Įkraunama...
Įkraunama...

Juka

Bet tie lapai kažkaip nesveikai atrodo. Manosios tai kitaip lapus meta. Ir po mažai labai. Kaži kaip šaknikės tos jukos. Ar negavo kokio puvinio g.gif
Atsakyti
labukas ir as auginu dvi Jukas bet vienai lapai sukasi i vidu... gal kas nors patars kodel ax.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Inga654 @ 2008 12 17, 14:56)
Sveikos. Gal galėsite man padėti. Va, jau du metai kaip auginu juką ir prieš kokį mėnesį kažkas atsitiko - kas savaitę iš apačios po kokį 20 lapų sudžiūva ir nukrentą. Laistymo įpročių nepakeičiau, tai lyg ir neturėtų būt priežastis, o gali kaži galėjo pakenkt tai, kad rugsėji nupurškiau lapus su tuo blizgikliu kur dulkėms neleidžia kauptis.

Va, kaip vargšelė atrodo - perpus sukūdo... verysad.gif  (sorry už gulsčią nuotrauką  doh.gif )

user posted image

user posted image


Sveika smile.gif jukos meta apatinius lapus, taip jos formuoja kamiena, taciau tavo atveju tai tikrai vyksta ne del to. Manau,kad tai gali buti nudege lapai nuo tavo lapu blizgiklio, siulyciau tiesiog nuimti tuos pazeistus lapus ir juka toliau zaliuos ir leis grazius lapelius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dovilepp @ 2008 12 19, 10:36)
na tavo gelyte labai grazi, kas del dziustanciu lapu as tikrai negaliu padeti, nes esu zalia suios geles auginime, pati snd gavau ja dovanu... ir jos man lb patinka, todel domiuosi ju auginimu, prieziura... tai va noriu paklaust taves, kaip ji pas tave taip issisakojusi? tu nupjaudavai uglius ar ka darydavai?



O kad nieko aš su ja nedariau - nusipirkau, pastačiau ir viskas ax.gif
Atsakyti
laba diena, atejau as pas jus pasiguosti mama gavo dovanu juka... pas ja namuose gelyyte pradejo vysti tai parsiveziau pas sawe, bet ir pas mane visi lapeliai zali nudziuvo nznau ka blogo dariau... dabar tikriausiai tik belieka ismesti sad.gif
Atsakyti
sveikos , na ką prireike man žinovių pagalbos verysad.gif turim didele Juka prižiūrėta išmyleta , stovi auga jai lb patinka vieta ir tttt , bet prieš Kalėdas nebuvo kur pastatyt eglutės ir išnešiau ją į virtuvė ten prastovėjo apie 2 savaite kažkur, per ta laiką žemei prisiveise kažkokių mažyčių musyčių blink.gif dabar atnešiau atgal pastačiau į viena tai kambary pilna musyčių skraido blink.gif kūūū daryt? kas čia per dalykas? kaip naikint nepakenkus gelytėi ? sad.gif bučiau labai dėkinga už atsakymą smile.gif
Atsakyti
muselės paprastai veisiasi ten, kur puvinys ir drėgmė...
Atsakyti
QUOTE(Aukso_dulkele @ 2009 01 18, 19:44)
muselės paprastai veisiasi ten, kur puvinys ir drėgmė...

tai reiškia pūva gėle ar žemė? nes niekur nėra TIK jokios žemei unsure.gif o drėgmes irgi nėra neperlaistau ..atrodo unsure.gif
Atsakyti
sveikutes, as taip pat turiu juka. mazytis flenciukas parveztas is siltu krastu. gaila, kad musu oro salygomis jis kogero niekada musu nenudziugins ziedais... smile.gif
user posted image
Atsakyti
Ir as juka dovanu gavau thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
O klausykit toks klausimas pasistojo.. Jukos turi oriniu saknu? Nes manoji viena tikrai turi, tiesiai is to storo koto/kamieno islindusi viena rausva orine saknis apie 5 cm ilgio. Kai gavau tai vos nenulauziau, bet dabar ziuriu vel sustiprejusi ta saknis kaip koks sliekas kabo nuo koto g.gif
Atsakyti
Tai kaip del tu oriniu saknu, mergaites? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivivi @ 2009 01 21, 11:21)
Ir as juka dovanu gavau  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
O klausykit toks klausimas pasistojo.. Jukos turi oriniu saknu? Nes manoji viena tikrai turi, tiesiai is to storo koto/kamieno islindusi viena rausva orine saknis apie 5 cm ilgio.  Kai gavau tai vos nenulauziau, bet dabar ziuriu vel sustiprejusi ta saknis kaip koks sliekas kabo nuo koto  g.gif

Pas mane lygiai tas pats: viena tokia saknis jau nemaza apie 10 cm ir dar matau dvi kalasi bigsmile.gif
Atsakyti