Įkraunama...
Įkraunama...

Juka

QUOTE(crocus @ 2008 02 07, 20:58)
Labai gaila verysad.gif  Nu bet ir prigąsdinai. Pas mane tai porą metų tie skydmariai veisiasi ant tų pačių jukų-valau ir valau. Kol kas kitų neapkretė. Jei chemija nepadės, tada tikrai atsisveikinsiu


Pabandyk, tą kur rašiau Shultz purškalą. Aš ir buvau praradus viltį tuos kelis kaktusus išgelbėt, bet pavyko smile.gif Ir apipurkšk su juo ir žemes augalo, ir kaimynus augalus wink.gif
Atsakyti
Nemanau,kad verta mest gėlę doh.gif su skydamariais puikiai susitvarko Actara,nurinkt vabalus,nupurkšt ir paliet tirpalu....Išbandyta n kartų !!!!
Atsakyti
sveikutes,jau nebezinau ka ne taip darau..... auginu jau trecia juka,dvi numire,trecia vel mirsta. krinta lapai,stengiuosi laistyt kuo maziau,nes anas supudziau,bet kas sitai daros neisivaizduoju. padekit....
Atsakyti
QUOTE(Fanfan @ 2008 01 30, 17:45)
Kiek ankščiau, kažkuri forumietė rašė, kad jukos kas porą metų meta labai lapus, jie tiesiog geltonuoja ir reik juos nuskabyt, tai gal ir tavišei taip? Mano irgi buvo toks masinis geltonavimas ir lapų metimas, galvojau ragas bus, bet nieko, toliau gražiai auga smile.gif


tikrai taip,pageltonuoja,sudziuna ir juos reik nuskabyt...tokiu budu susidaro kietas kamienas.
mano jukai jau kokia 14 metu,aukstis gal 3 metrai.stai ir sia ziema numete vos ne visus lapus doh.gif liko virsuneles,taciau pavasari vel sparciai prisiaugina lapu,ir taip kopia i virsu,gerai kad pas mane lubos aukstos yra kur augti,taciau pasiskaiciau apie pjovimus,manau reiks pjauti man, kad issisakotu,nors ji ir taip is 3 saku,taciau vieni stiebai [buvo 4,viena jauniklio virsunele suminkstejo,tai ja nupjoviau,ikisau i vandeni ir isleidus saknis pasodinau ir sekmingai auga,taciau tas nupjautas kotas atzalu neisleido schmoll.gif ] pabandysiu nufotografuoti ir parodyti. mirksiukas.gif
jukos megsta,kad jas purkstu ir dar reik nuvalyti dulkes su kempine slape[taip sakant nuplauti lapus]
Atsakyti
man su juka irgi nepasiseke verysad.gif turejau nerealaus grozio thumbup.gif bet uzpuole kazkokie balti maziukai vabaliukai kurie zemese apsigyveno unsure.gif ko as tik nedariau ir vaistais visokiais gydziau, ir zemes keiciau, ir purskiau ir tt nieks nepadejo verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
as noriu paklaust ar galiu as supjaustyti ta savo juka nes ji mano tokia baisi pasidare auksta be lapu tik virsunes zaliuoja net baisu ziuret tai po kiek pjaustyt kazin reikia ir ka ant virsaus uzberti ant to koto
Atsakyti
QUOTE(dzamaika @ 2008 02 23, 19:31)
as noriu paklaust ar galiu as supjaustyti ta savo juka nes ji mano tokia baisi pasidare auksta be lapu tik virsunes zaliuoja net baisu ziuret tai po kiek pjaustyt kazin reikia ir ka ant virsaus uzberti ant to koto

Aš tai nupjoviau, niekuo nebarsčiau. Galūnes truputį padžiovinau ir sukišau į žemę. Pavasaris kaip tik geras laikas tam reikalui
Atsakyti
Sveikos,
Gal galit man patarti.Nusipirkau šiandien juką ir nežinau į kokio dydžio vazoną ją persodinti?Ar labai didelį? Ir iš vis ar jau galima persodint ar dar palaukti? Ar reikia žinot kokių gudrybių persodinant ar nieko įpatingo nereik?Ačių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Abi @ 2008 03 01, 20:28)
Sveikos,
Gal galit man patarti.Nusipirkau šiandien juką ir nežinau į kokio dydžio vazoną ją persodinti?Ar labai didelį? Ir iš vis ar jau galima persodint ar dar palaukti? Ar reikia žinot kokių gudrybių persodinant ar nieko įpatingo nereik?Ačių  4u.gif


Nematant sunku pasakyti, ar ją reikia persodinti. Aš tik po dviejų metų persodinau, nes normalaus dydžio vazone buvo ir žemių užteko. O šiaip tai per didelio vazono nereikia, trim - keturiais cm didesnio už buvusį, paskui tik daug smulkių šaknų priaugina. Mano nuomone, tai gėlė visiškai nereikli. žiemą laistau vieną kart savaitėje, vasarą dažniau. Kartais nupurškiu, kai sausas oras, patręšiu, štai ir visas mokslas. lotuliukas.gif

Iš patirties galiu pasakyti, jei gėlei tinka pas tave, tai ji augs kaip pasiutus, o jei ne - tai popink nepopinęs, nelabai kas gausis. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(dzamaika @ 2008 02 23, 20:31)
as noriu paklaust ar galiu as supjaustyti ta savo juka nes ji mano tokia baisi pasidare auksta be lapu tik virsunes zaliuoja net baisu ziuret tai po kiek pjaustyt kazin reikia ir ka ant virsaus uzberti ant to koto

Ir pas mane užaugo iki 3 m. ir jau lubas rėmė. Nupjoviau be gailesčio viršunę apie 1m. Nupjautą kotą pamerkiau į vandenį, išleido šaknis labai sėkmingai ir dabar gražiai auga. O senoji iš nupjautos vietos tris naujus auginukus. Jeigu pažiūrėtum kelis psl. anksčiau, pamatytum ir foto. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(alvara @ 2008 03 01, 20:26)
Nematant sunku pasakyti, ar ją reikia persodinti. Aš tik po dviejų metų persodinau, nes normalaus dydžio vazone buvo ir žemių užteko. O šiaip tai per didelio vazono nereikia, trim - keturiais cm didesnio už buvusį, paskui tik daug smulkių šaknų priaugina. Mano nuomone, tai gėlė visiškai nereikli. žiemą laistau vieną kart savaitėje, vasarą dažniau. Kartais nupurškiu, kai sausas oras, patręšiu, štai ir visas mokslas.  lotuliukas.gif


Tai vadinas galiu palikt ją tam plastikiniam vazone? Aš kažkaip maniau kad ir tą žemę būtina pakeist? unsure.gif Šiaip vazonas pakankamai didelis, tai gal tikrai jai ten gerai?! smile.gif
Atsakyti
Mano juka apie porą metų augo parduotuviniam su visom tom durpėm. Paskui sugalvojau persodint. Bet nustebau, kad pas tokį didelį augalą, tokios nedidelės šaknys. Nereik jom super didelių vazonų. Na, kai pasiekia lubas, matyt jau kitas reikalas.
Va dracena, tai labai augina šaknis doh.gif Jom tiks spėk vazonus keist į didesnius doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Fanfan @ 2008 03 02, 10:15)
Mano juka apie porą metų augo parduotuviniam su visom tom durpėm. Paskui sugalvojau persodint. Bet nustebau, kad pas tokį didelį augalą, tokios nedidelės šaknys. Nereik jom super didelių vazonų. Na, kai pasiekia lubas, matyt jau kitas reikalas.
Va dracena, tai labai augina šaknis doh.gif Jom tiks spėk vazonus keist į didesnius doh.gif

4u.gif Tai paliksiu tam pačiam vazone ir žiūrėsiu kaip auga.
Atsakyti