Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų tiesinimas

mano plaukai irgi truputi garbanoti.
kadangi turiu kirpciukus,tai tenka kiekviena ryta juos issitiesint.naudoju paprasta metalini tiesintuva.kainavo tikrai nebrangiai ir esu l patenkinta.
visu plauku dar nebandziau tiesint,nes kazkaip gaila(reikes gal kada isbandyt...),o kirpciukai,tai greit atauga.be to,nepasakyciau,kad nutriuso ar pan.


norejau paklaust,gal kas bandet tokia priemone.
zurnale skaiciau,kad atsirado kazkox Garnier firmos purskalas ar pan(nebrangus,gal 17lt).tai ten raso,kad l gerai istiesina plaukus ir,kad jie nesusigarnaboja po lietaus...tai nz cia tiket ar nea
Atsakyti
QUOTE(anille @ 2005 11 22, 20:24)
mano plaukai irgi truputi garbanoti.
kadangi turiu kirpciukus,tai tenka kiekviena ryta juos issitiesint.naudoju paprasta metalini tiesintuva.kainavo tikrai nebrangiai ir esu l patenkinta.
visu plauku dar nebandziau tiesint,nes kazkaip gaila(reikes gal kada isbandyt...),o kirpciukai,tai greit atauga.be to,nepasakyciau,kad nutriuso ar pan.
norejau paklaust,gal kas bandet tokia priemone.
zurnale skaiciau,kad atsirado kazkox Garnier firmos purskalas ar pan(nebrangus,gal 17lt).tai ten raso,kad l gerai istiesina plaukus ir,kad jie nesusigarnaboja po lietaus...tai nz cia tiket ar nea

as tai jau senai nustojau tikejusi kad kokia nors dar priemone gali nors laikinai istiesinti plaukus, nezinau gal mano plauko struktura ne tokia lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(s@gute @ 2005 11 21, 09:14)
tai aš netgi tuo netikiu, kad pati išsitiesinčiau sau idealiai. neketinu stovėti ir visą galvą tenais laižyti  biggrin.gif  nors na dar neteko bandyt, nežinau.
jo...jau truputį prašiau Kalėdų Senelio, žiūrėsim, kaip ten bus  smile.gif
bet, kad noriu, tai noriu  tongue.gif  tik dėl plaukučių būtų gaila sugadint...

ir beje, jūs ten labai džiaugėtės keramikinėm žnyplėm? tai jos tokios jau geresnės?  mirksiukas.gif

as pasakysiu tik tiek, kad znypliu kainos tik skiriasi, bet tiek vienos, tiek kitos vistiek, kenkia plaukams, tik skirtumas tas kad vienos truputi maziau kitos daugiau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2005 11 27, 23:29)
as pasakysiu tik tiek, kad znypliu kainos tik skiriasi, bet tiek vienos, tiek kitos vistiek, kenkia plaukams, tik skirtumas tas kad vienos truputi maziau kitos daugiau  bigsmile.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
kad kenkia,tai cia faktas.ir nieko cia nepadarysi verysad.gif
tik as be jo negaleciau tureti grkirpciu,nes tikrai baisiai atrodyciau,jei kvisos sruogos butu susisukusio si skirtingas puses...
Atsakyti
Mano plaukuciai garbanoti, o as aisku noriu tiesiu ax.gif tai vargstu vos ne kiekviena ryta: tiesinamosios priemones, fenas, znyples... doh.gif bet dabar, kai toka oras dregnas, nelabai tas mano tiesinimas ilgai issilaiko cry.gif gal kas zinot, kaip isejus i gatve vel nesusigarbanoti? 4u.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Indruska @ 2005 11 29, 00:16)
Mano plaukuciai garbanoti, o as aisku noriu tiesiu ax.gif  tai vargstu vos ne kiekviena ryta: tiesinamosios priemones, fenas, znyples... doh.gif bet dabar, kai toka oras dregnas, nelabai tas mano tiesinimas ilgai issilaiko cry.gif gal kas  zinot, kaip isejus i gatve vel nesusigarbanoti? 4u.gif  smile.gif


Pas mane irgi ta pati bėda. Tik išeik į drėgną lauką, tuoj veliakos garbanos atsiranda doh.gif doh.gif doh.gif Tiesink netiesinus, nieks nesigauna doh.gif doh.gif
Atsakyti
jooo, uztenka siek tiek dregmes ir plaukau vel garbanoti bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
teks laukt pavasario biggrin.gif cry.gif
Atsakyti
Bet pastebejau, kad kai kirpykloj istiesina, tai kazkaip ne taip jie tos dregmes bijo... g.gif kazkokiu specialiu priemoniu jie ten naudoja, reiks kada paklausinet ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Indruska @ 2005 11 29, 14:13)
Bet pastebejau, kad kai kirpykloj istiesina, tai kazkaip ne taip jie tos dregmes bijo... g.gif kazkokiu specialiu priemoniu jie ten naudoja, reiks kada paklausinet ax.gif

man net ir tos priemones nepadeda doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Indruska @ 2005 11 29, 16:13)
Bet pastebejau, kad kai kirpykloj istiesina, tai kazkaip ne taip jie tos dregmes bijo... g.gif kazkokiu specialiu priemoniu jie ten naudoja, reiks kada paklausinet ax.gif



sveikos. Tikrai plauku tiesumas priklasuo nuo priemoniu. Pvz , kur pirktos pardej, L'Oreal, (Hot Straight) 13,49lt net nelygint su kirpykloj pirkta L'Oreal professionnel TEC Liss control. kaina apie 36. Nu bet galva guldau- kad antrosios ir skalsesnes ir geresnes. Taigi labiau apsimoka pataupyt ir ziebt sitas 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti