Įkraunama...
Įkraunama...

Juka

QUOTE(Kris_ @ 2008 04 01, 11:15)
Sveikos, turim ir mes juka  bigsmile.gif pries keleta metu seseriai padovanojo, as peremiau, dabar ji jau gerokai paaugusi, jokios ypatingos prieziuros nesiimam, persodinam kai paauga, palaistom karta per savaite, lapus kartais nuo dulkiu nuvalau ir vis paglostau, pasneku su ja  lotuliukas.gif pasakau kad graziai auga, kad grazi yra, tai nenuvilia manes ji  bigsmile.gif o penktadieni as jai drauge nupirkau tokia mazyte juka, sakau vaikas jai bus  lotuliukas.gif


cia jau ivaikis bus 4u.gif as tai laukiu laukiu, kada maniske pauges.. blush2.gif wub.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif norejau pasiteirauti jusu galka patarsite. zodziu augo mano juka ilgai ir labai gerai, o dabar pastebejau,kad lapai nebe tokie standus, tvirti, o tokie labiau suglebe, beje visas lapu kuokstas auga ne aukstyn, o nusviro...kaip pagelebti mano jukai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(axara @ 2008 04 14, 11:53)
Sveikos smile.gif norejau pasiteirauti jusu galka patarsite. zodziu augo mano juka ilgai ir labai gerai, o dabar pastebejau,kad lapai nebe tokie standus, tvirti, o tokie labiau suglebe, beje visas lapu kuokstas auga ne aukstyn, o nusviro...kaip pagelebti mano jukai? 4u.gif


pabandyk persodinti i kitokia zeme.. rolleyes.gif
Atsakyti
sakykit ar siuo metu balkone jukai butu dar per salta? kokia temperatura jai tinka geriausiai, kokia zemiausia? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aziza @ 2008 04 23, 17:42)
sakykit ar siuo metu balkone jukai butu dar per salta? kokia temperatura jai tinka geriausiai, kokia zemiausia?  4u.gif

Mano juka jau nuo vakar iskraustyta i istiklinta balkona mirksiukas.gif
Atsakyti
anksciau rasiau, kad ipjoviau stieba, nes norejau, kad toje vietoje prasikaltu naujas daigelis. niu kol kas nieko nematyti, vis dar laukiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kackac @ 2008 04 24, 11:53)
Mano juka jau nuo vakar iskraustyta i istiklinta balkona mirksiukas.gif

pas mane neistiklintas, todel ir klausiu.. unsure.gif siaip ir as jau isnesiau, maciau kad jau kai kas ir laiko.. kol kas nieko.. ax.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Parsinešiau nupeipusią juką ir reik atgaivint, nusipirkau durpių, pamiršau drenažo ir vazoną nusipirkau pasak mamos netinkamą, nes be skylutės doh.gif Bet gal galima ką nors sugalvoti ? Gal vietoj drenažo sudaužysiu ką nors ir įmesiu.. bet ar daryt apskritai tą drenažą jei skylutės tos nėra? Neišmanau... tongue.gif Ir ar reikia nupjauti apačią jukos? blink.gif kiek pjaut... ? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zitlali: 30 balandžio 2008 - 12:57
Galvoju reiktų juką persodinti į lauką... bet dar gal per anksti g.gif
Atsakyti
Laba. Man drauge dave jukos atzala (su saknim), pasodinau, bet jos lapai pradejo raitytis i vidu, apatinius is vis nuskabiau, nes gelto. Siandien paziurejau ar dar saknys yra, yra. Dar patresiau, gal atsigaus. Ir vieta vis keiciau, ieskojau tinkamos. Tai ant saule, tai nuo saules, bet nieko gero... Kodel tie lapai raitosi?...
Atsakyti

QUOTE(axara @ 2008 04 14, 10:53)
Sveikos smile.gif norejau pasiteirauti jusu galka patarsite. zodziu augo mano juka ilgai ir labai gerai, o dabar pastebejau,kad lapai nebe tokie standus, tvirti, o tokie labiau suglebe, beje visas lapu kuokstas auga ne aukstyn, o nusviro...kaip pagelebti mano jukai? 4u.gif

Jei apatiniai lapai,tai neissigask,jie nuleipsta,pageltonuoja,sudziuna,juos reik nuskabyt,tokiu budu formuojasi kietas,aukstas kamienas,o virsuneles auga toliau.Cia tam tikros rusies jukos taip auga,zinau,kad yra tokiu,kurios nemeta lapu,jos lapuotos buna nuo pat apacios lig pat virsaus.Na,o jei visi lapai leipsta,gal perliejai ir saknys puva...tada skubek persodinti,nupuvusias saknis nuskabyk ir kuri laika,netresk ir gausiai neliek.


QUOTE(Mufasa @ 2008 04 28, 12:04)
anksciau rasiau, kad ipjoviau stieba, nes norejau, kad toje vietoje prasikaltu naujas daigelis. niu kol kas nieko nematyti, vis dar laukiu mirksiukas.gif

nagi,nagi g.gif gal jau smile.gif

QUOTE(Zitlali @ 2008 04 30, 13:50)
Sveikos  4u.gif  Parsinešiau nupeipusią juką ir reik atgaivint, nusipirkau durpių, pamiršau drenažo ir vazoną nusipirkau pasak mamos netinkamą, nes be skylutės  doh.gif  Bet gal galima ką nors sugalvoti ? Gal vietoj drenažo sudaužysiu ką nors ir įmesiu.. bet ar daryt apskritai tą drenažą jei skylutės tos nėra? Neišmanau... tongue.gif Ir ar reikia nupjauti apačią jukos?  blink.gif  kiek pjaut... ?  g.gif

Pas mane juka auga dideliame plasmasiniame vazone,be skylutes ir nieko,o drenazas reikalingas,vandens pertekliui sugerti,kad ir nera tos skylutes,geriau jau sudauzyk ka ir idek biggrin.gif

As pasidziaugsiu rolleyes.gif ,ankstesneje mano zinuteje yra nuotrauka,kokios mano jukos virsuneles,ji gan auksta,2,5 o gal ir 3 metru aukscio,taigi tai buvo kovo pabaigoje,as surizikavau ir virsuneles nupjoviau,pamerkiau i vandeni,sekmingai isleido saknis,jas pasodinau i atskirus vazonus,ir laukiau kada is nupjautu kotu prasikals kas nors ax.gif ir siandiena pastebejau,pirmus pumpurus bigsmile.gif smagumelis,o jau visi galvojo,kad sugadinau juka,styros tik pliki kotai,veliau ikelsiu nuotraukyte smile.gif
Atsakyti
Nu nezinau kas darosi, mano juka nerodo jokiu gyvybes zenklu, ar negyvybes. Lapai susiraite nudziusta, as nuskinu juos, net iskrapsciau ir patikrinau saknis, nu normalios, ir kotas kietas, nebezinau ko griebtis...
Atsakyti