Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų tiesinimas

QUOTE(editukė @ 2005 12 29, 19:32)
nusipirkau topo centre braun tiesintuva keraminem plokstelem (tik 165 kainuoja), jau tokia patenkinta  thumbup.gif - ziaurus skirtumas kur tiesini su juo, o kur anksciau tiesinau su paprastu metalinem plokstelem (teko ilgai plaukus gaivint  doh.gif )

ilgai ta braun jau naudoji?
Atsakyti
Naudoju Philips tiesintuvą su keramikinėmis plokštelėmis. Kainavo 100-120 Lt. (tiksliai neprisimenu). Man tai thumbup.gif
Atsakyti
blush2.gif ir as noreciau tokio daikto, taip noriu TIESIU plauku (mano siek tiek banguoti),
tik mane vienas klausimas kankina: ar apsimoka pirkti tiesintuva, jei ant galvos ne per daugiausia plauku. Ta prasme jie ilgi, bet kadangi su plauku slinkimu problemu turiu, tai ir isretejo jie.. mega_shok.gif ar neatrodys juokingai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(braskel @ 2005 12 29, 23:59)
blush2.gif  ir as noreciau tokio daikto, taip noriu TIESIU plauku (mano siek tiek banguoti),
tik mane vienas klausimas kankina: ar apsimoka pirkti tiesintuva, jei ant galvos ne per daugiausia plauku. Ta prasme jie ilgi, bet kadangi su plauku slinkimu problemu turiu, tai ir isretejo jie..  mega_shok.gif ar neatrodys juokingai?  g.gif

Siaip tokiu atveju, tai geriau juos purinti, garbanoti, o ne glotninti rolleyes.gif Nors tavo atveju gal ir tiesus plaukai graziai atrodytu. O geriausia manau, butu isspresti slinkimo problema 4u.gif
Atsakyti
o as l. noriu ilgalaikio tiesinimo. podruzke mano su "liuto galva" spali pasidare, taid dabar galva issiplauna biski kaukes ir jie isdziusta idealiai tiesus, graziai krenta ir blizgaaaa. jokiu bedu neber, o anksciau susitvarkyt su savo kupeta negalejo. vaiksto laiminga kaip slyva. ir laika sutaupo ir plauku bukle tausoja, nereik kasdien drozt visais lygintuvais sepeciais ir fenais....
Atsakyti
QUOTE(zhiurkike @ 2005 12 30, 11:35)
o as l. noriu ilgalaikio tiesinimo. podruzke mano su "liuto galva" spali pasidare, taid dabar galva issiplauna biski kaukes ir jie isdziusta idealiai tiesus, graziai krenta ir blizgaaaa. jokiu bedu neber, o anksciau susitvarkyt su savo kupeta negalejo. vaiksto laiminga kaip slyva. ir laika sutaupo ir plauku bukle tausoja, nereik kasdien drozt visais lygintuvais sepeciais ir fenais....


kas čia per tiesinimas? kur tiesino? rolleyes.gif ir nejaugi tikraj nepakenkė plaukučiams? mirksiukas.gif
Atsakyti
su metalinem plokstelem panaudojau pora menesiu ir taip plaukai susigadino verysad.gif vos atgaivinau....
Atsakyti
QUOTE(zhiurkike @ 2005 12 30, 10:35)
o as l. noriu ilgalaikio tiesinimo. podruzke mano su "liuto galva" spali pasidare, taid dabar galva issiplauna biski kaukes ir jie isdziusta idealiai tiesus, graziai krenta ir blizgaaaa. jokiu bedu neber, o anksciau susitvarkyt su savo kupeta negalejo. vaiksto laiminga kaip slyva. ir laika sutaupo ir plauku bukle tausoja, nereik kasdien drozt visais lygintuvais sepeciais ir fenais....


mano drauge irgi buvo pasidariusi toki tiesinima, ir neamanau kad labai pakenke plaukams, kokie buvo tokie ir liko, tik tiesus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(^^liutuke @ 2005 12 30, 19:26)
mano drauge irgi buvo pasidariusi toki tiesinima, ir neamanau kad labai pakenke plaukams, kokie buvo tokie ir liko, tik tiesus smile.gif


bet manau nepapigiai toks malonumas wub.gif

pamenu, kai buvau pas kirpėja, klausiau apie tokį dalyką, tai man nelabai rekomendavo...
Atsakyti
QUOTE(s@gute @ 2005 12 30, 20:25)
bet manau nepapigiai toks malonumas  wub.gif

pamenu, kai buvau pas kirpėja, klausiau apie tokį dalyką, tai man nelabai rekomendavo...

cia yra cheminis, tik tiek kad tiesina plaukus, tai paklauskit saves ir atsakykite ar cheminis nekenkia plaukam?aisku kad kenkia ir ne vienas yra ilgus plaukus nusikirpes vos ne iki peciu blush2.gif taip kad tikrai kenkia plaukams mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(s@gute @ 2005 12 30, 20:25)
bet manau nepapigiai toks malonumas  wub.gif

pamenu, kai buvau pas kirpėja, klausiau apie tokį dalyką, tai man nelabai rekomendavo...


mano drauge feminoj bonoj daresi tai kainavo 80 lt, bet cia nuo plauku ilgio priklauso, jos plaukai truputeli uz peciu buvo 4u.gif
Atsakyti
hm, o dabar pagalvojau...koks vaizdas, kai nuauginėja plaukučiai. ar čia ir nuo plaukučių, kaip kam smile.gif
Atsakyti