Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų tiesinimas

QUOTE(dowile @ 2006 02 07, 19:29)
gal kaune tiesinaisi? jei taip tai kur ir kiek mokejai?
na pati vis svarstau issitiesint, tik kad nera labai tragiski tie mano plaukai, banguojas ir pucias, bet prieziuros reikalauja...  g.gif
o kokie tavo plaukuciai buvo? ar tikrai lygus pasidare? neissausejo per daug?



...taip kaune Femina Bona kainavo 100lt +30 uz kirpima ...mano irgi bangavo,bet kiekviena ryta turedavau tiesintis,o dabar tai darau tik kai issiplaunu galva
...ir plaukai nenukentejo labai net gi sakyciau visai nenukentejo g.gif
Atsakyti
Pries tiesinima issiplovus galva naudoju Fructis plauku aliejuka (apvalus zalias buteliukas) - neleidzia plaukams pustis, islygina. bigsmile.gif
Atsakyti
As irgi savaitgali buvau pasikirpti, tai kirpeja plaukus istiesino. Nu negalejau i save atsiziureti thumbup.gif . Kaip galima ilgiau atideliojau plauku plovima blush2.gif . Bet vistiek teko tai padaryti lotuliukas.gif . Dabar svaigstu apie nuosavas tiesinimo znyples kad tokia sau patinkanti galeciau visada buti. Bet bijau kad nemokesiu su jomis pasiekti tokio rezultato kaip kad kirpykloje. Patarkit, prasau, kurios butu geriausios kad netektu nusivilti ir nusvilti biggrin.gif ?
Atsakyti
QUOTE(jolanciux @ 2006 02 20, 17:06)
As irgi savaitgali buvau pasikirpti, tai kirpeja plaukus istiesino. Nu negalejau i save atsiziureti  thumbup.gif . Kaip galima ilgiau atideliojau plauku plovima  blush2.gif . Bet vistiek teko tai padaryti lotuliukas.gif . Dabar svaigstu apie nuosavas tiesinimo znyples kad tokia sau patinkanti galeciau visada buti. Bet bijau kad nemokesiu su jomis pasiekti tokio rezultato kaip kad kirpykloje. Patarkit, prasau, kurios butu geriausios kad netektu nusivilti ir nusvilti  biggrin.gif ?



nu as tikrai nenusivyliau BRAUN firmos tiesintuvu thumbup.gif
Atsakyti
Na tiesintuva as manau kiekvienai garbanei tiesiog PRIVALU turet. Firma nemanau, kad yra l.svarbi. Perkant uz 200 lt. visi mazdaug yra vienodi. Bet rezultatas, bent jau man, vis tiek nera toks pats kaip padaro kirpykloje. Aisku, dabar savo gyvenimo be siu znypliu nebeisivaizduoju clap.gif
Atsakyti
QUOTE(ausriuxa @ 2006 02 19, 14:41)
...taip kaune Femina Bona kainavo 100lt +30 uz kirpima ...mano irgi bangavo,bet kiekviena ryta turedavau tiesintis,o dabar tai darau tik kai issiplaunu galva
...ir plaukai nenukentejo labai net gi sakyciau visai nenukentejo  g.gif


na dar truputuka paklausinesiu, nes laabaj noriu ir pati issilyginti, bet vis masatu, o plaukai tokie lygus lygus tapo? visiskai lygus? ax.gif
Atsakyti
Na va as jau nusipirkau kazkurios dalyves cia minetas znyples PHILIPS Salon Straight Ion. Palengvinau savo kisene 200 Lt, bet rezultatu tai tikrai patenkinta esu thumbup.gif . Netgi kita ryta atsikelus plaukucius tik persukuoji ir jie vel graziu graziausiai sugula taip, kaip reikia. Tikrai nesuprantu kaip as be tokio dalyko iki siol gyvenau bigsmile.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolanciux: 23 vasario 2006 - 11:11
Jooo bigsmile.gif turbut ir man reiks nusipirkti mirksiukas.gif , nes jau seniai svajoju apie tiesius plaukus, bet kol kas jais tenka tik po kirpyklos dziaugtis ax.gif
Atsakyti
as ir stoju i tiesintu plauku kluba 4u.gif

neisivaizduoju kaip be tiesintuvo gyvenciau rolleyes.gif o naudoju tiktai seruma galiukams ir kartais kai netingiu loreal ta ruzava kur pries tiesinant reik tept. tiesinu po kiekvieno plovimo smile.gif
Atsakyti
o as neturiu gero tiesintuvo paprasta tai tik grifka pasitiesinu bet patikekit man padeda net labai sampunas ir balzamas is Avon'o anksciau plaukai raitesi i garbanas o dabar ne bent buna "suglamzyti" susisuke bet ne i garbanas...tai esu labai patenkinta
Papildyta:
o as neturiu gero tiesintuvo paprasta tai tik grifka pasitiesinu bet patikekit man padeda net labai sampunas ir balzamas is Avon'o anksciau plaukai raitesi i garbanas o dabar ne bent buna "suglamzyti" susisuke bet ne i garbanas...tai esu labai patenkinta
Atsakyti
Aš tai pasiskolinau iš draugės keramikines žnyples ir superiškai išsiteisinau thumbup.gif ..tai užsimaniau vėl jas pirkti, bet paiškinkit man kas nors kuo skiriasi keramikinės žnyplės ir keramikinės žnyplės su jonizatoriumi..kas ten geriau nuo tu jonu help.gif labai laukiu atsakymu.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gaudri @ 2006 03 14, 14:33)
keramikinės žnyplės su jonizatoriumi

cia gal kazkas del plauku elektrinimosi? ta prasme, kad jie maziau elektrintusi.. g.gif
Na nezinau tiksliai.. blush2.gif
Atsakyti