Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų tiesinimas

QUOTE(editukė @ 2006 01 03, 20:08)
as dabar pirkau Braun firmos keramikines tiesinimo znyples, mokejau 165lt, esu labai patenkinta, yra 13 karstumo reguliavimo padeciu  thumbup.gif 

editukė, o ar ne per daug 13 karstumo padeciu? kaip zinoti kokia naudoti? mirksiukas.gif

wub.gif wub.gif As ir jau LABAI tokio noriu. Siandien draugui pazyziau, tai sake jei dar po menesio noresiu, tai nupirks thumbup.gif (nors aisku ir pati galeciau kad ir siandien nusipirkti tongue.gif )
Atsakyti
taip 13 padeciu, as paprastai naudoju vidurini kai issiplovus galva tiesinu, o kai buna sausi ir tik truputeli noriu patiesint, tai maziausia pasirenku thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(braskel @ 2006 01 03, 13:36)
2. Kodel tu znypliu skirtingo plocio ploksteles? Vienu plotis kokie 5cm, o kitas maciau (ir gan brangias), kuriu plotis po 1cm (max - 1.5cm.). Ar su tokiom siaurutem eina ka islyginti? Ir kam bei kaip jos naudojamos?  g.gif
Tai va...  ax.gif Help!

Tos siauros dazniausiai buna skirtos tom, kas turi kirpciukus, nes juos patogiau tiesinti su siaurom. O siaip, tiek plonos, tiek storenes panasiai tiesina, reikia ziureti, su kuriom patogiau.
Atsakyti
QUOTE(*Citra* @ 2006 01 03, 21:49)
Tos siauros dazniausiai buna skirtos tom, kas turi kirpciukus, nes juos patogiau tiesinti su siaurom. O siaip, tiek plonos, tiek storenes panasiai tiesina, reikia ziureti, su kuriom patogiau.

ne su kuriom patogiau, o su tom, kurios geresnės. Pvz aš turiu philips tiesinimo žnyples už kurias mokėjau 120, jos NEkeramikinės ir išsitiesinus neatrodo pats geriausias vaizdas + plaukus degina nerealiai, o ir susigarbanoja jau po piet. Taip pat mano draugė turi philips, bet keramikines ir tiesina 100 kart geriau. Dar kita draugė pirko už beveik 300, bet iš kirpyklos, tai ir šukuosena atrodo šauniai net 3 dienas ir plaukų tiek nedegina doh.gif Tai ir žinok žmogus, kurias pirkt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(aushrele @ 2006 01 04, 00:10)
ne su kuriom patogiau, o su tom, kurios geresnės. Pvz aš turiu philips tiesinimo žnyples už kurias mokėjau 120, jos NEkeramikinės ir išsitiesinus neatrodo pats geriausias vaizdas  + plaukus degina nerealiai, o ir susigarbanoja jau po piet. Taip pat mano draugė turi philips, bet keramikines ir tiesina 100 kart geriau. Dar kita draugė pirko už beveik 300, bet iš kirpyklos, tai ir šukuosena atrodo šauniai net 3 dienas ir plaukų tiek nedegina doh.gif Tai ir žinok žmogus, kurias pirkt doh.gif

Tai as kalbu TIK apie keramikines, tos metalines jau atgyvena ir jas pamirsti reiketu, jeigu nenorit plauku nusisvilinti. Geriau nepagaileti daugiau pinigeliu ir keramikines nusipirkti.
Taupancioms: turejau keramikines znyples WIK firmos (vokieciu), kaina buvo apie 80Lt, bet tiesino tikrai neblogai, o ir temperaturos reguliatorius buvo. Kaip uz tokia kaina sakyciau tikrai neblogai mirksiukas.gif
Atsakyti
Paziurejau internete, tas Goldwell tiesinimas nuo 300 Lt kainuoja doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Citra* @ 2006 01 04, 10:33)
Tai as kalbu TIK apie keramikines, tos metalines jau atgyvena ir jas pamirsti reiketu, jeigu nenorit plauku nusisvilinti. Geriau nepagaileti daugiau pinigeliu ir keramikines nusipirkti.
Taupancioms: turejau keramikines znyples WIK firmos (vokieciu), kaina buvo apie 80Lt, bet tiesino tikrai neblogai, o ir temperaturos reguliatorius buvo. Kaip uz tokia kaina sakyciau tikrai neblogai  mirksiukas.gif



Del metaliniu tai tikrai pritariu,tik pinigai ismesti i bala ir plaukus laabai sugadint galima,netgi po vieno karto.
As tai pirksiu ta keramikini,bet tik tada kai mano plaukuciai bus ilgi,na mazdaug iki alkuniu wub.gif bet koklas tai tik svajone,dabar mano plaukai beveik iki peciu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lala @ 2006 01 04, 19:56)
Del metaliniu tai tikrai pritariu,tik pinigai ismesti i bala ir plaukus laabai sugadint galima,netgi po vieno karto.
As tai pirksiu ta keramikini,bet tik tada kai mano plaukuciai bus ilgi,na mazdaug iki alkuniu  wub.gif  bet koklas tai tik svajone,dabar mano plaukai beveik iki peciu  ax.gif

4u.gif grazi svajone mirksiukas.gif
As dabar pagalvojau, kiek vidutiniskai centimetru plaukai paauga per menesi, ar pusmeti? g.gif
Atsakyti
Nu man keista kaip dar tokias brangias metalines tiesinimo znyples zmones perka. as turiu uz 10lt. siaip nusipirkau. per metus tiesinau 2 kartus. plauku nesudeginau. bet jei tiesinciau kazdien, as kas savaite, ar net kas menesi tai tikrai geresnes pirkciau
Atsakyti
QUOTE(s@gute @ 2005 12 31, 11:02)
hm, o dabar pagalvojau...koks vaizdas, kai nuauginėja plaukučiai. ar čia ir nuo plaukučių, kaip kam  smile.gif

as apie tai pastoviai pagalvoju mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Citra* @ 2006 01 04, 18:28)
Paziurejau internete, tas Goldwell tiesinimas nuo 300 Lt kainuoja  doh.gif

tai gal cia tas tiesintuvas negro znyplemis?
Atsakyti
QUOTE(braskel @ 2006 01 04, 20:03)
4u.gif grazi svajone  mirksiukas.gif
As dabar pagalvojau, kiek vidutiniskai centimetru plaukai paauga per menesi, ar pusmeti?  g.gif


Per metus vidutiniskai 15 cm ax.gif
Atsakyti