Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų tiesinimas

Labai noriu issitiesinti plaukus taip, kad laikytusi tikrai ilgai. Dabar kartais nubegu i kirpykla su znyplem tiesina - tai laiko iki sekancio plovimo - bet tai neprilakstysi gi.. Gal kas bandet jau toki buda ar daugiau informacijos turit? Patart ka galetumet?
Atsakyti
QUOTE (vilkeS @ 2004 10 23, 09:32)
Labai noriu issitiesinti plaukus taip, kad laikytusi tikrai ilgai. Dabar kartais nubegu i kirpykla su znyplem tiesina - tai laiko iki sekancio plovimo - bet tai neprilakstysi gi.. Gal kas bandet jau toki buda ar daugiau informacijos turit? Patart ka galetumet?

net nesumanyk gadinti plauku.. neverta..plaukai bus negrazus ir nutriuse...na zinoma gali pagandyti bet teks tokiu atvejiu savo garganas nukirpti it laukti kol ataugs...si procedura brangi ir neverta..jei nori pasikeisti tai ir toliau eik i kirpykla arba investuok pinigus nuosavam lygintuvui... wink.gif
Atsakyti
na va, ir vyras neleido nieko su plaukais daryti biggrin.gif o pas mane jie nei sioki ne anoki - nei garbanoti, nei lygus, kazkaip pasibanguoja, pasipucia ir tokia shiushena vaikstau. o kai issilyginu plaukus, tai grazu. o kazi ar sugebeciau pati su tuo nuosavu lygintuvu lygintis plaukus vis biggrin.gif
na atkalbejot siaip smile.gif nelabai ir buvo noras cheminiu budu gadintis plaukus, tik vat kad nelabai noras yra ir tokiai shiushenai vaiksciot laugh.gif
Atsakyti
As irgi pritariu, kad neverta cheminiu būdu plauku gadinti . Man graziausiai atrodo tiesinti plaukai smile.gif Plaukus tiesinu kirpykloje, kai einu apsikirpti ar koks balius nusimato. Nusipirkau tiesintuva, bet juo istiesinti plaukai neatrodo taip, kaip tiesinti kirpykloje g.gif Gal todel, kad as ji pigu pirkau. Nu, jei buciau pirkus uz daugiau nei 100 Lt, tai gal butu geresnis efektas. Net ir namuose nereiketu daznai tiesinti plauku. Juk gali labai nutriusti. Kirpeja, pas kuria as einu, tai naudoja tokia priemone, kuria reikia papurksti plaukus pries tiesinima. Ta priemone apsaugo plaukus, bet ji nepigiai kainuoja. O jei tavo plaukai nelabai paklusnus, tai galima juos susitvarkyti su stilizavimo geliu smile.gif
Atsakyti
gal galetumėt pasakyti kiek mazdaug kainuoja cheminis plaukų tiesinimas? Ar Šiauliuose ymanoma tai padaryti?
Atsakyti

Sveikutes, as turiu keramikini tiesintuva nu tai tikrai liuks thumbup.gif rekomenduoju. Bet aisku dar karteli pasikartoju tik uz keramikini . Nezinau kokie jusu plaukuciai, bet mano tik banguoti ir puciasi, tai as su juo tiesinu tik virsutini plauku sluoksni, tikrai labai labai paprasta( uzima 5min), plaukai po to igauna blizgesi, atrodo kaip po kirpyklos. Tikrai ne kiek neperdedu. Pries tiesinant papurskiu purskikliu sauganciu nuo karscio ir pirmyn. Dabar neisivaizduoju kaip be jo galejau gyvent tongue.gif

Del plauku tiesinimo cheminiu budu - pries kokius 4 metus buvau pasiryzus susideti toki chemini. Taip ir padariau. Bet kadangi visa tai dariau Ispanijoj, tai mes turbut nesusikalbejom su kirpeja, nes man po poros menesiu vel pradejo banguotis plaukai, o tiek jau dziaugsmo buvo...Nes plaukai tai ne tas zodis kad buvo svelnus, lygus, minksti ir t.t. Gal toks trumpalaikis cheminis... doh.gif

O cia, Lietuvoj,kai nuejau tai sake, kad labai gadina plaukus toks cheminis.O kita kirpeja dirbanti su Loreal gal pries kokius metus sake, kad turi gauti nauja tiesinanti chemini, tai sake liuks dalykas bus negadinantis plauku, nes kazkaip ten kazkokie naujos kartos produktai desis, turintis plaukams teigiamo poveikio. Kaip ten is tikro viskas tai nezinau, nes kai keramikines reples nusipirkau, tai nuo tos dienos daugiau manes kirpeja ir nemate.

Tikrai merginos sakau nuosirdziai, tos reples tai kazkoks stebuklas,bent jau man. thumbup.gif

O tiek pinigu isleista visokiems tiesinantiems balzamams, sampunams, losjonams ir kitiems s... neduodantiems jokio efekto, turbut 10 tokiu repliu galejau nusiopirkt schmoll.gif
Atsakyti
Eslaudai pritariu visu 100 procentų. Turiu ir aš keramikini plaukų tiesintuvą (na, nežinau kaip tiksliai tas daiktas vadinasi), ir esu LABAI patenkinta. Plaukučiai tiesūs iki kito plovimo išsilaiko, o ištiesinti juos tikrai neužima daug laiko. O tiems metaliniams tai geriau nei pinigų nemėtyt - nutriuš plaukai ir baigsis visas džiaugsmas tiesiais plaukučiais cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Jutare @ 2005 01 27, 20:59)
Eslaudai pritariu visu 100 procentų. Turiu ir aš keramikini plaukų tiesintuvą (na, nežinau kaip tiksliai tas daiktas vadinasi), ir esu LABAI patenkinta. Plaukučiai tiesūs iki kito plovimo išsilaiko, o ištiesinti juos tikrai neužima daug laiko. O tiems metaliniams tai geriau nei pinigų nemėtyt - nutriuš plaukai ir baigsis visas džiaugsmas tiesiais plaukučiais  cry.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
o kiek bent jau mazdaug keramikinis kainuoja ir kur buna pirkti g.gif
Atsakyti
As mokejau 80 Lt Elektromarkt'e, tikrai thumbup.gif dalykas, nes visokios zelele, kremai, putos ir pan. nesamones nepadedavo isgauti norimo efekto ir vaiksciodavau arba susivelus, arba susirisus blink.gif
Atsakyti
QUOTE(gitulia @ 2005 01 27, 22:22)
As mokejau 80 Lt Elektromarkt'e, tikrai  thumbup.gif  dalykas, nes visokios zelele, kremai, putos ir pan. nesamones nepadedavo isgauti norimo efekto ir vaiksciodavau arba susivelus, arba susirisus  blink.gif

As tai pirkau uzsieni spec.parduotuvej skirtoj kirpykloms, mokejau 63 eurus. Del 80Lt. tai nezinau kaip kokybe, bet jei gitulia sako liuks, tai turbut thumbup.gif ir uz 80Lt.
Paieskok spec.parduotuvese skirtose kirpykloms, pasidomek kuo skiriasi. Sekmes
Atsakyti
aciu wub.gif bandysiu ieskot wink.gif
Atsakyti