Įkraunama...
Įkraunama...

Ford Fiesta

reikia ir man masiniuko , bet ieskau automato, mazdaug nuo 2000 metu, 4 dureliu, nelabai dideles kokios. Ka manot apie sias:
Ford focus hecbekas - ziurejau 2002 metu uz 18 tukst. pardavinejo
Toyota yaris- bet pardavime su automatais ne kas, prakriskai nera, nebent is salono, bet nepigiai gaunasi
peugeot 206 - nezinau nieko apie automatus ar geri ar nelabai...
nu ir golf 4, bet jau kiek paskaiciau forume - tai vagiama masina....

Gal kokia dar pasiulytumete?
Atsakyti
QUOTE(svetelis @ 2007 05 08, 13:30)
reikia ir man masiniuko , bet ieskau automato, mazdaug nuo 2000 metu, 4 dureliu, nelabai dideles kokios. Ka manot apie sias:
Ford focus hecbekas - ziurejau 2002 metu uz 18 tukst. pardavinejo
Toyota yaris- bet pardavime su automatais ne kas, prakriskai nera, nebent is salono, bet nepigiai gaunasi
peugeot 206 - nezinau nieko apie automatus ar geri ar nelabai...
nu ir golf 4, bet jau kiek paskaiciau forume - tai vagiama masina....

Gal kokia dar pasiulytumete?


Oi, daug yra "nedidelio kalibro" puikių mašiniukų: Mazda 323F, Opel Astra (naujesnių metų), Toyota Corolla (nuo 2000 m., kur jau eina be idiotiškų apvalių lempų), Toyota Avensis (turi mano sesuo, labai patenkintas juo), Citroen Xsara, Audi A3, Ford Fiesta (nuo 2000 m.), Nissan Almera (nuo 2000 m.), VW Polo. Dar yra reno ir pežo, bet jų siūlyti neleidžia įsitikinimai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maironis: 09 gegužės 2007 - 13:50
QUOTE(Maironis @ 2007 05 09, 14:47)
Oi, daug yra "nedidelio kalibro" puikių mašiniukų: Mazda 323F, Opel Astra (naujesnių metų), Toyota Corolla (nuo 2000 m., kur jau eina be idiotiškų apvalių lempų), Toyota Avensis (turi mano sesuo, labai patenkintas juo), Citroen Xsara, Audi A3, Ford Fiesta (nuo 2000 m.), Nissan Almera (nuo 2000 m.), VW Polo. Dar yra reno ir pežo, bet jų siūlyti neleidžia įsitikinimai smile.gif

o kas blogai del pezo ir reno g.gif
Atsakyti
Su Citroen gal irgi atsargiau smile.gif o del Renault ir Peugeot jau 100 kart diskutuota del ko ju geriau neisigyti, jei nesate prancuzisku fanatikas. paziurekit detaliu kainas ir bus aisku kodel smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zhmonijus @ 2007 05 09, 18:04)
Su Citroen gal irgi atsargiau smile.gif o del Renault ir Peugeot jau 100 kart diskutuota del ko ju geriau neisigyti, jei nesate prancuzisku fanatikas. paziurekit detaliu kainas ir bus aisku kodel smile.gif

diskusiju apie jas neskaiciau, o kas del kainu, cia remonto ar kaip.. ?? ...
Atsakyti
o kaip del ford focus, hecbeko automato?
Atsakyti
QUOTE(Kilbukas @ 2007 05 09, 17:27)
diskusiju apie jas neskaiciau, o kas del kainu, cia remonto ar kaip.. ?? ...


tai prasom prasom - tik skaitykit... vairiu nuomoniu yra. O siaip patarimas pries renkantis auto - paziurekit elementariu detaliu (net nevadinkim to remontu, o amortizacijos islaidom), kaip pvz.: amortizatoriai, stabdziu kaladeles, variklio dirzas ar pan., kainas (pilnas katalogas pagal metus, variklio turi, modeli yra www.tanagra.lt). Tada ivertinkit savo finansus, kilometraza per metus, keliems metams ta masina perkat..atkris daug variantu smile.gif
Issirinkti naudota automobili yra sunku, reikia zinoti begales niuansu, tuo dometis. kai kurios, atrodytu, smulkmenos yra labai svarbios.
Atsakyti
Mes vakar nusipirkom renault megane 1999 metu,sedanas,dyzelinis ir isvaizda visai nebloga,tamsiai melyna,.Kolkas dar neteko vaziuot,tik mano brangusis isbande smile.gif bet kazkodel dziaugiuos nauju pirkiniu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zhmonijus @ 2007 05 09, 20:39)
tai prasom prasom - tik skaitykit... vairiu nuomoniu yra. O siaip patarimas pries renkantis auto - paziurekit elementariu detaliu (net nevadinkim to remontu, o amortizacijos islaidom), kaip pvz.: amortizatoriai, stabdziu kaladeles, variklio dirzas ar pan., kainas (pilnas katalogas pagal metus, variklio turi, modeli yra www.tanagra.lt). Tada ivertinkit savo finansus, kilometraza per metus, keliems metams ta masina perkat..atkris daug variantu smile.gif
Issirinkti naudota automobili yra sunku, reikia zinoti begales niuansu, tuo dometis. kai kurios, atrodytu, smulkmenos yra labai svarbios.

tiesiog zinau, kad detales reno ir pezo brangios. namuose yra vienas reno, o as noriu pezo, tai biski tos detaliu kainos ir nervuoja ir kyla abejones, nu bet jei pradet kitus modelius analizuot, tai kitokios islaidos.. sunkus tas dalykas automobiliai, jei jau turi tai ir pinigu turek jam islaikyt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(svetelis @ 2007 05 08, 13:30)
reikia ir man masiniuko , bet ieskau automato, mazdaug nuo 2000 metu, 4 dureliu, nelabai dideles kokios. Ka manot apie sias:
Ford focus hecbekas - ziurejau 2002 metu uz 18 tukst. pardavinejo
Toyota yaris- bet pardavime su automatais ne kas, prakriskai nera, nebent is salono, bet nepigiai gaunasi
peugeot 206 - nezinau nieko apie automatus ar geri ar nelabai...
nu ir golf 4, bet jau kiek paskaiciau forume - tai vagiama masina....

Gal kokia dar pasiulytumete?


Na as turiu peugeot 206, esu ziauriai patenkinta, nedidelis, lengva prisiparkuot, mazai kuro ima ir negenda jau 2 metai tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(zhmonijus @ 2007 05 09, 18:04)
Su Citroen gal irgi atsargiau smile.gif o del Renault ir Peugeot jau 100 kart diskutuota del ko ju geriau neisigyti, jei nesate prancuzisku fanatikas. paziurekit detaliu kainas ir bus aisku kodel smile.gif


Detalės gal ir brangios, bet savo Renault nei karto per metus netvarkiau.Mašina 1997 m.Preiš tai turejau 2 Golf III, benzininį ir dyzelinį, tai neišvažiuodavau iš meistrų.Tai kas, kad detalės pigios.
Atsakyti
QUOTE(katuksss @ 2007 05 10, 09:22)
Na as turiu peugeot 206, esu ziauriai patenkinta, nedidelis, lengva prisiparkuot, mazai kuro ima ir negenda jau 2 metai  tongue.gif



o kur pirkot savo peugeot ir kokiu metu?
Atsakyti