Įkraunama...
Įkraunama...

Juka

Mano kita problema - juka užaugo tiek, kad nuo savo lapų svorio išvirto iš vazono. Nors buvo labai gaila, nupjoviau viska per sprindį nuo išsišakojimo (buvo likus tokia dvišakė). Mėnesį pastovėjo be gyvybės, o dabar jau pučiasi pumpuriukai - bus nauji ūgliai. bigsmile.gif
Atsakyti
Ikisiu ir as savo trigrasi.Pries kelis metus padovanojo man juka.Ant tokio plaukuoto pagalio lotuliukas.gif Pradejo dziut,vaizdo jokio,tai pasodinau lauke.Po kazkiek laiko ziuriu tas pagalys supuves,o po zieve nuo pat visuneles raitosi saknys.Pasodinau i vazoneli ir dabar mano juka baigia lubas pasiekt,biski ant kedutes pasilipus lotuliukas.gif .Lapu nemeta nei ziema,nei vasara .Tik per vienas kaledas perkeliau i tamsesni kampa,mat eglutei vietos padariau,tai per tas sventes numetgal koki 20 lapu.Grazinau ja i sena vieta ir pasveiko thumbup.gif Gal kas izvelgs naudingo mano istorijoj biggrin.gif
Atsakyti
sveikos, as taip pat turiu juka, tik va niekaip nesuprantu kas jai... ji kaip ir augina naujus lapus, sviesuciai lenda ir pan. o is apacios kiti lapai gesta ir dziusta... kodel taip? gal cia taip turi buti?
Atsakyti
O mano juką miltligė užpuolė verysad.gif meta lapus.O vidiniai lapai pasidengę balkšvais milteliais.Purškiau pienu(internete pasiskaitinėjus)nepadėjo.Tai atvažiavęs tėtis nupurškė kažkokiu tirpalu..sakė daržovėm tinka,tiks ir gėlei rolleyes.gif Tai dabar žiūrėsim ar pavyks jai išsikapstyti unsure.gif
Atsakyti
drasiai pjaukit ir sodinkit biggrin.gif biggrin.gif is seno stiebo prades leisti ataugas rolleyes.gif
Atsakyti
as ana vasara pjoviau tai ta nupjauta i vandeni merkiau tai daugiau nei menesi laukiau kol isleis saknis tada pasodinau.o ten kur nupjoviau tai sone naujas issikale ir sekmingai auga nieko netepiau stai kiek nuo vasaros paaugo

user posted image


bendras vaizdas jukos dabar :

user posted image

uz metu ta kiita trumpinsiu nes apie metra dar gali augti yra vietos o po to pjauti teks arba stoge skyle kirsti lotuliukas.gif
Atsakyti
Sakykit-ar juką galima genėti? Jei taip, tai kaip ir kada? Nes per žiemą numetė labai daug lapų, dabar trys dvimetriniai stiebai tyso ir jokio grožio. O ji toliau sau naujus lapus viršuj pradėjo leisti.
Atsakyti
Patarkit, ką man daryti? Mano juka į saulės pusę krypo ir laiku nepersukau, po to persukau ir maniau atsitiesins, o ji dabar visa kaip zigzagas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(neringagin @ 2009 02 19, 11:45)
Patarkit, ką man daryti? Mano juka į saulės pusę krypo ir laiku nepersukau, po to persukau ir maniau atsitiesins, o ji dabar visa kaip zigzagas doh.gif


Nieko nepadarysi, jei ten kotas jau sumedejes smile.gif
Atsakyti
Kaip jus auginat tas jukas as nesuprantu, taigi daug kur rasoma, kad jos neigiamai veikia zmogu, ypac ne itin erdviose patalpose.
Atsakyti
o geras, negirdejau. o ka jos ten taip blogai veikia?
Atsakyti
http://siauliai.mok..../new_page_3.htm
Pasiskaitymui... nors cia parasyta ne vien tik neigiamos savybes, bet juka priskiriama kaip pastebesite prie neigiama energija turinciu augalu... . Be to dar kazkokia forumiete rase kad kai parsitempe juka i namus, kazkas jai ten nesiseke... g.gif
Atsakyti