Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų tiesinimas

QUOTE(4you @ 2005 12 02, 23:13)
Ar plaukuciai ziauriai nukencia? g.gif  Nes as visa laika galvoju nusipirkti keramikuni lygintuva plauku, bet niekai neprisiruosiu. As pati tai lyginuosiu su Galingu fenu ir didelemis apvaliomis sukomis. Uztrunka laiko bet maziau kenkia plaikuciams smile.gif

Kai naudoji su saiku, tai nekenkia, aisku reikia spec priemones naudoti. Bet kai pora savaiciu nuolat patiesinau, tai pastebejau, kad galiukai nekokie patapo.. Bet panaudojau serumuka, kaukyte- atsistate tongue.gif
Atsakyti
Ir as vat visai neseniai issitiesinau pirma karta plaukus,labai grazu,nors jie pas mane ne garbanoti,daugiau lygus,bet kai drauge istiesino,tai taip grazu buvo uzsimaniau ir as tiesintuvo,maciau Elektromarkte 80 Lt,kur reguliuojasi temperatura,Wik firmos,bet nezinau ar geras??? Jus ten perkates po 250 Lt?? as tai net nezinau,kiek laiko as naudosiuos,gal man praeis g.gif ,gaila moketi g.gif dayg pinigu,o plaukai tai mano ilgi ilgi iki siknos,baisu,kad nesugadinciau labai doh.gif ,nu bet vistiek uzsikepusi as to tiesintuvo ir manau isisgysiu 4u.gif
Atsakyti
As irgi uz keramikini tiesintuva thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Roželė @ 2005 12 04, 22:07)
Ir as vat visai neseniai issitiesinau pirma karta plaukus,labai grazu,nors jie pas mane ne garbanoti,daugiau lygus,bet kai drauge istiesino,tai taip grazu buvo uzsimaniau ir as tiesintuvo,maciau Elektromarkte 80 Lt,kur reguliuojasi temperatura,Wik firmos,bet nezinau ar geras??? Jus ten perkates po 250 Lt?? as tai net nezinau,kiek laiko as naudosiuos,gal man praeis  g.gif ,gaila moketi  g.gif dayg pinigu,o plaukai tai mano ilgi ilgi iki siknos,baisu,kad nesugadinciau labai  doh.gif ,nu bet vistiek uzsikepusi as to tiesintuvo ir manau isisgysiu  4u.gif

As turejau toki, bet neaiskiom aplinkybem pradingo kazkur unsure.gif
Kaip uz tokia kaina visai neblogas - reguliuojasi temperatura, keramikinis, neblogai tiesino. Tik nepatiko tas, kad jo krastuose yra tokie dantukai, tai jie pesdavo plaukus.. Reikejo ypac gerai issisukuoti.
Atsakyti
QUOTE(Roželė @ 2005 12 04, 23:07)
o plaukai tai mano ilgi ilgi iki siknos,baisu,kad nesugadinciau labai  doh.gif ,nu bet vistiek uzsikepusi as to tiesintuvo ir manau isisgysiu  4u.gif

Tik netiesink be jokiu priemoniu, nes tada tikrai nuo karscio plaukas kentes,ir ilgainiui trius ax.gif
Atsakyti
Na va as irgi galiu pasidalinti savo patirtimi apie plauku tiesinima smile.gif Naudoju metalines plauku tiesinimo znyples jau gal apie 8 metus jei neklystu smile.gif)) , nuo tada kai man jas parveze is uzsienio, nes lietuvoj dar ju ir nelabai buvo smile.gif) nu cia kiek as prisimenu smile.gif) atrodo katik kirpyklose buvo pasirodziusios smile.gif) kainovo tada irgi nemazokai smile.gif) dazniausiai su jomis tik garbanodavau, nes nelabai galvojau, kad katen gali istiesint smile.gif)) bet weliau ipratau tiesint smile.gif) o dabar jauciu jau daugiau nei pora metu neisivaiduoju savo dienu be tiesinimo smile.gif tiesinu gal maziausiai 2 -3 kartus per savaite, bet newisus plaukus.... na, kadangi plaukai mano nepaklusnus tai susibanguoja po keliu valandu, ilgiau islieka ir lengviau issilygina jei isplovus galva sutepu su putom, isdziovinu fenu ir tada lyginu smile.gif) Jei kam idomu ar jos kenkia?? tai tikrai jo sad.gif(( plaukai velniskai sakojasi ir skylineja tai vat kas masto ka pirkt tai siulau keramikines, nes tikrai tik geru gandu apie jas girdejau ir pati artimiausiomis dienomis jas zadu pirkti, nes be tiesinimo jau nebeisivaizduoju savo gyvenimo smile.gif))
Atsakyti
QUOTE(Karenina @ 2005 12 04, 01:49)
Lietuvoj pirkau 2 tiesintuvus, veina metalini-teflonini, tai jautesi, kad su metalu kontaktuoja plaukas, tuo paciu ir kencia. Mokejau uz ji gal 100lt. Kita pirkau aceit keramikini, 120lt, bet toks sh....., kad geriau jau anas, metalinis g.gif  O dabar drauge is UK aciunte keramikini, plaukuciai..mm... ledas;) bigsmile.gif  o jau laimyyynga as, tai ne tas zodis:)) thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  brangus velnias..... g.gif


Gal gali pasakyt kokios firmos tavo lygintuvas, nes uk tai ju begales, gali galva apsisukti, ir issirinti sunku kuris butu geras ir maziau kenktu. O pas tave siauras at platus?
Atsakyti
QUOTE(4you @ 2005 12 07, 00:40)
Gal gali pasakyt kokios firmos tavo lygintuvas, nes uk tai ju begales, gali galva apsisukti, ir issirinti sunku kuris butu geras ir maziau kenktu. O pas tave siauras at platus?



Mano REVLON, siauras.
As pastebejau, kad tas lygintuvas geras, kuriuo lyginant plaukus slysta kaip per sviesta. Kiti lygintuvai, kuriuos esu bandzius, tai pesdavo plauka, atrodydavo kad sintetika girgzda doh.gif Dabar issilyginu plaukus taip, kaip ir kirpeja kad islygindavo.. Tiesa, rasiau kazkada, kad naudoju profesionalias priemones is kirpyklu lyginimui. Viena diena kazkaip aliejuko is avono uzsivanojai - ir efektas toks pats thumbup.gif Avonas pigesnis 3 kartus;) tai va 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(edita.s @ 2005 12 08, 15:36)
Mano REVLON, siauras.
As pastebejau, kad tas lygintuvas geras, kuriuo lyginant plaukus slysta kaip per sviesta. Kiti lygintuvai, kuriuos esu bandzius, tai pesdavo plauka, atrodydavo kad sintetika girgzda doh.gif  Dabar issilyginu plaukus taip, kaip ir kirpeja kad islygindavo.. Tiesa, rasiau kazkada, kad naudoju profesionalias priemones is kirpyklu lyginimui. Viena diena kazkaip aliejuko is avono uzsivanojai - ir efektas toks pats thumbup.gif  Avonas pigesnis 3 kartus;) tai va  4u.gif



blink.gif atsisedau prie bendradarbes kompo ir net nepastebejau, kad jos vardu cia tiek prirasiau... blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Karenina @ 2005 12 08, 15:42)
blink.gif  atsisedau prie bendradarbes kompo ir net nepastebejau, kad jos vardu cia tiek prirasiau... blush2.gif  blush2.gif


Kol supratau ka tu ten parasei lotuliukas.gif
Nieko buna wink.gif o kiek tau jis kainavo? jei ne paslaptis ax.gif
Atsakyti
Karenina! o tavo kokio tipo plaukai? Apytiesiai ar banguoti, garbanoti? Ir kiek laiko tau lyginimo procesas uztrunka? tongue.gif
Atsakyti
Na senis saltis tiesinimo žnyples ruosiasi atnesti 4u.gif tik reik patarimo konkreciai kokias, plaukai labai pučiasi ir garbanoti, o kartais norečiau tiesių kaip ledas, gal gali kas nors kokias parekomenduoti..aišku, kad lietuvoje būtų. bigsmile.gif
Atsakyti