Įkraunama...
Įkraunama...

Ford Fiesta

Nu va..prasideda palyginimai Alfa Romeo ir Audi lotuliukas.gif jei rinktis tarp Focus bei Audi, tai Audi.

O kas del dzipu ir moteru.. Tai nesuprantu, kam moteriai 3 l variklis, jei dzipas - ne masina. biggrin.gif i Audi a2, Renault Clio, peugeot 1007 ir kt. labai "moteriskas" masinytes niekas 3 l varikliu nededa.
Atsakyti
O as noreciau dzipo,labai,tik ne to asfaltinio,o to tikro,kur per purvynus galima... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(remisita @ 2007 05 11, 18:01)
Kaip supratau tu nori ant masinos isleist iki 5000euru?taip?

ax.gif aha,i 5 noreciau su draudimu ir audio aparatura tilpt doh.gif blush2.gif perziurejau daugybe variantu, ir accorda, ir mazdas ziurejau, bet arciau sirdies butent sitos dvi ax.gif tai dabar plesausi doh.gif
zhmonijus, pagrisk savo atsakyma tongue.gif kodel audi?(as butent apie situos modelius) cool.gif
Atsakyti
Audi todel, kad ne Ford Focus. Nes Focus, kiek esu girdejus, geras kol naujas (kaip ir visi Ford'ai), o kaip suprantu apie visiskai nauja nesnekam smile.gif Kitas dalykas - individuali masinu bukle. Nes, jei bukle daugmaz vienoda - Audi, jei ne - reikia svarstyt pliusus minusus. Kiek nuvaziuojat per metus, kur laikytumet, kaip vazinejat, kokiais keliais ir pan. smile.gif

As noreciau Mitsubishi Pajero.. o is tu "parketiniu" turbut Toyota'os smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zhmonijus @ 2007 05 11, 22:37)
Nu va..prasideda palyginimai Alfa Romeo ir Audi  lotuliukas.gif jei rinktis tarp Focus bei Audi, tai Audi.

O kas del dzipu ir moteru.. Tai nesuprantu, kam moteriai 3 l variklis, jei dzipas - ne masina. biggrin.gif i Audi a2, Renault Clio, peugeot 1007 ir kt. labai "moteriskas" masinytes niekas 3 l varikliu nededa.



zinai, ne tau buvo skirtas mano postas eilini karta, todel lyginu su tuo ka zinau ir ka vairuoju, o tu kiek pamenu remiesi zurnalu straipsniais. mirksiukas.gif teko nekarta vairuoti tiek audi a4 tiek focusa, tai todel pasakiau savo nuomone apie tai kas man atrodo yra kaimas ir sh lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(ultraviolet @ 2007 05 11, 23:23)
ax.gif aha,i 5 noreciau su draudimu ir audio aparatura tilpt doh.gif  blush2.gif perziurejau daugybe variantu, ir accorda, ir mazdas ziurejau, bet arciau sirdies butent sitos dvi ax.gif tai dabar plesausi doh.gif
zhmonijus, pagrisk savo atsakyma tongue.gif kodel audi?(as butent apie situos modelius) cool.gif



na linkiu issirinkt geriausia sau paciai. Todel istikro musu visu nuomones nelabai turetu cia rupeti mirksiukas.gif nes pati savo akim matysi kas tau labiau prie sirdies...galiu is patirties pasakyti kad pirkti masina man tas pats kas vestuvine suknele- pajausi kai rasi savaja smile.gif
Atsakyti
As gal nesakysiu, kas man sitoj temoj kaimas smile.gif gerai? matai, zurnalu straipsnius raso zmones, kurie turi daugiau kompetencijos uz tokias, kurios pavairavusios viena atitinkamo modelio masina sprendzia apie visas.. Gal nuvaziuoji su ja 100000 km (pradedant nuo nulio) ir analizuoju "ligas", gedimu daznuma? beje, Alfa Romeo pagal statistiniu duomenis tarp dazniausiai sugendanciu lyderiu, kartu su renault twingo biggrin.gif
Atsakyti
Galvojam pirkt Mitsubishi Carisma, gal kas nors gali ką nors patart... Į ką reiktų atkreipt dėmesį perkant?
Atsakyti
QUOTE(Akrila @ 2007 05 13, 17:38)
Galvojam pirkt Mitsubishi Carisma, gal kas nors gali ką nors patart... Į ką reiktų atkreipt dėmesį perkant?


O kokių metų žadat pirkti automobilį? Variklis benzininis ar dyzelinis? Šiaip didžiausią dėmesį atkreipkit į važiuoklę. Aš pats turiu 1998 m. Volvo S40, kurios pakaba yra identiška Mitsubishi Carismai, nes šie modeliai buvo kartu gaminti Europos rinkai (http://en.wikipedia.org/wiki/Mitsubishi_Carisma). Tai daugiausiai pinigų įkišau būtent į važiuoklę. Keičiau priekinį šarnyrą, dvi priekinių stabilizatorių įvores ir du galinius sailent blokus. Nors daug kas priklauso kaip automobilį prižiūrėjo prieš tai važinėjęs žmogus, gal jums geriau pasiseks. Jei variklis dyzelinis, tai jis Renault gamybos vadinasi. O Renault varikliai neblogi. Tai tiek.
Atsakyti
QUOTE(Maironis @ 2007 05 14, 14:41)
O kokių metų žadat pirkti automobilį? Variklis benzininis ar dyzelinis? Šiaip didžiausią dėmesį atkreipkit į važiuoklę. Aš pats turiu 1998 m. Volvo S40, kurios pakaba yra identiška Mitsubishi Carismai, nes šie modeliai buvo kartu gaminti Europos rinkai (http://en.wikipedia.org/wiki/Mitsubishi_Carisma). Tai daugiausiai pinigų įkišau būtent į važiuoklę. Keičiau priekinį šarnyrą, dvi priekinių stabilizatorių įvores ir du galinius sailent blokus. Nors daug kas priklauso kaip automobilį prižiūrėjo prieš tai važinėjęs žmogus, gal jums geriau pasiseks. Jei variklis dyzelinis, tai jis Renault gamybos vadinasi. O Renault varikliai neblogi. Tai tiek.

Nusipirkau vakar Carisma 1997m., benzinas, tiesiai iš Vokietijos smile.gif Šiandien pati perėjo technikinę apžiūrą, pasirodo, kad viskas jai gerai. Tai negaliu atsidžiaugt thumbup.gif
Atsakyti

mane ir kankina si problemele... dabar ieskausi masiniuko... nesakyciau, kad labai yra geras pasirinkimas LT, bet kaip suprantu be 15 tukst. lt normalios masinytes nenusipirksi. siuo metu mano akys labai krypsta i nissan almeros puse...
QUOTE(zhmonijus @ 2007 05 11, 23:59)
Audi todel, kad ne Ford Focus. Nes Focus, kiek esu girdejus, geras kol naujas (kaip ir visi Ford'ai), o kaip suprantu apie visiskai nauja nesnekam smile.gif Kitas dalykas - individuali masinu bukle. Nes, jei bukle daugmaz vienoda - Audi, jei ne - reikia svarstyt pliusus minusus. Kiek nuvaziuojat per metus, kur laikytumet, kaip vazinejat, kokiais keliais ir pan. smile.gif

As noreciau Mitsubishi Pajero.. o is tu "parketiniu" turbut Toyota'os smile.gif

focusuose, kaip ir daugumoj europietisku masinu silpnoji vieta elektra. man jie irgi visai patinka, bet turbut,kad jo nesirinksiu.

QUOTE(zhmonijus @ 2007 05 13, 11:46)
beje, Alfa Romeo pagal statistiniu duomenis tarp dazniausiai sugendanciu lyderiu, kartu su renault twingo biggrin.gif

zhmonijus auto bildo pasiskaites, as ir siuo metu juos perkuosi...
alfa man ir patinka savo dizainu, bet servisistai ju nerekomenduoja sako: jei kas neturi pinigeliu nusipirkt BMW, perka alfa....

dar apie moteriskus masiniukus... tai manau kad tikrai neblogas hundai getz ir dar su garantija gali nusipirkt uz 15 tukst. manau labai neblogas variantas... zinoma jis labai paprastutis, bet lengvai valdomas tikrai manau jog geriau uz plastmasini VW polo.
dar Auto bild'as kaip mazai gendancias masinytes rekomenduoja Opel Corsa puikiai tinka moterytem ypac, kurios nesenai pradejo vairuoti.
Atsakyti
QUOTE(pop_mama @ 2007 05 15, 16:46)
dar apie moteriskus masiniukus... tai manau kad tikrai neblogas hundai getz ir dar su garantija gali nusipirkt uz 15 tukst. manau labai neblogas variantas... zinoma jis labai paprastutis, bet lengvai valdomas tikrai manau jog geriau uz  plastmasini VW polo.

Na jau! Kaip tik Polo geriau už tą hjundajų doh.gif Viskuo. Tiek kėbulu, tiek varikliu, tiek visais kitais aspektais.
Atsakyti
smile.gif+2007 05 15, 18:57-->
QUOTE(Vytautas smile.gif @ 2007 05 15, 18:57)
Na jau! Kaip tik Polo geriau už tą hjundajų  doh.gif  Viskuo. Tiek kėbulu, tiek varikliu, tiek visais kitais aspektais.

na man teko vazineti tiek vienu tiek kitu... nu ka as zinau... tas polo aisku buvo 1.2 variklio, nu bet man tai plasmases gabalas viskas bilda benzo ryja nerealiai, nes istisai reikia gazuot bo kitaip nevaziuoja... tai as manau tokiu atveju geriau jau hundaju su garantija nusipirkt, nei polo... cia tik mano nuomone... mirksiukas.gif
Atsakyti