Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų tiesinimas

QUOTE(Karenina @ 2005 11 29, 20:11)
sveikos. Tikrai plauku tiesumas priklasuo nuo priemoniu. Pvz , kur pirktos pardej, L'Oreal, (Hot Straight) 13,49lt net nelygint su kirpykloj pirkta L'Oreal professionnel  TEC Liss control. kaina apie 36. Nu bet galva guldau- kad antrosios ir skalsesnes ir geresnes. Taigi labiau apsimoka  pataupyt ir ziebt sitas  4u.gif  thumbup.gif

O kur tu priemoniu profesionalams galima isgyti? Kirpyklose?Nes arteja sventes, norisi graziai atrodyt, nes dabar vaikstau kaip ragana susisiausus blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Indruska @ 2005 11 29, 22:24)
O kur tu priemoniu profesionalams galima isgyti? Kirpyklose?Nes arteja sventes, norisi graziai atrodyt, nes dabar vaikstau kaip ragana susisiausus blink.gif



taip, kirpyklose, kur L'orealio priemonemis dirba;)
Atsakyti
QUOTE(Karenina @ 2005 11 29, 20:37)
taip, kirpyklose, kur L'orealio priemonemis dirba;)


Nu mano kirpejas ne L'oreali naudoja ax.gif ale bet vis tiek is jo isejus olaukuciai lygiu lygiausi iki kitos dienos isbuna biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Indruska @ 2005 11 29, 22:57)
Nu mano kirpejas ne L'oreali naudoja ax.gif  ale bet vis tiek is jo isejus olaukuciai lygiu lygiausi iki kitos dienos isbuna biggrin.gif



gali buti .... 4u.gif , as omeny L'Orealio neturejau..... As buten ta akcentuot norejau, kad kirpyklu priemones professionel yra daug daug geresnes uz tokio pacio pavadinimo parduotuvines;)
Atsakyti
QUOTE(Karenina @ 2005 12 03, 00:05)
gali buti ....  4u.gif , as omeny L'Orealio neturejau..... As buten ta akcentuot norejau, kad kirpyklu priemones professionel yra daug  daug geresnes uz tokio pacio pavadinimo parduotuvines;)


Norejau paklausti ar L'Orealis labai riebalina plaukus? g.gif Nes kai kurie tiesintojai riebalina plaukus.
Atsakyti
QUOTE(*Citra* @ 2005 07 24, 20:48)
Aš irgi turiu tiesintųvą iš medinių šukų (už 299). Taigi jo aukščiausia temp 200 laipsnių. Man labai gerai tiesina. thumbup.gif
O  perkant žnyples reikia žiūrėti į jų galingumą. Pas mane yra 80W galingumas. Kitose yra mažiau, dėl to blogai ir tiesina.


Ar plaukuciai ziauriai nukencia? g.gif Nes as visa laika galvoju nusipirkti keramikuni lygintuva plauku, bet niekai neprisiruosiu. As pati tai lyginuosiu su Galingu fenu ir didelemis apvaliomis sukomis. Uztrunka laiko bet maziau kenkia plaikuciams smile.gif
Atsakyti
Mano plaukai banguoti tad svajoju apie tiesius ir glotnius plaukus 4u.gif Sioje temoj jau diskutavot apie tiesintojus bet gal galetumet dar pakartoti kokie tiesintojai geri iki 150 Lt? NA brangesnio neipirkciau:) O kokios nuomones apie Babyliss tiesintojus?
Atsakyti
QUOTE(4you @ 2005 12 03, 01:13)
Ar plaukuciai ziauriai nukencia? g.gif  Nes as visa laika galvoju nusipirkti keramikuni lygintuva plauku, bet niekai neprisiruosiu. As pati tai lyginuosiu su Galingu fenu ir didelemis apvaliomis sukomis. Uztrunka laiko bet maziau kenkia plaikuciams smile.gif



nezinau ar labai kencia. Bet as kaip labai noriu tiesiu lygiu plauku tai ir tiesinu.... smile.gif) daug kas kenkia... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(just_angel @ 2005 12 03, 13:49)
Mano plaukai banguoti tad svajoju apie tiesius ir glotnius plaukus  4u.gif Sioje temoj jau diskutavot apie tiesintojus bet gal galetumet dar pakartoti kokie tiesintojai geri iki 150 Lt? NA brangesnio neipirkciau:) O kokios nuomones apie Babyliss tiesintojus?


Lietuvoj pirkau 2 tiesintuvus, veina metalini-teflonini, tai jautesi, kad su metalu kontaktuoja plaukas, tuo paciu ir kencia. Mokejau uz ji gal 100lt. Kita pirkau aceit keramikini, 120lt, bet toks sh....., kad geriau jau anas, metalinis g.gif O dabar drauge is UK aciunte keramikini, plaukuciai..mm... ledas;) bigsmile.gif o jau laimyyynga as, tai ne tas zodis:)) thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif brangus velnias..... g.gif
Atsakyti
Ech, kokia tema doh.gif 11 puslapiu ir tik apie plauku tiesinima doh.gif Merginos, nesu macius nieko graziau uz banguotus ar garbanotus plaukus, ir kas menesi isleidziu nemenka sumele tam, kad tokiais savus padaryciau. Nekvailiokit, gi garbanoti plaukai taip grazu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Karenina @ 2005 12 03, 23:49)
Lietuvoj pirkau 2 tiesintuvus, veina metalini-teflonini, tai jautesi, kad su metalu kontaktuoja plaukas, tuo paciu ir kencia. Mokejau uz ji gal 100lt. Kita pirkau aceit keramikini, 120lt, bet toks sh....., kad geriau jau anas, metalinis g.gif  O dabar drauge is UK aciunte keramikini, plaukuciai..mm... ledas;) bigsmile.gif  o jau laimyyynga as, tai ne tas zodis:)) thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  brangus velnias..... g.gif



O kaip vadinas tas kuri tau atsiunte? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(just_angel @ 2005 12 04, 12:26)
O kaip vadinas tas kuri tau atsiunte? 4u.gif


REVLON vadinasi... radau nuoroda internetines kazkokios pardes wink.gif
http://www.comparest...ght-and-dry.asp
Atsakyti