Įkraunama...
Įkraunama...

Ford Fiesta

QUOTE(fenddi @ 2007 05 10, 11:12)
Detalės gal ir brangios, bet savo Renault nei karto per metus netvarkiau.Mašina 1997 m.Preiš tai turejau 2 Golf III, benzininį ir dyzelinį, tai neišvažiuodavau iš meistrų.Tai kas, kad detalės pigios.

Vat dar ir draudimas golfu brangesnis, nes jos megstamos vagiu labiau, ir siaip juk didesne galimybe rasti "nulupineta" po nakties..
tiesiog gali nusipirkti masina, kurios remontas pigus ir pan., taciau jei ji daznai genda ir pan, tai kaip sakoma "tas ant to pacio"..
Atsakyti
nesuprantu aš kodėl tuos golfus vagia, nei išvaizda graži nei kas, nu gerai praktiška, bet dėl to vogti keista g.gif
šiaip man kartą pasakė vienas vyrukas, kuris mašinas taiso jau ne vienerius metus taip: " mašina , kurio sdetalės pigios genda kelis kart dažniau, nei mašinos , kurios detalės brangios, todėl tas ant to išeina jeigu ne brangiau " ir žiūrint į draugus ir pan, pasiklausius jų pasakojimus apie savo mašinas, labiau pradedu tikėti tais žodžiais. todėl manau reikia žiūrėti labiau į degalų sąnaudas, praktiškumą, o ne į detalių kainas , bet gal aš ir klystu g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dženita @ 2007 05 10, 12:53)
nesuprantu aš kodėl tuos golfus vagia, nei išvaizda graži nei kas, nu gerai praktiška, bet dėl to vogti keista  g.gif
šiaip man kartą pasakė vienas vyrukas, kuris mašinas taiso jau ne vienerius metus taip: " mašina , kurio sdetalės pigios genda kelis kart dažniau, nei mašinos , kurios detalės brangios, todėl tas ant to išeina jeigu ne brangiau " ir žiūrint į draugus ir pan, pasiklausius jų pasakojimus apie savo mašinas, labiau pradedu tikėti tais žodžiais. todėl manau reikia žiūrėti labiau į degalų sąnaudas, praktiškumą, o ne į detalių kainas , bet gal aš ir klystu  g.gif  4u.gif

As tai visiskai sutinku. ir dar kai masina perki juk ziuri ko tau reikia, ar patugo, ar greicio, ar isvaizdos, juk skirtingi gamintojai ir pan. o dar ir finansus savo pasveri ir renkiesi, o jei rinktis kad audi ir golfai pigiausios detales, tai tada visi susiperkam ir vazinejam vienodomis.. o man golfas lieka golfu ir jau tikrai nepirksiu jo, na nebent po kokiu 10m, kai ka nors naudinga jame isras ir pan lotuliukas.gif
Atsakyti
maziausiai genda dzipai smile.gif bet ne kiekviena ju nori del dydzio.
Galima rast ir Peugeot toki, kad is meistru neisvaziuosi ir Golf'a, kurio 2 metus remontuot nereikes (beje, juokingai skambejo cia kazkurios forumietes pasakymas, kad 2 metus remontuot nereikejo.. zinot, masinu, kurios stovi kieme visa gyvenima gali nereiket remontuot.. Naudojamas daiktas dyla, tad labai daug kas priklauso nuo to, kiek per metus nuvaziuojate ir kaip vaziuojate).
Atsakyti
QUOTE(zhmonijus @ 2007 05 10, 13:02)
maziausiai genda dzipai smile.gif bet ne kiekviena ju nori del dydzio.
Galima rast ir Peugeot toki, kad is meistru neisvaziuosi ir Golf'a, kurio 2 metus remontuot nereikes (beje, juokingai skambejo cia kazkurios forumietes pasakymas, kad 2 metus remontuot nereikejo.. zinot, masinu, kurios stovi kieme visa gyvenima gali nereiket remontuot.. Naudojamas daiktas dyla, tad labai daug kas priklauso nuo to, kiek per metus nuvaziuojate ir kaip vaziuojate).

cia tai visiskai sutinku, taciau gedim7 nenuspesi ir negali zinoti ar gamyklines detales, kas ir po menesio nesuges..
Atsakyti
QUOTE(zhmonijus @ 2007 05 10, 13:02)
Naudojamas daiktas dyla, tad labai daug kas priklauso nuo to, kiek per metus nuvaziuojate ir kaip vaziuojate).

drinks_cheers.gif Ir kaip masina priziurite irgi priklauso.
Atsakyti
Nu jau džipai tai neeeeeeee schmoll.gif Fe ne mašina schmoll.gif O ypač moteriai unsure.gif Reikia subtilios, gražios ir būtinai veržlios, geriausia su kokiu apie 3 l varikliu ax.gif
Atsakyti
bent jau anglijoje land ir range roveriai neisvaziuoja is servisu.Mano tevas su X5 irgi neisvaziuodavo doh.gif
Papildyta:
ir isvis nera negendanciu masinu... 4u.gif tikrai priklauso nuo kiek pravaziuoji per metus ir kiek ja priziuri. Isvis nuo daug dalku priklauso..ir tikrai yra masinu kuriu detales labai brangios.Bet lyginti ta skirtuma tarp vokisku ir prancuzisku nera tolko, nes tai tikrai nera ypatingas dalykas.Vienos masinos viena detale kainuos brangiau, kitos kita, ir niekada nezinosi kiek ir kas tau suges kartu.Gal pakaks kad 2golfui uzlinktu variklis ir masinai chana, o renault ten kokia imantresne detale ir bus tas pats...cia pasirinkimo laisve cool.gif
Atsakyti
o ka pasirinktumet is 2 - audi a4 ar ford focus?(focus naujesniu metu uz ta kaina gali but) ax.gif (nesnekam apie audi paklausa tarp vagiu tongue.gif )kodel? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ultraviolet @ 2007 05 11, 12:58)
o ka pasirinktumet is 2 - audi a4 ar ford focus?(focus naujesniu metu uz ta kaina gali but) ax.gif (nesnekam apie audi paklausa tarp vagiu tongue.gif )kodel? ax.gif




priklausytu kokia A4 komplektacija, kelintu metu, is kur parvaryta, kiek prasukus. O fordas tik del to noreciu susilaikyti, bet kad man labai jau ciotki tie Focusai. Man jie siaip labiau patinka negu senesniu metu Audi A4.Asmeniskai man a4 kaimo masina rolleyes.gif ax.gif neisizeiskit tik...
Atsakyti
QUOTE(remisita @ 2007 05 11, 14:11)
priklausytu kokia A4 komplektacija, kelintu metu, is kur parvaryta, kiek prasukus. O fordas tik del to noreciu susilaikyti, bet kad man labai jau ciotki tie  Focusai. Man jie siaip labiau patinka negu senesniu metu Audi A4.Asmeniskai man a4 kaimo masina rolleyes.gif  ax.gif neisizeiskit tik...

o man kaip tik gal audi a4 isvaizda grazesne tongue.gif audi butu 96-97 m, focus 99-2000.salonas audi nekoks aisku schmoll.gif fordo geresnis ax.gif del ridos tai irgi dar nepasakysiu,aisku noretusi nedaug blush2.gif is vokietijos parvarytu g.gif bet nemanau kad tai reiskia, kad nebuvo dauzti unsure.gif
P.S.beje, apie dyzelius sneku mirksiukas.gif .jei focus tai ar hecbekas ar sedanas(hecbekas gal grazesnis g.gif , o audi sedanas mirksiukas.gif )
Atsakyti
QUOTE(ultraviolet @ 2007 05 11, 16:25)
o man kaip tik gal audi a4 isvaizda grazesne tongue.gif audi butu 96-97 m, focus 99-2000.salonas audi nekoks aisku schmoll.gif fordo geresnis ax.gif del ridos tai irgi dar nepasakysiu,aisku noretusi nedaug blush2.gif is vokietijos parvarytu g.gif bet nemanau kad tai reiskia, kad nebuvo dauzti unsure.gif
P.S.beje, apie dyzelius sneku mirksiukas.gif .jei focus tai ar hecbekas ar sedanas(hecbekas gal grazesnis g.gif , o audi sedanas mirksiukas.gif )



na, jei jau Ford Focus tai rinkciaus tik hecbeka, nes man jis patrauklesnis atrodo, o jei Audi tai aisku tik sedana...man universalai nepatinka visiskai-katafalkos.Is kitos puses zmones kuriems reik ten ukyje, ar siaip kokus irankius veziotis, ar suni gerai padeti ten:))tada suprantu...bet pati tai nenoreciau.Bet cia isvis jau skonio reikalas, spresk kas tau graziau ir patogiau.Kaip supratau tu nori ant masinos isleist iki 5000euru?taip?ir del to kad dauzta, tai neimk i galva, geriau jau dauzta nei kad butu ciela, ir nezinosi kas jai galeu buti, bus paskui skendus kokia tai dar netaip rudys:) beto labai svarbu i kuria vieta dauzta. Ir isvis tai as vietoje taves pirkciau dauzta masina nuo tralo, jeigu turi pazinciu kas kur pigiau tvarko. Tada zinosi ka pirkai ir ka pasikeisi i ka is detaliu. mirksiukas.gif o ir apsimoka daug labiau, tik jei pati niekad su tuo nesusidurei tai geriau paprasyk kad kas vaziuotu kartu, kas labiau nusimano biggrin.gif
o komplektacija tai turiu omeny, ne salono isvaizda, o ar yra klimatronikas,elektra o ne irklai kad butu,garso apratura, oda ar veliuras...paskui signalizacija, ratai, spalva daug reiskia, kokia deze, koks variklio galingumas. Zodziu ziurek i viska, net vairo aptrynima:)))
dar visai atkreipciau demesi i Pegeot 307, 2001metu gali pasiimti uz tuos pacius pinigus.Arba Honda Accord,Alfa Romeo 156,Mitsubishi Galant,audi a3,alfa romeo 147 (mes turim ir galvojam parduoti, nesnorim didesnes masinos:))tai va cia pavardinau tai ka manau gali paimti nuo 97 metu iki 5000euru. Aisku kaina sokineja kaip sakiau nuo daugelio dalyku ax.gif o jei rinktis tektu is dvieju blogybiu viena tai gal imciau for focus...
Atsakyti