Įkraunama...
Įkraunama...

Juka

Juka labai lengvai įsišaknyja.Mano draugė pereitą pavasarį savąją juka nupjovė ir sukapojo gabaliukais.Įmerkė gabaliukus į vandenuką, visi išledo šaknis ir dabar jau ūgtelėję augalai.O motininis augalas išleido naujus ūgliukus irgi auga.Gali drąsiai kirst savo juką, tik palauk pavasario, tada greičiau augs.
Atsakyti
sveikos smile.gif

norejau ir as pasiklausti del to nupjovimo.. nes manoji jau visiskai i lubas remias virsutiniais lapais doh.gif nupjovus virsune nereikia niekuo tuo stiebo galo patepti? kokiais nors "vaistai" ar dar kazkuo?
Atsakyti
sveikutes,mano juka apie 1metra aukscio,bet jau ji virsta i sona,manau per mazas vazonas,patarkit i kokio dydzio vazona persodinti
Atsakyti
mano juka virs metro ugio, bet visa persikreipusi. nusuku nuo saules ir bijau kad su visu vazonu ,,nepadriosketu". gal jai koki basli primontuot i vazona? g.gif
Atsakyti

Gavau gelyte- panasi gal i juka, gal i dracena
user posted image
Gal kuri galit pasakyt ar pana6i i jusiskes? blush2.gif

Atsakyti
Ar nebus tavoji dracaena lemon lime
Atsakyti
sveikos, bai noriu įsigyti juką, man ji begalo graži... bet vis abejoju... tai nutariau paklausti jūsu, ar reikalinga jukoms daug šviesos? nes kambarys su istiklintu balkonu, o už langi vien medžiai, tai vasara gaunasi gan tamsus kambarys.... bijau, kad nenuvystu...
Atsakyti
Manau, kad prastokai augtų be pakankamos šviesos.
Atsakyti
QUOTE(Burbuliuke @ 2008 12 06, 19:56)
sveikos, bai noriu įsigyti juką, man ji begalo graži... bet vis abejoju... tai nutariau paklausti jūsu, ar reikalinga jukoms daug šviesos? nes kambarys su istiklintu balkonu, o už langi vien medžiai, tai vasara gaunasi gan tamsus kambarys.... bijau, kad nenuvystu...

o pas mane ji labai gražiai auga būtent tokiam kambary, apie koki jūs ir kalbat. taigi sėkmės auginant juką 4u.gif
Atsakyti
Sveikos. Gal galėsite man padėti. Va, jau du metai kaip auginu juką ir prieš kokį mėnesį kažkas atsitiko - kas savaitę iš apačios po kokį 20 lapų sudžiūva ir nukrentą. Laistymo įpročių nepakeičiau, tai lyg ir neturėtų būt priežastis, o gali kaži galėjo pakenkt tai, kad rugsėji nupurškiau lapus su tuo blizgikliu kur dulkėms neleidžia kauptis.

Va, kaip vargšelė atrodo - perpus sukūdo... verysad.gif (sorry už gulsčią nuotrauką doh.gif )

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Inga654 @ 2008 12 17, 15:56)
Sveikos. Gal galėsite man padėti. Va, jau du metai kaip auginu juką ir prieš kokį mėnesį kažkas atsitiko - kas savaitę iš apačios po kokį 20 lapų sudžiūva ir nukrentą. Laistymo įpročių nepakeičiau, tai lyg ir neturėtų būt priežastis, o gali kaži galėjo pakenkt tai, kad rugsėji nupurškiau lapus su tuo blizgikliu kur dulkėms neleidžia kauptis.

Va, kaip vargšelė atrodo - perpus sukūdo... verysad.gif  (sorry už gulsčią nuotrauką  doh.gif )

user posted image

user posted image

na tavo gelyte labai grazi, kas del dziustanciu lapu as tikrai negaliu padeti, nes esu zalia suios geles auginime, pati snd gavau ja dovanu... ir jos man lb patinka, todel domiuosi ju auginimu, prieziura... tai va noriu paklaust taves, kaip ji pas tave taip issisakojusi? tu nupjaudavai uglius ar ka darydavai?
Atsakyti
Aš nors tą gėlytę auginu virš metų, kas nutiko ir kaip padėti Inga654 gėlytei nežinau. Bet pamenu, kad šiame forume apie tokius lapų džiuvimus diskusijos jau vyko. Ir berods buvo kalbėta, kad juka būtent taip numeta lapus ir formuoja kotą-vienu žodžiu meta ne po vieną lapą, bet jų krūvą. Taigi man atrodo, tai gėlei bus viskas gerai. Šiaip jukos lapus reiktų dažnokai nuvalyti su šlapia kempinėle-šią procedūrą jos labai mėgsta
Atsakyti