Įkraunama...
Įkraunama...

Ford Fiesta

QUOTE(reallywomen @ 2006 12 19, 20:56)
Kaip gerai , kai yra išmananciu apie automobilius ir negailinciu patarimu. aciu labai, labai.
Na įmantraus variklio man nereikia, bet pamaciau si masiniuka ir jis man patiko. Tikiuosi daug kuro nevalgo  unsure.gif


Ryti tai rįs mieste apie 9-10 litrų...
Atsakyti
gal truputi ne i tema, bet
kiek mazdaug kainuoja angliskai masinai vaira perdet i lietuviska puse? smile.gif
Papildyta:
oi, ir dar smile.gif
ieskau masinytes iki kokiu 5-6tukstanciu lt, kad butu mazute,nedaug benzo valgytu, grynai vazinejimui mieste. imanoma tokiu rasti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dominica: 19 gruodžio 2006 - 20:42
Na turiu mazda 2 metus hedzbeka. Vietos joje pakankamai, o nuleidus sedynes galima net spinta pervezti. Variklis 1,8 doch tai ima apie 10l mieste (daugoka), bet isyla greit, zymiai maziau ima jei perjungi 5 pav, dar tas variklis keistai "kniaukia", taciau sako, kad tai norma. Mazda siaip geras pasirinkimas Mano sekanti bus mazda6 blush2.gif Tik tau ar nekliuva, kad lietuvoje 2 metus vazineta, o zinant kokie yra lietuviai gero daikto neduos g.gif
Atsakyti
[SIZE=1][SIZE=1][SIZE=1]
QUOTE(zhmonijus @ 2006 12 17, 04:15)
Patareja... konsultacijos mokamos... biggrin.gif juokauju biggrin.gif

biggrin.gif galvoju jau apie A6 blush2.gif stumiau ant jos,taip,bet sestadieni teko vaziuot,likau suzaveta thumbup.gif ka manote?
Atsakyti
smile.gif+2006 12 19, 18:30-->
QUOTE(Vytautas smile.gif @ 2006 12 19, 18:30)
DOHC varikliai labai greit pasiekia darbinę temperatūrą. Na, kalbant apie paprastumą bei pigumą, tai gal karbiuratorius visi perkamės bei dedamės oro aušinimą?  doh.gif


ne, Vytautai, perkames visi brickeles ir arklius... biggrin.gif pasikaustai ir pirmyn..nakciai ir i buta galima isivest smile.gif
Tik norejau pasakyt, kad ne visada mandriau yra geriau. Turejau auto su pilnu ipurskimu ir dujom doh.gif beda. Su mono ir dujom - super thumbup.gif ir ne man vienai taip. geriausia isvis dyzelis, bet cia jau kita tema smile.gif
Dafne> pilnai tikiu, kad maziau valgo, kai laiku sugebi permest 5 pavara..tik cia "apkalbama" masina automatas 4u.gif

abc> busiu labai neobjektyvi, bet audi a6 yra geris...nes as siaip audi myletoja smile.gif tikrai kokybiskas, elegantiskas ir siaip demesio vertas kurinys smile.gif jauciu nostalgija, nes mano pirma masina buvo audi. dabar svajoju apie a4 ar a6 smile.gif aisku, neabejoju, kad kainos ir kokybes santykis gerokai perdetas, bet ka padarysi... visi geri daiktai brangiai kainuoja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zhmonijus @ 2006 12 19, 22:25)
abc> busiu labai neobjektyvi, bet audi a6 yra geris...nes as siaip audi myletoja smile.gif tikrai kokybiskas, elegantiskas ir siaip demesio vertas kurinys smile.gif jauciu nostalgija, nes mano pirma masina buvo audi. dabar svajoju apie a4 ar a6 smile.gif aisku, neabejoju, kad kainos ir kokybes santykis gerokai perdetas, bet ka padarysi... visi geri daiktai brangiai kainuoja biggrin.gif

Aciu uz patarimus,bet Audi TT siandien pravaziavo pro sali ir pajauciau nostalgija verysad.gif noriu as jos,net labai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(abc @ 2006 12 19, 23:32)
Aciu uz patarimus,bet Audi TT siandien pravaziavo pro sali ir pajauciau nostalgija  verysad.gif noriu as jos,net labai wub.gif


Aš asmeniškai geriau A6 imčiau, nei TT. Turėjau B4, C4, V8, A3, A4, A6, A8, dabar turiu S8. Į kitus automobiliukus net nesidairau. Labai labai patenkintas. Dabar pradėjau naujesnės S8 paieškas ax.gif
Atsakyti
as irgi vazineju su audi, bet mersai vaziuoja maloniau.cia lyginant tos pacios klases ir panasiu metu
Atsakyti
Taip norejau Mazda 626 hecbeko, o dabar draugai bando perkalbeti, kad pirkciau opel vektra,bet zinau, kad jos labai rudija, girdejau, kad po 1996 jau kazkokiom kitokiom skardom, kurios nerudija, bet tokiom reikia jau apie 8000 lt. ir maniskiu 2000EU nepakaks.
Atsakyti
QUOTE(reallywomen @ 2006 12 20, 20:57)
Taip norejau Mazda 626 hecbeko, o dabar draugai bando perkalbeti, kad pirkciau opel vektra,bet zinau, kad jos labai rudija, girdejau, kad po 1996 jau kazkokiom kitokiom skardom, kurios nerudija, bet tokiom reikia jau apie 8000 lt. ir maniskiu 2000EU nepakaks.


Mazda šiuo atveju tikrai geriau. Nors ir Vectra nėra blogas pasirinkimas. Tik aišku reikia žiūrėti kėbulo būklę...
Atsakyti
QUOTE(Miksas @ 2006 12 20, 20:32)
as irgi vazineju su audi, bet mersai vaziuoja maloniau.cia lyginant tos pacios klases ir panasiu metu


Kuo tas malonumas pasireiškia? Kiek aš važinėjau su Mercedes, tai įspūdis nelabai koks. Lexus`ai žymiai maloniau važiuoja.
Atsakyti
Nieko nesakyciau, bet nesusilaikau smile.gif Niekad netikejau, kad zmones galintys ipirkt naujo modelio S8 sedi Supermamoj per dienas smile.gif
mercedes man tai gera masina.. Tik kazkaip prie jos jau reikia solidaus amziaus, kostiumo ar pan. kai man bus 35-40m. jau noreciau vazinet su mercedes... tiktu prie veido smile.gif
Atsakyti