Įkraunama...
Įkraunama...

Juka

user posted image

foto


ka man su tokia daryti? Jau iki lubu, cia dar senesne nuotrauka, dabar ji dar didesne blink.gif

Pjauti? bet ji ir taip plati doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Serilina @ 2008 01 22, 09:32)
ka man su tokia daryti? Jau iki lubu, cia dar senesne nuotrauka, dabar ji dar didesne  blink.gif

Pjauti? bet ji ir taip plati  doh.gif


oho blink.gif
per kiek laiko ji tau tokia uzaugo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Serilina @ 2008 01 22, 10:32)
foto
ka man su tokia daryti? Jau iki lubu, cia dar senesne nuotrauka, dabar ji dar didesne  blink.gif

Wow kokia gražuolė thumbup.gif
Gaila net pjaut, parduot irgi unsure.gif O jei nepjovus kaži kas būtų? g.gif Gal sau palei lubas pakrypus augtų? g.gif
Atsakyti
QUOTE(davile @ 2008 01 22, 12:42)
oho  blink.gif
per kiek laiko ji tau tokia uzaugo?  g.gif


Nu mes ja auginam 6-7 metai. Bet ji stovi tarp dvieju langu ir radijatoriu, tai jauciasi kaip Majamy biggrin.gif


QUOTE(Fanfan @ 2008 01 22, 13:59)
Wow kokia gražuolė  thumbup.gif
Gaila net pjaut, parduot irgi  unsure.gif O jei nepjovus kaži kas būtų? g.gif Gal sau palei lubas pakrypus augtų? g.gif


Tai va, ir taip ir taip s... , net nezinau ka man daryti su ja. Man jau tamsu kambary nuo jos. Aisku, kad grazu tai grazu, bet ji tokia tiktu i koki ziemos soda, o mes jo neturim verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Serilina @ 2008 01 23, 09:35)
Nu mes ja auginam 6-7 metai. Bet ji stovi tarp dvieju langu ir radijatoriu, tai jauciasi kaip Majamy  biggrin.gif
Tai va, ir taip ir taip s...  , net nezinau ka man daryti su ja. Man jau tamsu kambary nuo jos. Aisku, kad grazu tai grazu, bet ji tokia tiktu i koki ziemos soda, o mes jo neturim  verysad.gif


Kokiam botanikos sodui padovanokit smile.gif
Atsakyti
sveikutes, kada reikia persodinti juka? reikia laukti pavasario?
Atsakyti
[quote=Serilina,2008 01 22, 10:32]
foto
ka man su tokia daryti? Jau iki lubu, cia dar senesne nuotrauka, dabar ji dar didesne :blink


Tikrai galinga užaugo biggrin.gif . Bet parduot man atrodo gali būti sunku, labai sudėtinga transportuoti, reikia aukšto mašiniuko. Aišku, duok dieve sėkmės. O padovanoti galima mokyklai, bažnyčiai ar bot. Sodui.
Aš tai pjaučiau. Vis tiek jeigu augs aukštyn, tai pradės linkti kaip klaustukas ir nieko gražaus nebus. Kairė šaka ir taip jau iškrenta iš konteksto (nepyk už pastabas). Pasisodinčiau sau nupjautą ir vėl po kiek metų būtų panašaus aukščio. Tik kad augtų tiesi, reikia įbesti į žemę bambuką ir prie jo pririšti jukos stiebą. Sėkmės. 4u.gif

[quote=rrassiukkass,2008 01 23, 18:58]
sveikutes, kada reikia persodinti juka? reikia laukti pavasario?
[/quote]
Visas gėles patariama persodinti pavasarį, dabar dar jos miega.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alvara: 23 sausio 2008 - 21:30
QUOTE(alvara @ 2008 01 23, 22:30)
Visas gėles patariama persodinti pavasarį, dabar dar jos miega.



aciu 4u.gif zinosim
Atsakyti
Aš ir manau, kad reikės pjauti savają , nes kitos išeities nebėra, nors taip norėtusi pamatyti, kuomet ji pražys ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(alvara @ 2008 01 23, 22:30)
Visas gėles patariama persodinti pavasarį, dabar dar jos miega.


Niekada nei vienai gėlei nežiūrėjau persodinimo laiko. Persodinėjau kaip man gavos ir žiemą, ir vasarą. Tik žydinčių nea. Ir visos puikiai auga smile.gif
Atsakyti
Sveikutės, žinovės 4u.gif
Kažkas atsitiko manajai jukai. Lapai gelsta, džiūsta ir tenka nuimti juos. Lyg ir niekas nepasikeite, nei aplinka, nei laistymas g.gif Vienintelė bėda ką galiu jaust, netoli esantis radiatorius, gal jai nepatinka jo kaiminystė? g.gif
Atsakyti
QUOTE(driu @ 2008 01 30, 17:48)
Sveikutės, žinovės  4u.gif
Kažkas atsitiko manajai jukai. Lapai gelsta, džiūsta ir tenka nuimti juos. Lyg ir niekas nepasikeite, nei aplinka, nei laistymas  g.gif  Vienintelė bėda ką galiu jaust, netoli esantis radiatorius, gal jai nepatinka jo kaiminystė?  g.gif


Kiek ankščiau, kažkuri forumietė rašė, kad jukos kas porą metų meta labai lapus, jie tiesiog geltonuoja ir reik juos nuskabyt, tai gal ir tavišei taip? Mano irgi buvo toks masinis geltonavimas ir lapų metimas, galvojau ragas bus, bet nieko, toliau gražiai auga smile.gif
Atsakyti