Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų tiesinimas

pirk butinai keramikines, nes as jau nusideginau plaukus su metalinem doh.gif vos atgaivinau. Kirpeja sake, jei norit nesusigant plauku, pirkit geriau brangias keramikines, nei pigias metalines.
Atsakyti
QUOTE(4you @ 2005 12 11, 19:09)
Karenina! o tavo kokio tipo plaukai? Apytiesiai ar banguoti, garbanoti? Ir kiek laiko tau lyginimo procesas uztrunka?  tongue.gif


aciu dievui, kad mano plaukai ne negroidinio garbanuotumo, o tik apytiesiai garbanoti mirksiukas.gif
Dabar kaip turiu keraminikini tiesintuva, tai isicinkinau ir per kokia 5-7 minutes issitiesinu:))) Nera ilgi plaukai, bet visviena... ankciau su tais metaliniais viena sruoga 1 minute lygindavau, o dabar šmaukšt-braukšt is viskas;))) o laimyyyngaaaaa..... thumbup.gif thumbup.gif

klausei 4you, kiek kainavo ax.gif ... Nzn, man is Uk atsiunte. Kiek skaicius cia supermamyciu pasisakymus, tai tos tokios geros keramikines znyples kainuoja apie 200 lt...
Atsakyti
QUOTE(Roželė @ 2005 12 04, 22:07)
Jus ten perkates po 250 Lt?? as tai net nezinau,kiek laiko as naudosiuos,gal man praeis  g.gif ,gaila moketi  g.gif dayg pinigu,o plaukai tai mano ilgi ilgi iki siknos,baisu,kad nesugadinciau labai  doh.gif ,nu bet vistiek uzsikepusi as to tiesintuvo ir manau isisgysiu  4u.gif

Aha, ir aš prieš pirkdama galvojau, ai ką aš čia, porą kartų per mėnesį pasitiesinsiu, nereiks man kasdien. Kur tau doh.gif . Tiesinu jau beveik metus, bet nepraeina. Kaip tik atvirkščiai, nebeįsivaizduoju savo palaidų plaukų "neišlygintų" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Karenina @ 2005 12 16, 12:09)
aciu dievui, kad mano plaukai ne negroidinio garbanuotumo, o tik apytiesiai garbanoti  mirksiukas.gif 
Dabar kaip turiu keraminikini tiesintuva, tai isicinkinau ir per kokia 5-7 minutes issitiesinu:))) Nera ilgi plaukai, bet visviena... ankciau su tais metaliniais viena sruoga 1 minute lygindavau, o dabar šmaukšt-braukšt is viskas;)))  o laimyyyngaaaaa..... thumbup.gif  thumbup.gif

klausei 4you, kiek kainavo ax.gif ...  Nzn, man is Uk atsiunte. Kiek skaicius cia supermamyciu pasisakymus, tai  tos tokios geros keramikines znyples kainuoja apie 200 lt...


Aisku, reiks pabandyti. Istikro turiu paprastas metalines, dar kurios pesa plaukus. Bet as jau jas ziauriai senai turiu dar keramikiniu nebuvo. Tai man jos nepatiko schmoll.gif Tikuosi keramikines nenuliudins g.gif
Atsakyti
QUOTE(Supergirl @ 2005 12 16, 20:33)
Aha, ir aš prieš pirkdama galvojau, ai ką aš čia, porą kartų per mėnesį pasitiesinsiu, nereiks man kasdien. Kur tau doh.gif . Tiesinu jau beveik metus, bet nepraeina. Kaip tik atvirkščiai, nebeįsivaizduoju savo palaidų plaukų "neišlygintų"  smile.gif


O kaip plaukuciai tavo? g.gif ar sveiki?
Atsakyti
QUOTE(4you @ 2005 12 17, 19:36)
O kaip plaukuciai tavo? g.gif  ar sveiki?

Man irgi labai idomu, kaip plaukai. Nes as pora savaiciu nuolat tiesinau( su gerom znyplem ir gerom priemonem), bet pastebejau, kad plaukai nusvilo ir tik per menesi atgaivinau.
Atsakyti
QUOTE(*Citra* @ 2005 12 17, 21:47)
Man irgi labai idomu, kaip plaukai. Nes as pora savaiciu nuolat tiesinau( su gerom znyplem ir gerom priemonem), bet pastebejau, kad plaukai nusvilo ir tik per menesi atgaivinau.


As manau kad vistiek pasvyla jie. As tai su fenu fiesinu ir mano galiukai pasvyla blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(4you @ 2005 12 17, 19:36)
O kaip plaukuciai tavo? g.gif  ar sveiki?

Aha, sveiki mirksiukas.gif Tikrai. Ir galiukai nesišakoja, kas dažnai daug kam būna pasitiesinus ilgą laiką. Aišku, aš juos ir prižiūriu. Kas savaitę užsidedu kaukę, galiukus specialiu aliejuku tepu. Žinoma, jei nepamirštu, prieš tiesinimą naudoju apsaugantį nuo karščio kremuką.
Atsakyti
namų sąlygomis puikiai plaukus išsitiesinsit, jei nepagailėsite pinigų geram tiesintuvui ir skysčiui thumbup.gif
Naudoju BRAUN tiesintuvą su keramikinėmis plokštelėmis, kurios negadina plauko, bei "LOREA'L" tiesinimui skirtą skysti, liux rezultatas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Oksiuke @ 2005 12 18, 18:26)
Naudoju BRAUN tiesintuvą su keramikinėmis plokštelėmis, kurios negadina plauko, bei "LOREA'L" tiesinimui skirtą skysti, liux rezultatas 4u.gif

Čią tą skystį, kurį Beoncey reklamuoja?@-,-'-,--
Pas tą, tai plaukai, kaip negrės, tai matyt labai stiprus turėtų būti fiksatorius. Ir kaip jis jums, patinka? cool.gif
Atsakyti
mano drauge pasakojo, kad anglijoj viena angle plaukus su lygintuvu tiesindavo, su kieno nors pagalba biggrin.gif
as ir naudoju Loreal skysti, ruzavam buteliuke, man labai liux mirksiukas.gif
Atsakyti
nusipirkau topo centre braun tiesintuva keraminem plokstelem (tik 165 kainuoja), jau tokia patenkinta thumbup.gif - ziaurus skirtumas kur tiesini su juo, o kur anksciau tiesinau su paprastu metalinem plokstelem (teko ilgai plaukus gaivint doh.gif )
Atsakyti