Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų tiesinimas

QUOTE(ESLAUDA @ 2005 01 27, 23:39)
As tai pirkau uzsieni spec.parduotuvej skirtoj kirpykloms, mokejau 63 eurus. Del 80Lt. tai nezinau kaip kokybe, bet jei gitulia sako liuks, tai turbut thumbup.gif ir uz 80Lt.
Paieskok spec.parduotuvese skirtose kirpykloms, pasidomek kuo skiriasi. Sekmes

Pavirsius keramikinis, yra temperaturos reguliatorius, o ko daugiau reikia, aisku ne koks Philips, kur vien uz varda sumoki daugiau. O paprasta, metaliniu pavirsium, gali uz 15 lt. nusipirkti.
Atsakyti
Mano plaukuciai cia kaip kazkuri sake nei lygus, nei banguoti... Vakar drauge su savo plauku tiesintuvu palygino manuosius. Tikriausiai metaliniu, nes lyg ir metalines ploksteles buvo. Kadangi pirma karteli maciau is arti toki daikta, tai dar jame nieko nenusimanau. Labai graziai plaukuciai gavos, tai ir as galvoju koki nors nusipirkt biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sanise: 30 sausio 2005 - 20:37
skaitinejau...
turiu metalini plauku tiesintuwa,bet nlb naudoju,jeu geriau su gifuzeriu susigarbanoju,nes mano plaukai labiau linke garbanoti,tai kai ateinu i kokia wieta wisi sako,kad labai tinka man...labai bunu pamaloninta rolleyes.gif
cia kazkas sake,kad waiksto kaip siusena,siaip neatsimenu nick,sorry blush2.gif tai gal tu geriau juos susigarbanok?o ne tiesinkis?pabandyk...ten ant feno uzsideda antgalis ir wiskas taip pat labai greita...

o kuo skiriasi keramikinis tiesintuwas nuo metalinio?be to jei jau nepatinka tokie nei siokie nei tokie lpaukai,tai su fenu ir sepeciu,truputuka galima issilyginti... smile.gif
Atsakyti
As kazkokiame kataloge skaiciau, kad Lietuvoje ilgalaiki plauku tiesinima daro Goldwella salonai. Na, nezinau ar visi, bet su Goldwell kosmetika. Atseit absoliuti naujove ir pan. Atsei pasaulyje dar net nelabai ispopuliarejusi naujove. Laiko 4-6 menesius, tai sakau, gal nekainuos labai daug g.gif . As buvau labai pasiryzusi pasidaryti, bet kaip tik po 5 men. mano vestuves, tai nesinori rizikuoti.
Atsakyti
Pagal tai kaip aprašei tai mano plaukai panašūs į tavo - nei tiesūs, nei garbanoti nei banguoti, visko po truputį;] chemiškai plaukus išsitiesinau lapkritį feminoj bonoj, labai ilgai apie tai svaigau, nes nusibodo ir tie lygintuvai ir fenai.
iš pradžių plaukai blizgėjo ir slidūs toki buvo, nors ir liko nežymių bangų, kur pačios didžiausios buvo, paskui tas chemikalas pamažu išsiplauna per maždaug 3 mėn, ir dabar kai galvą išsiplaunu jau reikia su fenu pastovėt ir pasitiesint, nes garbanojas truputį, ypač ką tik išdžiūvę, paskui gal truputį patys apsilygina.
tai va.. stebuklų nesitikint gali išsitiesint, jei pinigų negaila (man kainavo 80lt), bet nepasidarys niekada plaukai tokie sunkūs slidūs ir visiškai absoliučiai tiesūs kaip iš reklamos, ir dar, prieš procedūrą kirpėja įspėjo, gali nuo per ilgo laikymo chemikalų plaukai labai nutriušt ir elektrintis arba net susigarbanot
Vat.. nors tie 3 men jau praeina, susitvarkyt su plaukais dabar daug lengviau palyginus kiek vargdavau anksčiau:)
Atsakyti
QUOTE(ESLAUDA @ 2005 01 27, 23:39)
Paieskok spec.parduotuvese skirtose kirpykloms, pasidomek kuo skiriasi. Sekmes

Tie, kuriuos naudoja kirpejos, ir kuriuos galima pas jas uzsisakyti, yra skirti daugiau profesionaliam, t.y. daugkartiniam naudojimui. Kaina taip pat aukstesne, nei parduotuvese, nes taip pat sumoki uz varda. Man asmeniskai kirpeja patare nepirkt is jos, nes man toks tiesiog nereikalingas, nebent plaukus tiesinciau po 5 kartus per diena biggrin.gif Tai dabar nusiziurejau Philips uz 99 lt smile.gif Keramikinis pavirsius, labai greit ikaista ir t.t.
Maciau dar kazkas klause, kuo skiriasi metalinis ir keramikinis pavirsius... Taigi tuo, kad keramikinis nenudegina ir "neprisvilina" plauku taip, kaip metalinis! mirksiukas.gif
Atsakyti
Noreciau suzinoti kokiomis priemonemis tiesinate plaukus, kurios stipriai nekenkia plaukams(kaip ikaitusios znyples) ir ar tos priemones veiksmingos?
Atsakyti
As irgi labai svaigau apie ta tiesinamaji chemini.. Bet kirpejos atkalbejo.. Lauksiu, kol ateis tos technologijos is uzsienio, nes girdejau, kad ten populiarus tox cheminis, ir nelabai kenkia plaukam.
O dabar kartais pasitiesinu su tiesintuvu. Turiu keramikini Wik firmos, mokejau 80 Lt, reguliuojasi temperatura, greit ikaista. Neblogas visai. Pries tiesinant pasipurskiu apsauga nuo karscio, spec skirta tiesinimui. Bet pas kirpeja vistiek geresnis istiesintu plauku efektas gaunasi verysad.gif
Atsakyti
as pirkau tiesintoja Anglijoj, mokejau 90 svaru, tai labai thumbup.gif dalykas, o tie tiesintojai uz 80 litu tai nemanau kad labai geri butu, nors nebandziau tai neturiu su kuo lygint, nors viena kart tiesino man plaukus kirpykloj, tai pasakysiu kad rezultatas daug geresnis tiesinant namie. g.gif Gal zinot kiek kainuoja lietuvoje profesionalios keramikines znyples?
Atsakyti
QUOTE(*Citra* @ 2005 02 22, 00:31)
O dabar kartais pasitiesinu su tiesintuvu. Turiu keramikini Wik firmos, mokejau 80 Lt, reguliuojasi temperatura, greit ikaista. Neblogas visai. Pries tiesinant pasipurskiu apsauga nuo karscio, spec skirta tiesinimui.  Bet pas kirpeja vistiek geresnis istiesintu plauku efektas gaunasi  verysad.gif

.as ir toki tiesintuva nusipirkau.kol kas patenkinta.
noriu koki purskala apsauganti nuo karscio nusipirkt.koki tu naudoji?kur pirkai?pasiteisina?galiukai neissausejo?neluzineja?
Atsakyti
dabar atsirado loreal purskalai kainuoja apie 15 lt. as turiu tieintuva, bet paprasta uz 12 lt. lbai faina tiesina. aisku daznai nenaudoju. del cheminio tai kirpeja sake jokiais budais. plaukai tik pusis.
Atsakyti
Ar kas bandet issitiesint garbanotus plaukus ? Ar pasiseke ir ar ilgam? Aciu uz bet kokia info...
Atsakyti