Įkraunama...
Įkraunama...

Ford Fiesta

QUOTE(mildux79 @ 2007 01 16, 23:28)
o as noriu ir ziurineju peugeot 306, gal kas turejot patirties su tokiu masiniuku? Butu naudinga informacija...


Buvo apie juos kalbėta. Pasinaudok forumo paieška.
Atsakyti
o kokį mašiniuką rinktumėtės 4/5 durų, jei reikėtų sutilpti į 10000 lt ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ieva-Pieva @ 2007 03 08, 19:05)
o kokį mašiniuką rinktumėtės 4/5 durų, jei reikėtų sutilpti į 10000 lt ?  g.gif

Tik dyzelį.
Audi B4;
BMW 525;
Opel Omega;
Opel Vectra;
Volvo 440;
Toyota Carina;
_____________________
Dėl Omegos -- reikia gerai apžiūrėti kėbulą.
Atsakyti
smile.gif+2007 03 08, 18:30-->
QUOTE(Vytautas smile.gif @ 2007 03 08, 18:30)
Tik dyzelį.
Audi B4;
BMW 525;
Opel Omega;
Opel Vectra;
Volvo 440;
Toyota Carina;
_____________________
Dėl Omegos -- reikia gerai apžiūrėti kėbulą.

o kodėl tik dyzelį g.gif
Atsakyti
QUOTE(vyšniux @ 2007 03 08, 19:32)
o kodėl tik dyzelį g.gif

Ekonomiškiausias variantas.
Atsakyti
QUOTE(Ieva-Pieva @ 2007 03 08, 19:05)
o kokį mašiniuką rinktumėtės 4/5 durų, jei reikėtų sutilpti į 10000 lt ?  g.gif


Aš pirkau Renault Clio dyzelį, kol kas nesigailiu rolleyes.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 03 08, 18:34-->
QUOTE(Vytautas smile.gif @ 2007 03 08, 18:34)
Ekonomiškiausias variantas.



o kad benzino ir dizelio kainos nelabai skiriasi unsure.gif na, sunaudos tas dizelinis auto siek tiek maziau kuro, bet maloniau vazineti benzinine. O kaip remonto sąnaudos? Ar ne pigiau yra remontuoti benzininę mašiną? Aišku, galima tikėtis, kad ji niekada neges... Tuo labiau, kad kalbama ne apie ypatingai naujas mašinas?
Atsakyti
QUOTE(Zuma @ 2007 03 09, 10:44)
Aš pirkau Renault Clio dyzelį, kol kas nesigailiu  rolleyes.gif

turim dabar clio benzininę, automatą, gera mašinytė, bet mažoka. ir dviejų durų, o prieauglį bus nepatogu į galą padėt unsure.gif didesnės jau reikia 4u.gif
Atsakyti
turiu golfą 4 durų ir liuks mašinytė 4u.gif
Atsakyti
Reikia ir man patarimo blush2.gif Noriu masiniuko,nedidelio,dyzelinio,laikomo po langais ir kainuojancio apie 7000lt.Vairavimo praktika 0,vazinesiu daugiausia uzmiestyje.Nusiziurejau Alfa Romeo 145,tai vyras uz galvos susieme,bet jis man ne autoritetas nes pats mato tik MB doh.gif Ar mano pasirinkimas tikrai toks beviltiskas???
Atsakyti
Aha, as vyro vietyoj irgi buciau uz galvos susiemus. Jei vairavimo praktika 0, tai uz ka remontuosi ta masinele, jei kas? kai kuriu detaliu net nerasi bet kur, o siaip - brangu.
Nusipirk koki Mitsubishi Galant ir busi rami smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mercedes @ 2007 03 30, 11:40)
Reikia ir man patarimo  blush2.gif Noriu masiniuko,nedidelio,dyzelinio,laikomo po langais ir kainuojancio apie 7000lt.Vairavimo praktika 0,vazinesiu daugiausia uzmiestyje.Nusiziurejau Alfa Romeo 145,tai vyras uz galvos susieme,bet jis man ne autoritetas nes pats mato tik MB  doh.gif Ar mano pasirinkimas tikrai toks beviltiskas???

Ar jis beviltiskas nzn, bet as nepirkciau sitos masinos schmoll.gif Man geriau jau butu koks golfukas III ar audine, jei uz tokia suma reiketu rinktis ax.gif
Atsakyti