Įkraunama...
Įkraunama...

Ford Fiesta

help.gif help.gif help.gif
Na va, internete išsirinkau mašiniukų, kurių man išvaizda ir dydis patiktų blush2.gif.......ir kaina, žiūrėjau apie 1997m.
Nissan Almera
Rover 200
Alfa Romeo 145
Peugeot 306
Mazda 323
Opel Astra
doh.gif ...į ką žiūrėt iš šių????? Patarkit!!!! O gal į keliais metais senesnį Golfą g.gif


Atsakyti
Nissan, Peugeot, Mazda, Opel (butu geriau bent pora metu jaunesne, kai jau visos cinkuotos buvo).. ir tikrai nei Rover ar Alfa Romeo (nebent turi daug pinigu detalems bei tech.prieziurai).
Golfo senesio geriau neziurek smile.gif Barshkalas, populiarus tarp vagisiu-lupinetoju, nekomfortabilus smile.gif

As dar atkreipciau demesi i Mitsubishi Galant, Opel Vectra 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zhmonijus @ 2007 04 09, 15:55)


As dar atkreipciau demesi i Mitsubishi Galant, Opel Vectra  4u.gif

aciuks.gif 4u.gif aišku......... man šitos gal didokos, sunku susigaudyt man tuose ilgiuose, blogai, kad nerašo lotuliukas.gif
autopliuse žiūrėjau Opel Astra hečbekų... sunku sužinot tas kainas, nes čia daugiausia vairas dešinėje, o kiek kainuoja "normalios" g.gif
ax.gif prie kai kurių rašo vienatūris, ką tai reiškia g.gif tai blogai, ar gerai mastau.gif
Atsakyti
http://www.catalog.a...u/catalog/cars/
šiuo adresu galite sužinoti reikiamo modelio techninę charakteristiką (vidutines degalų sąnaudas, gabaritus ir pan.).
O gerb. tautiečiai dažnokai sumaišo hečbeko, universalo bei vienatūrio sąvokas. Vienatūriais laikomi gerokai didesni šeimyniniai auto nei Jūsų nusižiūrėtosios smile.gif
Dėl vairo dešinėje, tai autoplius paieškoje galima pažymėti, kad rodytų tik automobilius, kurių vairas kairėje pusėje.
Kodėl baidotės kiek didesnių gabaritų automobilių?
Atsakyti
QUOTE(zhmonijus @ 2007 04 09, 23:47)

aciuks.gif už informaciją, doh.gif nežinau ar kas paaiškėjo, ar dar labiau pasimečiau.
Tų automobilių , kurių žiūrėjau, gabaritai nėra ant tiek mažesni, negu vizualiai atrodo.
Iki šiol vairavau Audi 80 ax.gif , kažkodėl ėmiau svajot apie šiek tiek mažesnę.
Atsakyti
Mano drauge turi Peugeot 306. Ji tikrai faino dizaino,bet kazkodel ji neislenda is autoservisu,nors masinai 3 metai.Keikiasi,sako daugiau prancuzisku nei uz ka.Nenoriu nieko atkalbinet,tiesiog parasiau jos nuomone.
Papildyta:
O mes ieskom MB,4 duru,butinai dyzelio, kaina iki 18000litu. Kur ieskot?
Buvom kaune turguj.Ten viskas ant tralu,purvas,dulkes,masinu per purva nesimato.Pavaiksciojom,pavargom ir namo-be nieko.... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(mercedes @ 2007 03 30, 10:40)
Reikia ir man patarimo  blush2.gif Noriu masiniuko,nedidelio,dyzelinio,laikomo po langais ir kainuojancio apie 7000lt.Vairavimo praktika 0,vazinesiu daugiausia uzmiestyje.Nusiziurejau Alfa Romeo 145,tai vyras uz galvos susieme,bet jis man ne autoritetas nes pats mato tik MB  doh.gif Ar mano pasirinkimas tikrai toks beviltiskas???

Tai va,tas beviltiskas pasirinkimas jau stovi po mano langu,belieka tik teises issilaikyti tongue.gif
Atsakyti
Pirkai masina dar teisiu neturedama blink.gif
Atsakyti
QUOTE(zhmonijus @ 2007 04 13, 12:19)
Pirkai masina dar teisiu neturedama  blink.gif


Taip gal net geriau, nes as teises issilaikiau pries pusmeti, o masinos vis nenusiperku doh.gif Be to gales vyras pamokinti vaziuoti, juk dabar taip galima, ir prie gabaritu iskarto pripras mirksiukas.gif

As nusiziurejau opel astra karavan arba vektra, nu dar chrysler neon patinka, bet jauciu nuvaziuosiu i turgu issirinksiu dar kitokia doh.gif Gal kas zinot ar vw passat daug didesnis uz astra karavan?
Atsakyti
sveiki,gal galeciau suzinot jusu nuomone apie ford probe? smile.gif
labai noriu jos,bet nezinau ar verta pirkt,kaip pacia pirma masina ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mercedes @ 2007 04 13, 10:27)
Tai va,tas beviltiskas pasirinkimas jau stovi po mano langu,belieka tik teises issilaikyti  tongue.gif

4u.gif linkiu, kad pasirinkimas nebūtų beviltiškas mirksiukas.gif
ax.gif ji ir mano saraše buvo,bet jau nebe... pertarė, kai nėra kam..., o dėl menkiausio gedimo varyt į autoservisą, tai tokios geriau neeee...
Jau pakeliui Golfas, nors nežinau, kaip dar viskas gali pakrypt rolleyes.gif
Atsakyti
Probe.........rizika, kad gali buti uzdraskyta prie tai vairavusio bachuuuro, nebent tam bachurui per 50 bigsmile.gif
Turiu maske, kurio pirmi du seimininjkai per 40 buvo, tai tarnauja kaip didele thumbup.gif
Atsakyti