Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų tiesinimas

O ka reiskia su garais? blink.gif ar cia gera?
Atsakyti
Sveika 4u.gif

Vadinasi mano tiesintojas CONAIR, ar lietuvoje yra net negaliu pasakyti schmoll.gif
O del tu garu,as irgi girdejau, kad tokios yra, ir man kirpyklose sakydavo, kad tavo plaukus imanoma istiesinti tik su tokiom ( ten pilasi kazkoks spec purskalas) ir veikimas jo panasiai kaip lygintuvo lotuliukas.gif as bent jau taip isivaizduoju, bet pasirodo uzteko ir man keramikinio...jeigu jau mano plaukus tiesina, tai ka kalbeti kitoms, negaliu atsidziaugti thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2006 01 07, 23:58)
man tiek maziau nei per pusmeti atauga, tai jei dar nekirpciau tai isvis  blush2.gif paskutiniu metu pradejau plaukus tepti su ricinos aliejumi, tai ohoho koks efektas thumbup.gif  thumbup.gif



Oj,as tai ir girdeaju, kad ricinos aliejus gerai plaukus veikia, bet pati tik blakstienoms kazkada naudojau doh.gif , o pasirodo, galima ir plaukam. O kaip naudojat? Pries plovima? Ar ant visu plauku ar tik galiukams, o gal saknims? mastau.gif
O kiek laiko laikot? listen.gif
Mano garbanos tokios sausokos smile.gif, tai reiketu pamaitinti.
Atsakyti
QUOTE(flakita @ 2006 01 19, 09:52)
Sveika 4u.gif

Vadinasi mano tiesintojas CONAIR, ar lietuvoje yra net negaliu pasakyti  schmoll.gif
O del tu garu,as irgi girdejau, kad tokios yra, ir man kirpyklose sakydavo, kad tavo plaukus imanoma istiesinti tik su tokiom ( ten pilasi kazkoks spec purskalas) ir veikimas jo panasiai kaip lygintuvo lotuliukas.gif  as bent jau taip isivaizduoju, bet pasirodo uzteko ir man keramikinio...jeigu jau mano plaukus tiesina, tai ka kalbeti kitoms, negaliu atsidziaugti thumbup.gif  thumbup.gif



laba-laba, deja tavo Conair niekur Inete neradau, ta prasme Lietuvoj, tik com'ai smile.gif
tai teks ieskotis lygintuvo smile.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Atech @ 2006 01 19, 18:28)
Oj,as tai ir girdeaju, kad ricinos aliejus gerai plaukus veikia, bet pati tik blakstienoms kazkada naudojau  doh.gif , o pasirodo, galima ir plaukam. O kaip naudojat? Pries plovima? Ar ant visu plauku ar tik galiukams, o gal saknims? mastau.gif
O kiek laiko laikot? listen.gif
Mano garbanos tokios sausokos smile.gif, tai reiketu pamaitinti.


as tai naudoju alyvu alieju galams, man thumbup.gif aisku ne is karto, bet plaukai atsigavo
Atsakyti
QUOTE(Atech @ 2006 01 19, 18:28)
Oj,as tai ir girdeaju, kad ricinos aliejus gerai plaukus veikia, bet pati tik blakstienoms kazkada naudojau  doh.gif , o pasirodo, galima ir plaukam. O kaip naudojat? Pries plovima? Ar ant visu plauku ar tik galiukams, o gal saknims? mastau.gif
O kiek laiko laikot? listen.gif
Mano garbanos tokios sausokos smile.gif, tai reiketu pamaitinti.

as istrinu saknis ir palaikau min 2 valandas po kepure, maisiuku,(turiu tokia kepure kur operacinej naudoja), tada labai gerai isisavina ir efektas labai geras thumbup.gif thumbup.gif o tada einu ir issipalunu, plaunu du kartus, tada ir issiplauna, as tai patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2006 01 20, 18:49)
as istrinu saknis ir palaikau min 2 valandas po kepure, maisiuku,(turiu tokia kepure kur operacinej naudoja), tada labai gerai isisavina ir efektas labai geras thumbup.gif  thumbup.gif o tada einu ir issipalunu, plaunu du kartus, tada ir issiplauna, as tai patenkinta thumbup.gif



aga, aciu, pabandysiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Atech @ 2006 01 21, 02:40)
aga, aciu, pabandysiu ax.gif

nera uz ka 4u.gif
Atsakyti
Ogi siandien nusipirkau ROWENTA tiesinimo znyples plaukams. ax.gif

Nezinau, ar cia dziaugtis, ar jau pradeti gailetis g.gif
Dar nebandziau, ryt isbandysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(braskel @ 2006 01 23, 18:48)
Ogi siandien nusipirkau ROWENTA tiesinimo znyples plaukams.  ax.gif

Nezinau, ar cia dziaugtis, ar jau pradeti gailetis  g.gif
Dar nebandziau, ryt isbandysiu  smile.gif

tai rytoj parasyk ispudzius 4u.gif
Atsakyti
valio, ir aš po ilgo prisiruošimo pagaliau nusipirkau tas znyples ir vakar jau išbandžiau bigsmile.gif cool thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif netgi labai nesistengus ne ka blogiau nei kirpykloje gavosi, o užtrukau vos 10 min. O kirpykloje sedėjau 40 min...tai jeigu aš tiek laiko kruopščiai tiesinčiau savo plaukučius, tai būtų visai thumbup.gif O jau plaukai kokie glotnūs, kaip šilkas bigsmile.gif Ir dar nusipirkau Osis + kremą apsauganti nuo karščio tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilgel @ 2006 01 24, 07:31)
valio, ir aš po ilgo prisiruošimo pagaliau nusipirkau tas znyples ir vakar jau išbandžiau bigsmile.gif cool thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif netgi labai nesistengus ne ka blogiau nei kirpykloje gavosi, o užtrukau vos 10 min. O kirpykloje sedėjau 40 min...tai jeigu aš tiek laiko kruopščiai tiesinčiau savo plaukučius, tai būtų visai thumbup.gif  O jau plaukai kokie glotnūs, kaip šilkas bigsmile.gif Ir dar nusipirkau Osis + kremą apsauganti nuo karščio tongue.gif



Sveikute, tai o kokios znyples? ax.gif
Atsakyti