Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų tiesinimas

QUOTE(lotute @ 2006 01 04, 19:18)
tai gal cia tas tiesintuvas negro znyplemis?

Cia ilgalaikis plauku tiesinimas (cheminis) Goldwell stright n' shine, apie kuri zhiurkike rase mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2005 05 24, 22:53)
sveikos

ar tiesinat kasnors plaukus su žnyplem ?noriu nusipirkt bet bijau biski susigadint plaukus?ar labai kenkia?kokias turit?


geriausia isigyti znyples su keraminiais tiesintuvias, t.y. tos plokshteles, kurios kaista yra ne metalines kaip iprasta, o keramikines. tokios kenkia kur kas maziau nei metalines, nes keramika palaiko vienoda nustatyta temperatura, taigi nera rizikos kad plaukai prades kepti schmoll.gif (tikraja to zodzio prasme - su metaliniais antgaliais plaukus, jaigu jie perkais, galima paprasciausiai sudeginti). Pries tiesinima butina tolygiai apipurksti tiesinimui skirta priemone, sudarancia apsaugine pleve nuo karshcio. Tokiu znypliu kaina nuo 110 iki250 Lt. priklausomai nuo gamintojo garsaus vardo. sekmes bigsmile.gif
Atsakyti
Tai kas, mergaites, zinot, kur Klaipedoj daro ilgalaiki tiesinima??
Atsakyti
QUOTE(^^liutuke @ 2006 01 03, 17:15)
oho kaip idomu ax.gif  visokiu cia dalyku yra kokiu nezinom, idomu kur tokiu buna pirkti, nes niekur nemaciau, gal lietuvoj net nera lotuliukas.gif
na as anglijoj pirkau smile.gif susigundziau akcija 50% iseitu, kad sumokejau 125lt vietoj 250lt biggrin.gif apsiskaitinejau,kad geriausia stiklines vietoj keramikiniu tai ir susigundziau galvoju,kad tik maziau mano plaukuciams kenktu smile.gif esu jomis patenkinta biggrin.gif gal ir lietuvoje gerai paieskojus galima butu rasti 4u.gif gaila dar nepasidomejau tiksliai nezinau ax.gif o jei dar nera, tai manau turetu kada atsirasti wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aislanda: 07 sausio 2006 - 16:00
QUOTE(Lala @ 2006 01 04, 20:09)
Per metus vidutiniskai 15 cm  ax.gif

man tiek maziau nei per pusmeti atauga, tai jei dar nekirpciau tai isvis blush2.gif paskutiniu metu pradejau plaukus tepti su ricinos aliejumi, tai ohoho koks efektas thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Salomeja @ 2006 01 04, 19:15)
Nu man keista kaip dar tokias brangias metalines tiesinimo znyples zmones perka. as turiu uz 10lt. siaip nusipirkau. per metus tiesinau 2 kartus. plauku nesudeginau. bet jei tiesinciau kazdien, as kas savaite, ar net kas menesi  tai tikrai geresnes pirkciau


na jei tu tiesini tik 2 kart per metus tai aisku tau ner ko pirkti brangių biggrin.gif O siaip aš asmeniškai pati turiu tas metalines tai pilnas pravalas, palyginus su keramikinėm, aš dabar naudoju tik keramikines, pirkau kirpykloj profesionalias ir dar dovanų davė Joico firmos apsauginį purškiklį clap.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2006 01 07, 23:58)
man tiek maziau nei per pusmeti atauga, tai jei dar nekirpciau tai isvis  blush2.gif paskutiniu metu pradejau plaukus tepti su ricinos aliejumi, tai ohoho koks efektas thumbup.gif  thumbup.gif


lotute, o tu tepi ir šaknis? tai juk nuo aliejaus plaukai riebus būna labai verysad.gif o kiek laiko palaikai su ricinos aliejum ištepus?
Atsakyti
Sveikos. Aš irgi žadu pirkti keremikines plaukų tiesinimo žnyples, jau seniai norėjau, bet vis niekaip neprisiruošiau. Pradėjau žvalgytis po parduotuves ir pasimečiau, kokias pasirinkti, kad neapsigauti. Gal kas nors galėtumėt reziumuoti, kokias gi pasirinkti ilgiems banguotiems plaukam....mačiau yra su dantukais ir be, plačių ir siaurų...kokios patogesnės? g.gif Kol kas blaškausi tarp Philips ir Braun blink.gif
Atsakyti
Sveikos tiesintojos 4u.gif

Nu ka nesenai ir as isigijau ta dziaugsma thumbup.gif tiesa sakant parveze man is JAV, tai tiek dziaugsmo buvo thumbup.gif thumbup.gif pirma karta issilyginau plaukus( nes mano ilgi stori ir siaubingai garbanoti), tai stovejau prie veidrodzio ir trypiau kojom is dziaugsmo lotuliukas.gif lotuliukas.gif Tik kad man galiukai buciasi, gal sakau koki aliejuka reiketu naudoti? g.gif
O siaip geras tas kad butu kuo plonesnis, kad kuo arciau saknu galetum paimkt, ir mano tai pats platus, daugiau islygina iskart. drinks_cheers.gif
Atsakyti
as turiu braun firmos. Siaip mano kirpeja sake, kad jei nori turet gera tiesintuva, tai reikia pirkt, kad tik tiesintu, o ne su keiciamom plokstelem.
Atsakyti
QUOTE(flakita @ 2006 01 13, 15:58)
Sveikos tiesintojos 4u.gif

Nu ka nesenai ir as isigijau ta dziaugsma thumbup.gif  tiesa sakant parveze man is JAV, tai tiek dziaugsmo buvo thumbup.gif  thumbup.gif  pirma karta issilyginau plaukus( nes mano ilgi stori ir siaubingai garbanoti), tai stovejau prie veidrodzio ir trypiau kojom is dziaugsmo lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Tik kad man galiukai buciasi, gal sakau koki aliejuka reiketu naudoti? g.gif
O siaip geras tas kad butu kuo plonesnis, kad kuo arciau saknu galetum paimkt, ir mano tai pats platus, daugiau islygina iskart.  drinks_cheers.gif




Aga, as tai ir noreciau tokio. Kaip vadinasi ar yra pas mus? As tai Vilniuj tik viena parde kirpejams zinau, ten netoli Holiday Inn, Lvovo gatvej atrodo, bet ten nebuvau uzsukus.
Del tiesinimo priemoniu, tai tiesinu su OSIS slick, kol kas tiesinu su fenu labai geru ten su ionais kazkokiais, greiciau istiesina, nei be jo, bet nepasakyciau, kad ten ypatingai blizga. O noreciau, kaip cia kazkas sake, kad "ledas". Babyliss maciau akropoly ir ermitaze, bet fenus, tai manau ir tu znypliu bus. Gal kas zinot Lietuvoj del tu Revlon?
kas galit patarkit, ar cia plaukuciai nuo kokybisku znypliu spindi ar reikia kokiu super priemoniu + ? Kokias naudojat?
Mano plaukai garbanojasi visai nemazai, ilgio, tai ~ zemiau peciu.
O dabar, kai prisiskaiciau, tai nusprendziau radikaliau, nes jokios priemones ten kremukai, bla-bla mano plaukam tik zaidimai.
Tai patarkit, kad ir greitai butu ir kokybiskai. Pinigu sau mylimai tikrai neturetu buti gaila. Kaip cia kazkas rase, kad znyples uz 10 lt, tai cia nezinau kaip saves nekest reikia. g.gif As tai geriau pataupysiu, bet po to normaliai atrodysiu.
Siaip sorry uz moralus.
Cia tikrai super-puper forumas thumbup.gif , daug geru patarimu, tai zemai lenkiuosi wub.gif Aciu jums, mamytes
Atsakyti



Va, mamytes, nuorodele, su tom babyliss, ar tokios pas gerbiamaja?
Oj, kazkaip nelabai gaunas mest ta nuoroda, bet gal kaip nors susirasit smile.gif

http://www.oap.lt/?a...&b=preke&c=6738
Atsakyti