Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų tiesinimas

QUOTE(Atech @ 2006 02 04, 18:37)
As gal cia biskeli ne i tema, o gal ir i tema smile.gif. Turbut visom ar bent daugumai garbaniu, ypac tom, kas tiesinat su znyplep/ dziovintuvais aktualus klausimas apie galiukus. Mano plaukai visai nieko (tfu-tfu), bet jau galiukai nuo tu tiesinimu  doh.gif  . O noreciau, kad ataugtu, kankinuosi kelis menesius, o jie vis luzineja ir neauga beveik, tai kai i kirpykla nueinu, nukerpa ir tai, kas ataugo, nes jau i galiukus baisu ziuret. Tai gal kas patartumet koki dalyka butent galiukams. Ir siaip gal yra kokiu stebuklingu priemoniu, o gal siaip neblogu smile.gif, kad augtu plaukuciai

na, galiukams reiktu naudoti koki nors aliejuka po plovimo. As pvz naudoju avon'o aliejuka, kitos naudoja alfa parf, o kitos dar kitokius.. Renkiesi tiesiog pagal kisenes dydi, nes dauguma tai ju ta pacia funkcija atlieka - apsaugo (bet negydo) plaukuciu galus g.gif

p.s. patepus plaukucius tuo aliejuko, tai tikrai poveikis jauciasi. Ir tokie svelnuciai lieka wub.gif ir sukuojasi geriau wub.gif ir nesivelia wub.gif ir net siek tiek zvilga wub.gif plius nesauseja wub.gif ir zinoma apsaugo nuo kenksmingu veiksniu wub.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(braskel @ 2006 02 04, 20:09)
na, galiukams reiktu naudoti koki nors aliejuka po plovimo. As pvz naudoju avon'o aliejuka, kitos naudoja alfa parf, o kitos dar kitokius.. Renkiesi tiesiog pagal kisenes dydi, nes dauguma tai ju ta pacia funkcija atlieka - apsaugo (bet negydo) plaukuciu galus  g.gif

p.s. patepus plaukucius tuo aliejuko, tai tikrai poveikis jauciasi. Ir tokie svelnuciai lieka  wub.gif  ir sukuojasi geriau  wub.gif ir nesivelia  wub.gif ir net siek tiek zvilga  wub.gif plius nesauseja  wub.gif ir zinoma apsaugo nuo kenksmingu veiksniu  wub.gif  mirksiukas.gif



Oj-oj, parasyk, tai tau toki poveiki duoda tas, kuris avono?
Papildyta:
Oj, man kaip tik apsaugos ir reikia dabar, nes vakar apsikirpau, tai galiukai dabar kaip nauji smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Atech @ 2006 02 04, 20:31)
Oj-oj, parasyk, tai tau toki poveiki duoda tas, kuris avono?
Papildyta:
Oj, man kaip tik apsaugos ir reikia dabar, nes vakar apsikirpau, tai galiukai dabar kaip nauji smile.gif

na taip, avono. Kagangi neturiu bedu su plauku galiuku sakojimusi ar luzinejimu, tai kaip profilaktiskai, man tas avon idealus atvejis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Atech @ 2006 02 04, 18:37)
As gal cia biskeli ne i tema, o gal ir i tema smile.gif. Turbut visom ar bent daugumai garbaniu, ypac tom, kas tiesinat su znyplep/ dziovintuvais aktualus klausimas apie galiukus. Mano plaukai visai nieko (tfu-tfu), bet jau galiukai nuo tu tiesinimu  doh.gif  . O noreciau, kad ataugtu, kankinuosi kelis menesius, o jie vis luzineja ir neauga beveik, tai kai i kirpykla nueinu, nukerpa ir tai, kas ataugo, nes jau i galiukus baisu ziuret. Tai gal kas patartumet koki dalyka butent galiukams. Ir siaip gal yra kokiu stebuklingu priemoniu, o gal siaip neblogu smile.gif, kad augtu plaukuciai

o gal pabandyk kirpykloje nusikirpti su karstom zirklem, nes jau labai ta procedura yra isgirta mirksiukas.gif
Atsakyti
Tas Citrus blizgiklis, bent jau man, nieko gero. Tuo momentu kai papurški lygtai ir labiau blizga, paskui susigeria į plaukus ir jokio efekto.

Plaukų galiukams naudoju sėmenų aliejų, išsitiesinus, įtrinu galiukus. Buteliukas (60 ml) kainuoja apie 55 Lt., bet užtenka jo gal porai metų.
Atsakyti
QUOTE(Blobse @ 2006 02 05, 12:03)
Plaukų galiukams naudoju sėmenų aliejų, išsitiesinus, įtrinu galiukus. Buteliukas (60 ml) kainuoja apie 55 Lt., bet užtenka jo gal porai metų.

Oho, nemazas kiekis bigsmile.gif
O kokios cia firmos? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Atech @ 2006 02 04, 20:37)
As gal cia biskeli ne i tema, o gal ir i tema smile.gif. Turbut visom ar bent daugumai garbaniu, ypac tom, kas tiesinat su znyplep/ dziovintuvais aktualus klausimas apie galiukus. Mano plaukai visai nieko (tfu-tfu), bet jau galiukai nuo tu tiesinimu  doh.gif  . O noreciau, kad ataugtu, kankinuosi kelis menesius, o jie vis luzineja ir neauga beveik, tai kai i kirpykla nueinu, nukerpa ir tai, kas ataugo, nes jau i galiukus baisu ziuret. Tai gal kas patartumet koki dalyka butent galiukams. Ir siaip gal yra kokiu stebuklingu priemoniu, o gal siaip neblogu smile.gif, kad augtu plaukuciai



Aš prieš tiesinant plaukus naudojų Osis kremą su apsauga nuo karščio bei plaukų skilimo. Ant visų plaukų paskirstau nedidelį kiekį, o galiukus daugiau patepu user posted image
Atsakyti
QUOTE(neru @ 2006 02 03, 18:51)
Na man ne tiek svarbu yra tiesus plaukai, kiek svarbiau nepusti plaukai. Tiesiog ikyrejo tas ju purumas...norisi tureti optimaliai maziau plauku ant galvos smile.gif
Sakau gal su znyplem siuos plaukus istiesinus jie graziai kristu o nesipustu rolleyes.gif


Mano plaukai taip pat yra nei šiokie, nei tokie..Gerai būtų jeigu jie būtų gražiai garbanoti, tai aš galvos sau nesukčiau, nes man tai garbanos patinka...bet kad jie labiau atrodo pasipūtę ir susivėlę, kaip šieno kūpeta ant galvos, jei leidi jiems natūraliai išdžiūti user posted image Aš irgi ilgau abėjojau dėl tų žnyplių, vis nesiryžau jas pirkti, bet pagaliau įsigijus, labai džiaugiuosi. Tikrai nuėmė visą pasipūtimą ir plaukai dabar gražiai krentauser posted image vienu žodžiu negaliu atsidžiaugti
Atsakyti
QUOTE(braskel @ 2006 02 05, 12:07)
Oho, nemazas kiekis  bigsmile.gif
O kokios cia firmos?  4u.gif


Green Light (Itališkas). Aš pirkau Vitrinoj, Vilniuje Savanorių pr., jų puslapis www.vitrina.jums.lt
Atsakyti
QUOTE(Blobse @ 2006 02 05, 12:52)
Green Light (Itališkas). Aš pirkau Vitrinoj, Vilniuje Savanorių pr., jų puslapis www.vitrina.jums.lt

Sitoks, ar ne? Bet ziuriu aprasyme parasyta, kad buna ir 100 ml smile.gif Tai isivaizduoju, kiek ilgai jo uztektu lotuliukas.gif
user posted image
Reiks Medinese sukuose pasiziureti ir kai baigsis mano avono, tai ir isbandysiu galbut si g.gif
Atsakyti
Man irgi labai patinka Avono serumas ir kvapas ir poveikis thumbup.gif man tai vienintelis ju gaminis kuris vertas diemesio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ariella @ 2006 02 03, 16:47)
As Kosmadoj pirkau meginelius (supakuoti po du, t.y. sampunas ir balzamas)
uz 2 Lt, tai piniginei neskausminga
O sampuno bonkute 400 ml kainuoja apie 20 Lt
Bonkute tokia:

user posted image
Jei domins tikslus pavadinimai, galesiu surast vakare


aga...kurioj ten maždaug vietoj būna? kaip tik buvau šiandien akropolio kosmadoj, bet neatkreipiau dėmesio blush2.gif

tikrai nenukentės piniginė už tokį pabandymą rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo s@gute: 05 vasario 2006 - 17:52