Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų tiesinimas

QUOTE(s@gute @ 2006 02 03, 13:15)
aš kaip tik džiaugčiausi, kad man išsilygintų nors ir tie truputį besibanguojantys plaukučiai  wub.gif
o beje, kiek kainuoja toks šampūnas? turbūt neišpapigiąjų  g.gif



As Kosmadoj pirkau meginelius (supakuoti po du, t.y. sampunas ir balzamas)
uz 2 Lt, tai piniginei neskausminga
O sampuno bonkute 400 ml kainuoja apie 20 Lt
Bonkute tokia:

user posted image


Jei domins tikslus pavadinimai, galesiu surast vakare
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ariella: 03 vasario 2006 - 15:48
QUOTE(neru @ 2006 02 03, 13:22)
Mano plaukuciai siek tiek banguojasi, taciau laabai puciasi, ypac katik po plovimo buna pusti. Ar padetu man sios plauku tiesinimo znyples? Visos priemones kaip aliejukai, vaskai ikyrejo norisi ilgelesnio efekto...


Ištiesint tai ištiesintų, tik efektas ne toks jau ir ilgalaikis, iki kito plovimo.

O jokiu priemonių tiesinimui aš nenaudoju, kažkaip nepatiko jos man. Žnyples naudoju jau metus po 2 kartus per savaitę ir dar nenuplikau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Blobse @ 2006 02 03, 16:05)
Ištiesint tai ištiesintų, tik efektas ne toks jau ir ilgalaikis, iki kito plovimo.

O jokiu priemonių tiesinimui aš nenaudoju, kažkaip nepatiko jos man. Žnyples naudoju jau metus po 2 kartus per savaitę ir dar nenuplikau  smile.gif



Na man ne tiek svarbu yra tiesus plaukai, kiek svarbiau nepusti plaukai. Tiesiog ikyrejo tas ju purumas...norisi tureti optimaliai maziau plauku ant galvos smile.gif
Sakau gal su znyplem siuos plaukus istiesinus jie graziai kristu o nesipustu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(neru @ 2006 02 03, 16:51)
Na man ne tiek svarbu yra tiesus plaukai, kiek svarbiau nepusti plaukai. Tiesiog ikyrejo tas ju purumas...norisi tureti optimaliai maziau plauku ant galvos smile.gif
Sakau gal su znyplem siuos plaukus istiesinus jie graziai kristu o nesipustu rolleyes.gif


Net, nezinau, isivaizduoju, kokie tavo plaukai ir suprantu, ko nori, taciau net nezinau ar pades tos znyples. Nors istikruju man tai daug glotnesni plaukai pasidaro po ju. Gal pabandyk i kirpykla nueit gera, kad istiesintu su znyplem, kad neveltui pinigai butu ismesti
Atsakyti
tirkai pades, mano tokie patys buvo, dabar negaliu atsidziaugt tiesiais plaukais, ir nesibanguoja visai, aisku reikia aliejum patept po tiesinimo ir pries tiesinimo nuo karscio sauganciom priemonem
Atsakyti
[quote=Ariella,2006 02 03, 15:47]
As Kosmadoj pirkau meginelius (supakuoti po du, t.y. sampunas ir balzamas)
uz 2 Lt, tai piniginei neskausminga
O sampuno bonkute 400 ml kainuoja apie 20 Lt

Oj, as kaip tik Kosmadoj IKi buvau, tai pavarciau ta meginuka ir padejau. Tokioj melinoj pakuotej, ar ne?
Ar tikrai istiesino? Nes kazkaip keista sampunas, balzamas juk nusiplauna, o efektas lieka? g.gif Tai as tada begsiu pirkt, nes dabar tai po kirpiklos, man ten super istiesino, bet deja iki kito plovimo.
Man kirpejas taip sian ir pasake, nu ka, ieskokit laimes kituose dalykuose, o ne savo plaukuose blink.gif



Merginos, gal kuri susidurusi su Bonacur'u garbanotiems palukams? Ir dar norejau paklaust del blizgesio, maciau Sarmoj, toki tipo apsauganti nuo karscio ir priduodancia blizgesio, tipo galima papurkst ant jau gatavos sukuosenos, tipo blizges nerealiai, kaina ~ 20lt su kazkiek.Citrus kazkaip vadinasi.
Atsakyti
QUOTE(Atech @ 2006 02 03, 19:34)
Oj, as kaip tik Kosmadoj IKi buvau, tai pavarciau ta meginuka ir padejau. Tokioj melinoj pakuotej, ar ne?
Ar tikrai istiesino? Nes kazkaip keista sampunas, balzamas juk nusiplauna, o efektas lieka?  g.gif Tai as tada begsiu pirkt, nes dabar tai po kirpiklos, man ten super istiesino, bet deja iki kito plovimo.
Man kirpejas taip sian ir pasake, nu ka, ieskokit laimes kituose dalykuose, o ne savo plaukuose blink.gif
Merginos, gal kuri susidurusi su Bonacur'u garbanotiems palukams? Ir dar norejau paklaust del blizgesio, maciau Sarmoj, toki tipo apsauganti nuo karscio ir priduodancia blizgesio, tipo galima papurkst ant jau gatavos sukuosenos, tipo blizges nerealiai, kaina ~ 20lt su kazkiek.Citrus kazkaip vadinasi.


Taip butent sitas man istiesino,
rytoj gaivinsiu garbanas blush2.gif
Kazkada paauglystej irgi norejau, kad butu tiesius, tada kazkodel
tos garbanos mane biesino, o dabar atvirksciai tongue.gif patinka garbanuoti,
na buna kartais uzeina, kad istiesint, tai znyples turiu, o dabar ir ta Citre Shine mirksiukas.gif

O tas blizgis tikriausiai is tos pacios Citre Shine, reikes pabandyt

Atsakyti
QUOTE(Keitė @ 2006 02 03, 18:50)
tirkai pades, mano tokie patys buvo, dabar negaliu atsidziaugt tiesiais plaukais, ir nesibanguoja visai, aisku reikia aliejum patept po tiesinimo ir pries tiesinimo nuo karscio sauganciom priemonem


As irgi tikiuosi kad pades biggrin.gif reiks eiti pirkti tas znyples. Na kirpykloj kai istiesina plaukus visai grazu buna, tik as vis galvodavau kad pati to tikrai nesugebeciau verysad.gif matyt klydau..
Atsakyti
QUOTE(Keitė @ 2006 02 03, 20:50)
tirkai pades, mano tokie patys buvo, dabar negaliu atsidziaugt tiesiais plaukais, ir nesibanguoja visai, aisku reikia aliejum patept po tiesinimo ir pries tiesinimo nuo karscio sauganciom priemonem


Koks dar aliejus po tiesinimo? Kam jis reikalingas, kokį efektą duoda? O tai jis plaukų neriebina?
Atsakyti
QUOTE(neru @ 2006 02 04, 09:00)
As irgi tikiuosi kad pades  biggrin.gif  reiks eiti pirkti  tas znyples. Na kirpykloj kai istiesina plaukus visai grazu buna, tik as vis galvodavau kad pati to tikrai nesugebeciau  verysad.gif  matyt klydau..


zinok as irgi galvodavau kad nemokesiu, bet kai nusipirkau tiesintuva, is karto gavosi, vyras sako, atrodai kaip ka tik is kirpyklos thumbup.gif

QUOTE(Smilgel @ 2006 02 04, 12:48)
Koks dar aliejus po tiesinimo?  Kam jis reikalingas, kokį efektą duoda? O tai jis plaukų neriebina?


as visada tepuosi po tiesinimo avono alieju galams, tikrai nesuriebalina, mano plaukams labai jis tinka, kirpeja sake, kad selektive yra priemones plaukams labai geros, pries tiesinimo ir aliejukas, tai kai pabaigsiu savo, reiks nusipirkt pabandymui
Atsakyti
QUOTE(Keitė @ 2006 02 04, 14:09)
zinok as irgi galvodavau kad nemokesiu, bet kai nusipirkau tiesintuva, is karto gavosi, vyras sako, atrodai kaip ka tik is kirpyklos  thumbup.gif
as visada tepuosi po tiesinimo avono alieju galams, tikrai nesuriebalina, mano plaukams labai jis tinka, kirpeja sake, kad selektive yra priemones plaukams labai geros, pries tiesinimo ir aliejukas, tai kai pabaigsiu savo, reiks nusipirkt pabandymui



O kur ta selektive galima isigyti? Vilniuje
Atsakyti
As gal cia biskeli ne i tema, o gal ir i tema smile.gif. Turbut visom ar bent daugumai garbaniu, ypac tom, kas tiesinat su znyplep/ dziovintuvais aktualus klausimas apie galiukus. Mano plaukai visai nieko (tfu-tfu), bet jau galiukai nuo tu tiesinimu doh.gif . O noreciau, kad ataugtu, kankinuosi kelis menesius, o jie vis luzineja ir neauga beveik, tai kai i kirpykla nueinu, nukerpa ir tai, kas ataugo, nes jau i galiukus baisu ziuret. Tai gal kas patartumet koki dalyka butent galiukams. Ir siaip gal yra kokiu stebuklingu priemoniu, o gal siaip neblogu smile.gif, kad augtu plaukuciai
Atsakyti