Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų tiesinimas

[quote=Atech,2006 01 24, 10:14]
Sveikute, tai o kokios znyples? ax.gif

PFILIPS Salon Straight Ion. Man jos patvariausios pasirodė, kai rankose pavarčiau, nes buvo ir kitokių iš PHILIPS, pigesnių, bet kažkokios labai gležnos ir išklerusios man jos...nors garantija visoms 2 metai thumbup.gif O tos, kurias nusipirkau yra su elektroniniu temperatūros reguliatoriumi ir kažkokiu specialiu jonizatorium, - rašo, kad tiesinant plaukus, žnyplės skleidžia tokias sroves, kurios veikia kaip kondicionierius, - dėl to plaukai ne taip veliasi ir elektrinasi, tampa minkšti, blizgantys ir labai paslankūs bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2006 01 23, 19:13)
tai rytoj parasyk ispudzius 4u.gif

Visai patiko thumbup.gif
Svarbiausia, kad plaukai tampa tokie svelnus (ir zinoma lygus) ax.gif
Atsakyti
Nu, va as ir isigijau tas znyples, tai sian siek tiek pabandziau, tai tikrai plaukai visai nesielektrina, ir tokie viens prie kito, glotnus. Reikia dar prie saves tokios priprast
Papildyta:
Oj, dar pamirsau paklaust, reiketu kokio kremuko, apsaugancio nuo karscio, maciau toki Henna, gal ir nieko. kas ka bandet? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Atech @ 2006 02 01, 22:25)
Nu, va as ir isigijau tas znyples, tai sian siek tiek pabandziau, tai tikrai plaukai visai nesielektrina, ir tokie viens prie kito, glotnus. Reikia dar prie saves tokios priprast
Papildyta:
Oj, dar pamirsau paklaust, reiketu kokio kremuko, apsaugancio nuo karscio, maciau toki Henna, gal ir nieko. kas ka bandet? 4u.gif

kiek mokejai uz tas znyples?
Atsakyti
199 lt
Atsakyti
QUOTE(Atech @ 2006 02 02, 00:20)

na jooo, nemazai g.gif
Atsakyti
As jau irgi paprasiau vyro,kad padovanuotu keramikini plauku tiesintuva lotuliukas.gif nes jau atsibodo su tais plaukai kankintis,jei kur i zmones reik eit,tai prie veidrodzio virs valandos su tais plaukais kankintis reikia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Atech @ 2006 02 02, 00:20)

cia gal philips znyples?
beja, BUTINAI nusipirk kokios apsaugines priemones nuo karscio, kitaip plaukuciams bus blogai, o jai rupintis reikia mirksiukas.gif

Mergaites, idomu g.gif kaip ten istikruju yra su tuo mitu, kad ir keramikines znyples kenkia plaukams? Kaip darbar zinoti kiek daug jos kenkia? Gal kuri skaicius esat apie tai? 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Lala @ 2006 02 02, 19:53)
As jau irgi paprasiau vyro,kad padovanuotu keramikini plauku tiesintuva  lotuliukas.gif  nes jau atsibodo su tais plaukai kankintis,jei kur i zmones reik eit,tai prie veidrodzio virs valandos su tais plaukais kankintis reikia  doh.gif


Saunuole, butinai prasyk, o jei ne - pati nusipirk bigsmile.gif
Po tos proceduros plaukuciai tokie lieka wub.gif wub.gif
Atsakyti
Pasidalinsiu savo "patirtim"
Nusipirkau Citre Shine sampuno ir balzamo megineli,
ir po ju mano is prigimties garbanoti plaukuciai,
tapo tiesut- tiesuteliai. blink.gif
Ir jau savaite niekaip atgal susigarbiniuot nenori, verysad.gif
teks per iseigines kokia kauke pasidaryt,
kad garbanos atsigautu g.gif

O su znyplem as kiekviena diena tiesinu tik grifkute ax.gif




Atsakyti
as va toki turiu tiesintuvas bet leksiu ieskot kitokio, nes manau sis ne keramikinis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ariella @ 2006 02 02, 23:50)
Pasidalinsiu savo  "patirtim"
Nusipirkau Citre Shine sampuno ir balzamo megineli,
ir po ju mano is prigimties garbanoti plaukuciai, 
tapo tiesut- tiesuteliai.  blink.gif
Ir jau savaite niekaip atgal susigarbiniuot nenori,  verysad.gif
teks per iseigines kokia kauke pasidaryt,
kad garbanos atsigautu g.gif

O su znyplem as kiekviena diena tiesinu tik grifkute ax.gif


aš kaip tik džiaugčiausi, kad man išsilygintų nors ir tie truputį besibanguojantys plaukučiai wub.gif
o beje, kiek kainuoja toks šampūnas? turbūt neišpapigiąjų g.gif
Atsakyti
Mano plaukuciai siek tiek banguojasi, taciau laabai puciasi, ypac katik po plovimo buna pusti. Ar padetu man sios plauku tiesinimo znyples? Visos priemones kaip aliejukai, vaskai ikyrejo norisi ilgelesnio efekto...
Atsakyti