Įkraunama...
Įkraunama...

Juka

QUOTE(adra @ 2009 06 06, 22:17)
nupjautos ir pamergtos jukos virsunes tikrai isleidzia saknis tik kantrybes nes ilgokai leidzia smile.gif

na ten ne virsune, bet buvo is koto isauges vienas ugliukas, tai gal ir prigis rolleyes.gif tik reikia kantrybes blush2.gif

o ji tik pamerkti ir viskas g.gif gal pastatyti kur daugiau saules g.gif nors pas mus jos neperdaugiausiai, rytu siaure ir vakaru puse tai rytu pusej ant palanges padejom, gal tiks jai g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nekeista: 06 birželio 2009 - 21:43
o stai musu juka smile.gif auginam kelis metus jau ir pirma karta prazydo,kai prasiskleidzia ziedeliai labai kvepia tongue.gif tik va galiukai lapu truputi ruduoja ir dziusta g.gif
Papildyta:
gal galite paskyti kaip cia nuotrauka ideti? blush2.gif unsure.gif
Atsakyti
Kuriais metais pražydo? Mes laukiam žiedo jau treti metai... schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, gal galit padeti?
Pas mane yra juka, kuri auga ne ant koto, o lapai visi nuo apacios. Lapus kaip ir leidzia naujus, bet nuo apacios gelsti pradejo. O prie koto lapu vietos pasirauksleje, toks vaizdas kad vysta. Laistau i dvi savaites karta. Ir nesuprantu ka daryti?
Vien juka turejau, irgi atrodo lapus leidzia, laisciau irgi retai, bet ji man supuvo. Tai taip ir nesuprantu ka ne taip darau.

Prasau padekit? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(japoniuke1 @ 2009 06 08, 15:15)
Kuriais metais pražydo? Mes laukiam žiedo jau treti metai... schmoll.gif


Mūsiškė irgi žiedus pradėjo krauti tik trečiais metais nuo pirkimo (pirkome nedideles 1 m. laiko) bigsmile.gif Turime dvi ir abi šiemet leidžia žiedus, tai su tokiu džiaugsmu laukiu prasiskleidžiant thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
Nusipirkau šiandien Maximoj nukainuotą Juką, truputį lapeliai aplėpę, 1 - apgeltęs, bet kotas kietas. Bandysiu reanimuoti g.gif
Atsakyti
QUOTE(nekeista @ 2009 06 06, 22:40)
na ten ne virsune, bet buvo is koto isauges vienas ugliukas, tai gal ir prigis rolleyes.gif tik reikia kantrybes blush2.gif

o ji tik pamerkti ir viskas g.gif  gal pastatyti kur daugiau saules g.gif  nors pas mus jos neperdaugiausiai, rytu siaure ir vakaru puse tai rytu pusej ant palanges padejom, gal tiks jai g.gif


Pamerk ir tikrai tau isleis saknis.

QUOTE(Robertita @ 2009 06 12, 23:19)
Sveikos merginos, gal galit padeti?
Pas mane yra juka, kuri auga ne ant koto, o lapai visi nuo apacios. Lapus kaip ir leidzia naujus, bet nuo apacios gelsti pradejo. O prie koto lapu vietos pasirauksleje, toks vaizdas kad vysta. Laistau i dvi savaites karta. Ir nesuprantu ka daryti?
Vien juka turejau, irgi atrodo lapus leidzia, laisciau irgi retai, bet ji man supuvo. Tai taip ir nesuprantu ka ne taip darau.

Prasau padekit?  ax.gif

Nepergyvenk,jai viskas gerai,tiesiog is apacios lapai gelsta todel kad augdamas kotas medeja,po to bus grazi tavo jula su sumedejusiu kotu,nuimk tuos lapus pageltusiuis,as saviskei ir zalius nuo apacios nulupu auga graziau tiesiau wub.gif Ryt nufotkinsiu ir idesiu nuotrauka.Mano didziule buvo .Gyvenom bute bet jau lubas sieke o ir kraustemes i nama tai vyras su pjuklu nupjove virsune,ir po to dar gabaliukais supjautem,i zemes susodinau niekusr nemirkiau,kuo puikiausiai padalinti kotai auga zaliuoja.
Atsakyti
patarkit, mamytes, kokias zemes nusipirkti, kad Jukai tiktu.. Pradejo po 5metu augimo dziuti.. lapai gelsta gelsta.. tikrai negali buti perlieta.. noriu bandyt persodint.. bet noriu geru zemiu.. blush2.gif
Atsakyti


QUOTE(lempute- @ 2009 07 14, 19:15)
patarkit, mamytes, kokias zemes nusipirkti, kad Jukai tiktu.. Pradejo po 5metu augimo dziuti.. lapai gelsta gelsta.. tikrai negali buti perlieta.. noriu bandyt persodint.. bet noriu geru zemiu..  blush2.gif

as tai lapiniams augalams senukuose perku ir tinka thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adra: 14 liepos 2009 - 22:09
QUOTE(lempute- @ 2009 07 14, 17:15)
patarkit, mamytes, kokias zemes nusipirkti, kad Jukai tiktu.. Pradejo po 5metu augimo dziuti.. lapai gelsta gelsta.. tikrai negali buti perlieta.. noriu bandyt persodint.. bet noriu geru zemiu..  blush2.gif


Saviškei pirkau "Skoroja pomošč" firmos žemes, kur rašo, kad specialiai jukoms, dracenoms ir pan. , kadangi ir draceną kartu persodinau. Žemių tokių ir Maximoj mačiau, ir Senukuose. O šiaip man rodos jos nėra labai išrankios žemei - tinka ir bet kurios skirtos lapinėms gėlėms.
Atsakyti
Sveikutės, pernai nusipirkau juką, šiais metais persodinom (anksti pavasarį). Tikrai nesitikėjau, bet pražydo thumbup.gif

user posted image

user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaurė: 15 liepos 2009 - 19:35
sveikos smile.gif!!!
padekite man...rudeni pirkau juka.. kazkur po pirkimo po savaites as ja persodinau i didesni vazona...nei man ji auga nei puva... nesuprantu ka man daryti...laistau karta savaiteje.. jos lapai tamsiai zali..kas antra diena ja apipurskiu vandeniu.. patarkit ka daryti? gal jai kokiu trasu nupirkti? smile.gif
Atsakyti