Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų tiesinimas

QUOTE(Lala @ 2006 02 05, 17:35)
Man irgi labai patinka Avono serumas ir kvapas ir poveikis  thumbup.gif  man tai vienintelis ju gaminis kuris vertas diemesio  ax.gif



O kaip tas serumas atrodo? Tokiam permatomam buteliuke? Tokios gelsvas? Purskiamas?
Atsakyti
QUOTE(Atech @ 2006 02 05, 18:47)
O kaip tas serumas atrodo? Tokiam permatomam buteliuke? Tokios gelsvas? Purskiamas?



As naudoju sita
http://www.avon.lt/P...subCatID=prod97
Atsakyti
QUOTE(braskel @ 2006 02 05, 16:11)
Sitoks, ar ne? Bet ziuriu aprasyme parasyta, kad buna ir 100 ml  smile.gif Tai isivaizduoju, kiek ilgai jo uztektu  lotuliukas.gif
user posted image
Reiks Medinese sukuose pasiziureti ir kai baigsis mano avono, tai ir isbandysiu galbut si  g.gif


buteliukas tai ne toks
Atsakyti
QUOTE(Lala @ 2006 02 05, 18:00)

va va, as ir toki pati turiu smile.gif

QUOTE(Blobse @ 2006 02 05, 19:22)
buteliukas tai ne toks

hmmm g.gif na visvien bus proga pasidairyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Atech @ 2006 02 04, 18:37)
As gal cia biskeli ne i tema, o gal ir i tema smile.gif. Turbut visom ar bent daugumai garbaniu, ypac tom, kas tiesinat su znyplep/ dziovintuvais aktualus klausimas apie galiukus. Mano plaukai visai nieko (tfu-tfu), bet jau galiukai nuo tu tiesinimu  doh.gif  . O noreciau, kad ataugtu, kankinuosi kelis menesius, o jie vis luzineja ir neauga beveik, tai kai i kirpykla nueinu, nukerpa ir tai, kas ataugo, nes jau i galiukus baisu ziuret. Tai gal kas patartumet koki dalyka butent galiukams. Ir siaip gal yra kokiu stebuklingu priemoniu, o gal siaip neblogu smile.gif, kad augtu plaukuciai


tai butent ir nusipirk alieju galams, man rasiau jau avon padeda labai, tikrai sveiki plaukai atrodo
Atsakyti
....As issitiesinau plaukus chemiskai,nes jau neturejau kntrybes ju lyginti kiekviena ryta,o be to ir nesigaudavo taip kaip noredavau schmoll.gif taigi nusprendziau isitiesinti ir kol kas patenkinta lyginti su "lygintuvu" reik tik kaip issiplauni galva ,o man ja reik plauti pas 3-4 dienas taigi viskas ok as patenkinta clap_1.gif
Atsakyti
Vakar kirpykloj padaze, pakirpo ir patiesino plaukucius. Dar siandien kaip nauji thumbup.gif Patiesino paprasciausiai isplautus su fenu apvalaus sepecio pagalba. Ir dar patepe su kazkuo galiukus. Greiciausiai su serumu plauku galiukams. Norejau paklausti, gal kuri turite toki sepeti apvalu su naturaliais seriais. Kur galeciau isigyti ir kiek mazdaug kainuoja? Ir isvis tiesinant, isskyrus plauku galiuku seruma, dar naudojat zele, putas ar dar ka nors?
Atsakyti
QUOTE(Smilgel @ 2006 02 05, 12:46)
Mano plaukai taip pat yra nei šiokie, nei tokie..Gerai būtų jeigu jie būtų gražiai garbanoti, tai aš galvos sau nesukčiau, nes man tai garbanos patinka...bet kad jie labiau atrodo pasipūtę ir susivėlę, kaip šieno kūpeta ant galvos, jei leidi jiems natūraliai išdžiūti user posted image Aš irgi ilgau abėjojau dėl tų žnyplių, vis nesiryžau jas pirkti, bet pagaliau įsigijus, labai džiaugiuosi. Tikrai nuėmė visą pasipūtimą ir plaukai dabar gražiai krentauser posted image vienu žodžiu negaliu atsidžiaugti



Vat vat maniskiai lygiai tokie patys. Isplauti ir naturaliai isdziuve jie buna pusiau garbanoti, ir laabai issipute ir man tas labai negrazu/atsibodo. Tai jeigu sios znyples padarys juos glotnius ir privers juos nesipusti tai thumbup.gif
Manau vienintele iseitis paciai jas isbandyti smile.gif ale nesinori ismesti $ i bala jeigu nepades.. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(neru @ 2006 02 07, 14:46)
Vat vat maniskiai lygiai tokie patys. Isplauti ir naturaliai isdziuve jie buna pusiau garbanoti, ir laabai issipute ir man tas labai negrazu/atsibodo. Tai jeigu sios znyples padarys juos glotnius ir privers juos nesipusti tai  thumbup.gif
Manau vienintele iseitis paciai jas isbandyti smile.gif ale nesinori ismesti $ i bala jeigu nepades.. verysad.gif


Ir aš labai abėjojau, ar verta tiek pinigų leisti, nes nebuvau įsitikinusi, ar pasieksiu norimą rezultatąg.gif Bet kai nuėjau vieną kartą į kirpyklą išsitiesinti plaukų, tai rezultatas buvo thumbup.gif Plaukučiai iki sekančio plovimo buvo čiki. Tai galir tu papandyk pirmiausia į kokią kirpyklą nueiti ir pamatysi rezultatą smile.gif Tiesa sakant paskui dar abėjojau, kokias žnyples pasirinkt, kad neapsigaut, bet neapsirikau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Blobse @ 2006 02 05, 12:03)
Tas Citrus blizgiklis, bent jau man, nieko gero. Tuo momentu kai papurški lygtai ir labiau blizga, paskui susigeria į plaukus ir jokio efekto.


Man irgi tas Citre shine nelabai schmoll.gif Viskas taip, kaip aprasei.
Atsakyti
QUOTE(ausriuxa @ 2006 02 06, 13:21)
....As issitiesinau plaukus chemiskai,nes jau neturejau kntrybes ju lyginti kiekviena ryta,o be to ir nesigaudavo taip kaip noredavau  schmoll.gif  taigi nusprendziau isitiesinti ir kol kas patenkinta lyginti su "lygintuvu" reik tik kaip issiplauni galva ,o man ja reik plauti pas 3-4 dienas taigi viskas ok as patenkinta  clap_1.gif



gal kaune tiesinaisi? jei taip tai kur ir kiek mokejai?
na pati vis svarstau issitiesint, tik kad nera labai tragiski tie mano plaukai, banguojas ir pucias, bet prieziuros reikalauja... g.gif
o kokie tavo plaukuciai buvo? ar tikrai lygus pasidare? neissausejo per daug?
Atsakyti
oi paskaiciau ir baisiai issigandau, nes pries savaite nusipirkau "lygintuva" uz 25lt 4u.gif 4u.gif , ai galvojau, nu koks skirtumas, jei naudoju nuo karscio apsauganti krema. tai daba per naujo galvoju... g.gif nors tiesina tikrai labai neblogai, jokio skirtumo nejauciu nuo drauges znypliu uz kurias ji 200lt. bet daba labai issigandau, kad nupliksiu unsure.gif , einu taupyt pinigu keramaikai...
Atsakyti