne tas zodis  bigsmile.gif Ir i siena jokiu budu nepanasus  schmoll.gif


aisku tuo momentu plaukai gerai atrodo, bet kas po to... po men naudojimo jau pilnas sienas.
Atsakyti
QUOTE(robertaslt @ 2006 03 26, 21:53)
aisku tuo momentu plaukai gerai atrodo, bet kas po to... po men naudojimo jau pilnas sienas.

aš pritariu, nes galiukai tai tikrai labai smarkiai išsišakoja bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2006 03 26, 21:47)
o mano plaukai ilgiau dienos tiesus nebuna, ant vakaro pradeda ir vel garbanotis  doh.gif nors ir kirpykloje buvo tiesinti  blink.gif


tai gerai,kad nors dienele islaike,man viena karta istiesino su znyplem kirpykloj,tai po 10 min,pradejo po truputi raitytis blink.gif ,nors ir nera pas mane labai garbanoti ax.gif
beje,ir naudojo prof.wella priemones pries ir po doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vita82: 26 kovo 2006 - 22:00
QUOTE(robertaslt @ 2006 03 25, 23:00)
nu nuo znypliu siaip sienas gaunasi o nuo pavirsiaus mazai kas priklauso. Geriau tiesik fenu ir goldwelo straughtenero geliu, efektas nerealus. sekmes


blogiau už goldwell nesu nieko turėjus... g.gif
Atsakyti