Įkraunama...
Įkraunama...

Ford Fiesta

QUOTE(zhmonija @ 2007 06 16, 08:25)



Aj, nesusilaikiau vistik biggrin.gif Merso keturakio neziurekit geriau (cia is asmenines patirties, ne zurnalines). Pries tai eje E klases buvo patvarios masinos ir verto Mercedes vardo, o kai isleido situos isverstaakius  doh.gif net savo isvaizda jie neatspindi to, kas visam pasauly zinoma kaip MB smile.gif

As ir nesusilaikysiu ir ikisiu savo savo nuomone apie MB CLK 200(ar 230,labai nuotrauka istempta).Salone duodame 2m.garantija devetiems automobiliams ir tokiu nemazai parduota ir ka galiu pasakyti,kad reti sveciai servise schmoll.gif.
Atsakyti
Niu dabar tai jau tikrai prasau patarimo nes visgi nusprendziau pirkti Hyoundai Coupe 2000-2001metu tik niekaip nesuprantu jei variklis 2 l tai realiai eina 5500eu o jei 1.6 tai 4500eu kalbejau su pardaveju sake praktiskai nesiskiria ir traukia taip pat ir ryja vieno litro skirtumu blink.gif tai kam moket 1000 eu brangiau? tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(zhmonija @ 2007 06 15, 21:50)
Paskirstymo dirzeli reikia keisti retai  smile.gif Focus negi pigus servisas?
barskancios plastmases gabalas ispudzio nedaro.

tongue.gif ojoj barskancios plastmase tongue.gif
man panos, zinokit juokinga, kaip jus ta savo nuomone pasakot doh.gif vienos draugas turejo viena, jam buvo netykusi, tai reiskia ss... kitai baisi audi a4 isvaizda, reiskia irgi nekas tongue.gif o man kaip tik a4 graziau atrodo, nei focusas tongue.gif bet visgi rinksiuos ta "barskanti plastmases gabala', nes visgi 2000 metai, ir nemanau, kad per kokius 2 metus jisai "mirs" mirksiukas.gif
o del tu visu lexusu, bmv, mersu 2006-7 metu, as jusu vietoj rinkciausi TIK ta, kuris man butu grazesnis, ta prasme isvaizda butu lemiamas dalykas, nes nemanau kad su 2006 metu masina turesit daug bedu tongue.gif
Atsakyti
Patikek, taip padaro, kad apaktum nuo tu bedu.. Cia is tikruju, zmones ir prazyla smile.gif Aisku, linkiu sekmes, bet kokiu atveju tikimybe isigyt nubaigta masina (net ir 2 metu senumo) egzistuoja ir nemaza, tad bukit atidzios.

dar noriu pasakyt, kad i az nerasykit patarimu del masinu klausdami (tuo labiau rusiskai, nors skaityt viska suprantu, bet rasyt neparasysiu, o ir kirilica nesuinstaliuota), toli grazu ne apie visas zinau... O patarinet bele kad patarinet, tai tikrai nenoriu. parasau cia, ka ismanau, su kuo teko realiai susidurti. Tuo labiau, kad ne visoms mano nuomone priimtina, skirtingi poreikiai tai nulemia.
Atsakyti
QUOTE(zhmonija @ 2007 06 16, 20:36)
Patikek, taip padaro, kad apaktum nuo tu bedu.. Cia is tikruju, zmones ir prazyla smile.gif Aisku, linkiu sekmes, bet kokiu atveju tikimybe isigyt nubaigta masina (net ir 2 metu senumo) egzistuoja ir nemaza, tad bukit atidzios.

dar noriu pasakyt, kad i az nerasykit patarimu del masinu klausdami (tuo labiau rusiskai, nors skaityt viska suprantu, bet rasyt neparasysiu, o ir kirilica nesuinstaliuota), toli grazu ne apie visas zinau... O patarinet bele kad patarinet, tai tikrai nenoriu. parasau cia, ka ismanau, su kuo teko realiai susidurti. Tuo labiau, kad ne visoms mano nuomone priimtina, skirtingi poreikiai tai nulemia.

Tai,kad ne visoms tavo nuomone priimtina,tai nera nieko blogo 4u.gif .Jei daugelis klausia tavo patarimo,vadinasi gali patarti ir nesvarbu is kur ta patirtis,svarbiausia,kad domiesi ir turi surinkusi nemazai ziniu ir nepaistai bet ko 4u.gif
Atsakyti
Atejau paskaitineti apie ford fiesta ir nieko neradau doh.gif
Tai gal galit ka gero ar blogo pasakyti apie 96 metu Ford fiesta - automata ?4u.gif
Atsakyti
Nesulaukiau komentaru ir nusipirkau lotuliukas.gif Is Kauno parsivariau, nu liuks maziukas masiniukas, ziuresim kaip vazinesis. rolleyes.gif
Atsakyti
masiniukas labai ekonomiskas, taciau kibiras - as vazinejau gal 2 metus. Po kiekvienos ziemos rasdavome vis daugiau rudziu...o veliau ir supuvo slenksciai. Taigi, reikia smaluoti pries keikviena ziema, nes fordai, opel - labai puva verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(asoptimiste @ 2007 09 04, 22:05)
masiniukas labai ekonomiskas, taciau kibiras - as vazinejau gal 2 metus. Po kiekvienos ziemos rasdavome vis daugiau rudziu...o veliau ir supuvo slenksciai. Taigi, reikia smaluoti pries keikviena ziema, nes fordai, opel - labai puva verysad.gif


Taip, zinau, bet neatsispyriau jos vidiniam groziui wub.gif
Atsakyti
Jurgitukai1, sveikinu su mašiniuku 4u.gif Aš taip pat prieš mėnesiuką nusipirkau fiestukę ir labai džiaugiuosi kol kas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Tinguma @ 2007 09 05, 17:06)
Jurgitukai1, sveikinu su mašiniuku  4u.gif Aš taip pat prieš mėnesiuką nusipirkau fiestukę ir labai džiaugiuosi kol kas  thumbup.gif


Aciu wub.gif As jau ja isimylejau, man kibiriuko ir reikejo, kad tureciau kuo po miesta vazineti ir vaika i darzeli nuvezti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitukas1 @ 2007 09 05, 05:37)
Taip, zinau, bet neatsispyriau jos vidiniam groziui wub.gif


na, ir puiku...vazinek sau... wub.gif Tik dazniau apziurek ja 4u.gif
Atsakyti