Įkraunama...
Įkraunama...

Juka

Sveikutes juku myletojos.As auginu juka jau kokie 6 metai ir nemaza jau ji pas mane.Bet siemet pradejo nuo apacios lapus meti,turbut kotas formuojasi...Tikiuosi per daug nenumes ir neliks pusiau plika.... g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
turim ir mes juka jau daug metu.. pasiemiau visai mazute is dedes smile.gif o dabar tokio dydzio kad tuoj teks is namu kraustyt.. nes dar sprindis ir sieks lubas doh.gif tai rezgu minti kad gal ja pjaut reikes.. nes gaila butu mest lauk..
Atsakyti
QUOTE(ciosyte @ 2009 01 23, 18:30)
turim ir mes juka jau daug metu.. pasiemiau visai mazute is dedes  smile.gif  o dabar tokio dydzio kad tuoj teks is namu kraustyt.. nes dar sprindis ir sieks lubas  doh.gif  tai rezgu minti kad gal ja pjaut reikes.. nes gaila butu mest lauk..


As manau jukas kaip ir dracenas galima drasiai pjauti mirksiukas.gif
Atsakyti
sweikutes, o kaip su juku sodinimu, nesenei vyras atnese mazyte juka, ar is kart ja persodint ar palaukt?
Atsakyti
QUOTE(eglute544 @ 2009 01 26, 13:02)
sweikutes, o kaip su juku sodinimu, nesenei vyras atnese mazyte juka, ar is kart ja persodint ar palaukt?


As tai irgi, kai gavau juka tai savaitele palaukiau, kad adaptuotusi, o va si savaitgali turejau daugiau laiko ir persodinau.. Nenorejau laikyti as jos taip durpese kazkaip, o ir vazonelio norejosi grazesnio, ne plastmasinio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2009 01 17, 21:53)
sveikos , na ką prireike man žinovių pagalbos  verysad.gif turim didele Juka prižiūrėta išmyleta , stovi auga jai lb patinka vieta ir tttt , bet prieš Kalėdas nebuvo kur pastatyt eglutės ir išnešiau ją į virtuvė ten prastovėjo apie 2 savaite kažkur, per ta laiką žemei prisiveise kažkokių mažyčių musyčių  blink.gif dabar atnešiau atgal pastačiau į viena  tai kambary pilna musyčių skraido  blink.gif  kūūū daryt? kas čia per dalykas? kaip naikint nepakenkus gelytėi ? sad.gif bučiau labai dėkinga už atsakymą  smile.gif

Nusipirk "aktaros" žalioj stotelė ir laistyk. Tik labai mažo kiekio reikia, bet labai efektyviai muses nudobia.
Papildyta:
QUOTE(kirbe @ 2009 01 23, 15:42)
Sveikutes juku myletojos.As auginu juka jau kokie 6 metai ir nemaza jau ji pas mane.Bet siemet pradejo nuo apacios lapus meti,turbut kotas formuojasi...Tikiuosi per daug nenumes ir neliks pusiau plika.... g.gif  g.gif  g.gif


Mano juka maždaug kas dveji metai žiemą numeta kažkiek apatinių lapų. Lapai pagelsta ir vėliau juos nuraunu. Taip būna, panikuoti nereikia.


QUOTE(eglute544 @ 2009 01 26, 13:02)
sweikutes, o kaip su juku sodinimu, nesenei vyras atnese mazyte juka, ar is kart ja persodint ar palaukt?


Jei juka atrodo suvargus - persodink, bet jei ne - nereik skubėt. Jų šaknys smulkios, didesniam vazone tik priaugins nereikalingų šaknų.

Zivivi - apie orines įaknis neteko girdėti, nors auginu jukas apie 10 metų. Bet gal dabar tokios naujos rūšys?
Atsakyti
Zivivi - apie orines įaknis neteko girdėti, nors auginu jukas apie 10 metų. Bet gal dabar tokios naujos rūšys?
[/quote]


Del nauju rusiu tikrai nezinau. Niekada juku neauginau, tik dabar susiduriau su siom grazuolem, tai man tas sliekas ant koto kaip ir norma atrodo smile.gif O dar kai cia viena mamiete patvirtino, jog tokiu buna, tai neimu i galva smile.gif

O del smulkiu saknu, nzn nzn... As savaja kai persodinejau, tai vazono apacioje buvo nemazas saknu raizginys, toks vaizdas, kad ji tam plastmasiniame vazonelyje keleta metu prastovejus. O saknys pakankamai storos buvo.. baltos tokios g.gif
Atsakyti
nu maniske tai grazi, zaliuoja, bet tai jau kokias 2 ar daugiau saw tam plasmasinem vazone stovi... bijau kad kas atsitiks...
Atsakyti
QUOTE(eglute544 @ 2009 01 27, 21:08)
nu maniske tai grazi, zaliuoja, bet tai jau kokias 2 ar daugiau saw tam plasmasinem vazone stovi... bijau kad kas atsitiks...

Bijoti tikrai nereikia. Aš persodinau po dviejų metų pirmą kart. Nebent juka pasodinta tik į durpes, bet ir tai, geriau palaukti, kol atšils ir kovą persodint. Dabar vis tiek ji apsnūdus žiemos miegu.


Zivivi , labai gerai, jei šaknys baltos ir sveikos. Linkiu ir toliau taip auginti smile.gif
Atsakyti
Mūsų juka žiemos pradžioje pradėjo mesti lapus. Žinau-kad kasmet žiemą jų nukristi turi, bet šiemet jie džiūvo tikrai greit ir dabar liko praktiškai vien dvimetriniai stiebai su kuokšteliu lapų viršuj. Girdėjau, kad jukas galima genėti. Tiesiog nupjauti stiebą. Kažin, ar tai tiesa. Gal kas žinote? O jei stiebai trys-ar galima nupjauti po vieną ar visus tris iškart.
Atsakyti
Ar niekas jukų neauginat? 4u.gif
Atsakyti
Pas mane tokios pat bėdos unsure.gif keli viršutiniai lapai liko,o mažieji du stiebai jau nugeibo verysad.gif spėju kad ir didžiojo stiebo tas pats laukia..Tėtis siūlo nupjauti ir pažiūrėti,gal naujus ūgliukus išleis,vis tiek ji jau negražiai atrodo verysad.gif Kai atsiveš ''sodo tepalo'' kažkokio, ''žaizdai'' užtepti,tada ir nupjausim cray.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daivuteklp: 08 vasario 2009 - 10:02