Įkraunama...
Įkraunama...

Ford Fiesta

QUOTE(abc @ 2006 12 12, 12:55)
Kur pradingo mano patarejas smile.gif ?


Patareja... konsultacijos mokamos... biggrin.gif juokauju biggrin.gif
Atsakyti
NUsiziurejau Mazda 626 1994metu uz 5800lt. automatas, ka galite pasakyti apie si varianta? Esu girdejusi, kad siose masinose labai mazia vietos gale. Ar tai tiesa?
Atsakyti
QUOTE(reallywomen @ 2006 12 18, 12:49)
NUsiziurejau Mazda 626 1994metu uz 5800lt. automatas, ka galite pasakyti apie si varianta? Esu girdejusi, kad siose masinose labai mazia vietos gale. Ar tai tiesa?


O apie kokią šneki? Hečbeką, universalą ar sedaną?
Atsakyti
smile.gif+2006 12 18, 16:24-->
QUOTE(Vytautas smile.gif @ 2006 12 18, 16:24)
O apie kokią šneki? Hečbeką, universalą ar sedaną?


Hečbekas. Techniskai tvarkingas automobilis, Lietuvoje 2metai. Yra vasariniu (su lietais diskais) ir zieminiu su (paprastais diskais) padangu komplektai.Variklis tvarkingas 2.0 DOCH.Yra autopilotas, cd grotuvas, veliuro salonas, kablys, TA
iki 2008 praejo sava eiga, nera rudziu. Cia dar info, kad butu aiskiau ax.gif

Atsakyti
nepirkciau tokios komplektacijos automobilio (ir visai ne del to, kad 2 metai Lietuvoj).. variklis 2.0 Dohc ir automatas schmoll.gif negi dujas desi i dohc? kaina doh.gif kazkaip isvis man mazdos nelabai...
Atsakyti
QUOTE(reallywomen @ 2006 12 19, 00:20)
Hečbekas. Techniskai tvarkingas automobilis, Lietuvoje 2metai. Yra vasariniu (su lietais diskais) ir zieminiu su (paprastais diskais) padangu komplektai.Variklis tvarkingas 2.0 DOCH.Yra autopilotas, cd grotuvas, veliuro salonas, kablys, TA
iki 2008  praejo sava eiga, nera rudziu. Cia dar info, kad butu aiskiau  ax.gif


Hečbeke tai visai pakanka ten tos vietos g.gif 2 litrų Mazdos DOHC varikliai gan ekonomiški, be to, ganėtinai veržlūs. Aš tavo vietoje turbūt imčiau. O kokia spalva? rolleyes.gif
Atsakyti
Sveiki aš taip pat noriu patarimo, žadame pirkti mazda xedos 9, 2l varikliu su mechanine pavarų dėže, gal kokių 98, 97 metų. Kaip jums tos mašinos. Kokia nuomonė apie jas.
Atsakyti
smile.gif+2006 12 19, 01:51-->
QUOTE(Vytautas smile.gif @ 2006 12 19, 01:51)
Hečbeke tai visai pakanka ten tos vietos  g.gif  2 litrų Mazdos DOHC varikliai gan ekonomiški, be to, ganėtinai veržlūs. Aš tavo vietoje turbūt imčiau. O kokia spalva?  rolleyes.gif


Žalia metalikas, nors nuotraukoje man pasirodė tamsiai mėlyna unsure.gif O kareiskia tas doch ir kodėl ten dujos netinka? NOrs man ir benzinas gerai, nesiruosiu kasdies po 300km vaziuoti.
Atsakyti
QUOTE(reallywomen @ 2006 12 19, 17:11)
Žalia metalikas, nors nuotraukoje man pasirodė tamsiai mėlyna  unsure.gif  O kareiskia tas doch ir kodėl ten dujos netinka? NOrs man ir benzinas gerai, nesiruosiu kasdies po 300km vaziuoti.


DOHC (o ne DOCH) yra kitokio tipo variklis. Toks variklis turi 2 paskirstymo velenėlius. Šiek tiek daugiau ryja degalų, tačiau galia padidėja kone trečdaliu rolleyes.gif Mieste DOHC - geras dalykas mirksiukas.gif
Atsakyti
Klaidinga nuomone, kad jei vazineji trumpais atstumais, variklis gali buti galingesnis...juk vistiek mazai suvalgys. Jei nuvaziuojat 10 km ir gesinat varikli (pvz iki darbo), tada tiek pat iki parduotuves, iki namu.. dar kur nors.. Variklis paprasciausiai nespeja isilti. Miesto rezimas: stabdis-gazas taip pat didina degalu sanaudas.
DOHC sau nepirkciau.. Kuo variklis mandresnis, tuo jo remontas brangesnis.. Tuo labiau, kad per diena galiu nuvaziuot iki 500 km, todel turbut deciau dujas. tiesiog bereikalingi rupesciai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zhmonijus: 19 gruodžio 2006 - 18:02
QUOTE(zhmonijus @ 2006 12 19, 19:02)
Klaidinga nuomone, kad jei vazineji trumpais atstumais, variklis gali buti galingesnis...juk vistiek mazai suvalgys. Jei nuvaziuojat 10 km ir gesinat varikli (pvz iki darbo), tada tiek pat iki parduotuves, iki namu.. dar kur nors.. Variklis paprasciausiai nespeja isilti. Miesto rezimas: stabdis-gazas taip pat didina degalu sanaudas.
DOHC sau nepirkciau.. Kuo variklis mandresnis, tuo jo remontas brangesnis.. Tuo labiau, kad per diena galiu nuvaziuot iki 500 km, todel turbut deciau dujas. tiesiog bereikalingi rupesciai smile.gif

DOHC varikliai labai greit pasiekia darbinę temperatūrą. Na, kalbant apie paprastumą bei pigumą, tai gal karbiuratorius visi perkamės bei dedamės oro aušinimą? doh.gif
Atsakyti
Kaip gerai , kai yra išmananciu apie automobilius ir negailinciu patarimu. aciu labai, labai.
Na įmantraus variklio man nereikia, bet pamaciau si masiniuka ir jis man patiko. Tikiuosi daug kuro nevalgo unsure.gif
Atsakyti