Įkraunama...
Įkraunama...

Kosulys ir ledai

labutis! 4u.gif
na iš pačio ryto "apturėjau" gana nemažą ginčą su kaimynka.mano bernaitis vakar vakare privalgė ledų.šiandiena pasekmė-kosulys.pasakiau-daugiau jokių ledų. kaimynė iš karto pradėjo man prieštarauti sakydama,kad ledai kaip tik sveika esant kosuliui,ir net gydytojai pataria juo gydyti net anginą. blink.gif . mano vyras prikibo prie tos minties, na ir su juo apsipykom. wacko.gif tai kaip mamytės yra iš ties?tikrai labai susibalamtinau...
p.s. vaiko gerklytė labai jautri.vos tik kas-atsiranda kosulys kuris trunka savaitėm.tikrai labai bijau labiau susargdinti vaiką... verysad.gif
Atsakyti
Aš tai neduodu yra tam laikas kai vaikas sveikas blush2.gif Valgo ir žiema ir vasarą bet ne tada kai kosti ar sloguoja.Girdėjau kad taip galimagerklę užgrūdinti,jei taip galima pasakyti,bet vaikas turi būti sveikas.Gi ir mes suaugę taip su savimai nesielgiame palaukiame kol pasveiksime.O vaikas jūsų ne kaimynės tai jūs ir spręskit kaip daryti.Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
yra patarle: kuo susirgai, tuo ir gydykis.
Bet as asmeniskai serganciam vaikui ne uz ka neduociau ledu.
Tokius eksperimentus lai suauge daro patys ant saves.
Pyktis del to nereikia, bet serganciam vaikeliui ledu duoti irgi nepatarciau.
Atsakyti
Savo sergančiam vaikui ledu neduodu niekada. O apie anginą ir ledus ir man teko girdėti, bet tik kad kažkokiu tikslu (bijau primeluot, tai nerašau kokiu rolleyes.gif ) ledų duodama po anginos operacijos, o ne kad gydoma angina...
Atsakyti
Gerklę grūdinti ledais galima, bet tik tuomet, kai vaikas neserga. Jau sergant ledai tik dar labiau pablogins situaciją.
Atsakyti
Valgyti ledus leistina tik iškart po anginos operacijos (kartais taikoma tokia originali profilaktika žaizdos kraujavimui sustabdyti), bet peršalusiam vaikui su skaudančia gerklyte ledų negalima.
Atsakyti
QUOTE(Keiti @ 2007 04 16, 05:11)
Valgyti ledus leistina tik iškart po anginos operacijos (kartais taikoma tokia originali profilaktika žaizdos kraujavimui sustabdyti), bet peršalusiam vaikui su skaudančia gerklyte ledų negalima.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif TIK po anginos operacijos duodami ledai 4u.gif
1. Kad sustabdytu kraujavima.
2. Kad nuimtu skausma.
3. Kad zaizda greiciau uzgytu.

Kitu atveju ledu duoti grieztai negalima schmoll.gif Nei sergant angina, nei sergant kitomis kvepavimo taku ligomis. Tiesa, skaiciau toki senoves lietuviu plauciu uzdegimo gydymo buda, jo pakomentuoti negaleciau: serganti zmogu, kai jau jokiu ziniuoniu zoles nepagelbedavo, nunesdavo i pirti, leisdavo ligai pirtyje "iseiti" per prakaita, o paskui nutysdavo i ekete ir imerkdavo trumpam i vandeni. Visa. Po tokio gydymo puse numirdavo, puse isgydavo.
Tai gal kaimyne panasu buda ir taikyt norejo ant jusu vaiko biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nebijau: 16 balandžio 2007 - 12:03
Mano Luko buvo silpna vieta - laringitinis kosulys, vienintelė mūsų liga, praeidavo gan lengvai, bet ir užklupdavo dažnai. Tai man dvi gydytojos patarė kiek galima dažniau duot vaikui ledų, taip grūdinama gerklė. Tik duot aišku reikia sveikam vaikui. mirksiukas.gif
Atsakyti
tikrai GALIMA.
tas įsitikinimas, kad "skauda gerklę -- ledų negalima" yra viso labo mitas, paplitęs Rytų Europoje. tiesiog žmonėms taip atrodo ir tiek (netgi ir daktarams kažkodėl).
o Vakarų Europoje ir JAV žmonės mano kaip tik priešingai. bet iš tikrao, gerklės skausmas ir ledai jokio ryšio neturi.
Atsakyti
Valgo kiaurus metus ledus, is kameros paprastu leduku paciulpia. Buvo viena syki suslogaves, bet siaip man pvz mama ilga laika nedave ledu, atseit gerkle jautri. tai pasekme, angina nuolat, laringitai ir visokie kitokie. vaikas dar nesirges, nors ledus kemsa
Atsakyti
Cia Vokietijoje irgi vaikams duoda ledu net kai koseja. user posted image Man aiskina, kad negalima duoti ledu tik kai turi temperaturos, user posted image beje kaip ir su lauku. Vaikuti, kai geras oras user posted image galima net su temperatura i lauka vesti. Aisku, jei vaikutis "gerai" jauciasi. Mama pati geriausiai zino, kas geriausia jos vaikui. Gydytojai tik duoda "rekomendacijas".
Mano vaikas turi problema su gerkle, ji visada "nerami". Tai jis pastoviai valgo ledus. Iki siol pavyko isvengti operacijos, nes labai daznai sirgo.
Atsakyti
Aš per rusų laidelę girdėjau, kad ledus galima duoti sergant, kad tai tik močiučių mitas g.gif Aš spec. sergant neduodu, bet kai duodu nepastebėjau, kad būtų blogiau schmoll.gif
Atsakyti