Įkraunama...
Įkraunama...

Ford Fiesta

sakykit, gal kas ismano, o gal kas daresi kur nors 4u.gif noriu audio aparaturos i masina(koloneliu ir grotuvo, aisku CD, kad mp3 skaitytu), trumpai tariant noriu kokybiskai klausyt muzikos tongue.gif gal kas patartu kur kreiptis/o gal galim apciam nusipirkt magnetola, koloneles, ir koks vyriskis idetu(pigiai manau butu blush2.gif ), i ka reikia atkreipt demesi, ir kuo skyriasi zemu dazniu ir aukstu koloneles!? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zhmonijus @ 2007 05 03, 23:12)
uz tokia kaina, kad ir raudonas  thumbup.gif paskui parduosit "siauraakiams", jie perka II Golfus..tik nezinau, kaip i automatus ziuri smile.gif
O del begiu "tempimo", sveika deze ties kiek apsuku meta aukstesni begi, staigiai uzmynus gaza permeta zemesni begi (beje, tachometras yra?). Masina junginatis kitam begiui neturi kratytis, purtytis...Pavazinesit - pajusit smile.gif pasitikrinkit, kokios spalvos automatines dezes tepalai (jei rudi ar juodi (o ne rausvi) - teks keisti). Ar dujos yra? Koks variklis, kaip traukia?


Vakar, parvare man automobiliuka po langais. Labai susinervinau, kai nuvaziavusi i regitra isuzinojau, kad savininkes pasas negaliojantis doh.gif Bet turiu visus dokumentus - tai galiu vazineti, tik juridiskai ji nera mano. Pati dar jos nevairavau, nes baime didesne uz nora vairuoti blush2.gif Duju irangos - nera, o variklis 1,6 (53kw). Paprasysiu drauges, kad isvarytu is aiksteles prie namu, o tada pati bandysiu su ja draugausiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(VilmKa @ 2007 04 13, 14:42)
nežinau, kaip dar viskas gali pakrypt rolleyes.gif

Na va rolleyes.gif pakrypo visai netaip apie gą galvojau.........pakrypo taip unsure.gif , kad šiandien ant mano kiemo atsirado Opel Vectra, vis jaučiu kažkokią baimę dėl ateities su ja...ir dar galvoju g.gif gal permokėjau, bet jau šaukštai po pietų
Labai keista vairuot doh.gif , kai iki šiol buvau vairavus vieną vienintelę Audi 80 verysad.gif


doh.gif ir dar raudoną pakeičiau į juodą lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VilmKa: 05 gegužės 2007 - 18:57
QUOTE(ultraviolet @ 2007 05 04, 00:37)
sakykit, gal kas ismano, o gal kas daresi kur nors 4u.gif noriu audio aparaturos i masina(koloneliu ir grotuvo, aisku CD, kad mp3 skaitytu), trumpai tariant noriu kokybiskai klausyt muzikos tongue.gif gal kas patartu kur kreiptis/o gal galim apciam nusipirkt magnetola, koloneles, ir koks vyriskis idetu(pigiai manau butu  blush2.gif ), i ka reikia atkreipt demesi, ir kuo skyriasi zemu dazniu ir aukstu koloneles!? doh.gif

Koks miestas? Jei Panevėžys, aš laisvalaikiu užsiemu tokiais dalykais.
Atsakyti
QUOTE(VilmKa @ 2007 05 05, 18:56)
Na va rolleyes.gif  pakrypo visai netaip apie gą galvojau.........pakrypo taip unsure.gif , kad šiandien ant mano kiemo atsirado Opel Vectra, vis jaučiu kažkokią baimę dėl ateities su ja...ir dar galvoju g.gif gal permokėjau, bet jau šaukštai po pietų
Labai keista vairuot doh.gif , kai iki šiol buvau vairavus vieną vienintelę Audi 80 verysad.gif
doh.gif  ir dar raudoną pakeičiau į juodą lotuliukas.gif


Vectromis domiuosi...labai idomu butu suzinot, kokia isigijot? As po 'bulkos" irgi isedau i Vectra.. lengvas "sokas" buvo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zhmonijus @ 2007 05 06, 22:52)
Vectromis domiuosi...labai idomu butu suzinot, kokia isigijot? As po 'bulkos" irgi isedau i Vectra.. lengvas "sokas" buvo smile.gif

Įsigijau 1996m., apie auto nelabai ką išmanau ax.gif , patarė pirkt tai ir... atsibodo sukt galvą kokią geriau, nes kiek žmonių - tiek nuomonių doh.gif
Variklis 1.6 ir sakė gerai, kad ne ekotekas, nes pastarasis schmoll.gif


p.s. sakysit sena ax.gif , bet kai ana buvo 1985m., tai man jau ir taip gerai lotuliukas.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ultraviolet @ 2007 05 04, 00:37)
sakykit, gal kas ismano, o gal kas daresi kur nors 4u.gif noriu audio aparaturos i masina(koloneliu ir grotuvo, aisku CD, kad mp3 skaitytu), trumpai tariant noriu kokybiskai klausyt muzikos tongue.gif gal kas patartu kur kreiptis/o gal galim apciam nusipirkt magnetola, koloneles, ir koks vyriskis idetu(pigiai manau butu  blush2.gif ), i ka reikia atkreipt demesi, ir kuo skyriasi zemu dazniu ir aukstu koloneles!? doh.gif


Kur kreiptis nezinau, nes nezinau is kokio tu miesto. Zemo daznio kolone (subas) reikalinga bosui, auksto daznio (tviteris) - mazos 2,5 cm skersmens koloneles, šnipstukai.
Atsakyti
QUOTE(zhmonijus @ 2007 05 06, 21:52)
Vectromis domiuosi...labai idomu butu suzinot, kokia isigijot? As po 'bulkos" irgi isedau i Vectra.. lengvas "sokas" buvo smile.gif



Mes apie mėnesį ieškojom mašiniuko, labai norėjau Rover 200 ar 25, bet apžiūrėjus virš 10 mašinų nė vieno nebuvo verto dėmesio, ir kaip taisyklė nė vienam neveikė kondicioneriai. Taigi po ilgų ieškojimų nusipirkom Vectrą mirksiukas.gif . Tikiuosi neapvils tongue.gif
Atsakyti
96 m. Vectra gal ir neblogai, bet tai pirmieji metai, kai modelis atnaujintas, vadinasi dar daug neistaisytu klaidu smile.gif Ecotec varikliai yra labai geri, patvarus, ekonomiski smile.gif mano ecotec 1.8 su dujom ryja apie 10 lirtu vidutiniskai (automatas ir universalas)..taigi smile.gif
Atsakyti
matau, cia daugiau diskusijos isisiubuoja apie vokiskas masinas. bet ar yra prancuzisku masinu specu? jau keleta savaiciu ieskai sau masiniuko. siulo Renaul Megane 96 metu, 1.8 variklis, ka tik is Sveicarijos. Rida - nereali - 80 000 km. vieno savininko. sako, kad tikrai neatsuktas skaitliukas (tikiu, nes geras pazistamas ja parsivare), masiniukas man visai nieko, tik kad daug ivairiausiu "expertu" sako, kad turesiu laabai daug problemu, neva detales brangios, be to kuro padavimo sistema prancuziskose iseina greit, vienu zodziu "RENO GAVNO" ... Nu ir nezinau, ka ir daryti. nes masinos ZIAURIAI REIKIA !!!
Atsakyti
[quote=dorote,2007 05 08, 00:58]


Nezinau, kaip su Megane'mis, bet mes turejome Laguna (96m atrodo buvo), tai, zodziu, viskas buvo ciki. Tokiu problemu, kaip kuro padavimo sistema svaigtu - tikrai nei karto nebuvo. Apskritai jokiu problemu nebuvo..gal pasiseke, o gal tikrai nera blogas modelis. Mano tevai gan ilgalaikiai prancuzisku masinu myletojai buvo, bet dabar, nusipirke mamai buvo Renault Laguna nauja, tai sake nera kad butu labai patenkinta, bet ne del gedimu, o del komfortabilumo. Siaip, sako, daugelis is mano draugu, kad apskritai dabar naujos masinos, palyginus, sukuriamos netokios patvarios ir geros kokybes, kaip, kad senesni modeliai. Nors mano mociute vairuoja Renault Clio- - 2002 metu ir yra nerealiai patenkinta, bet ji ja priziuri nenormaliai pedantiskai, tai gal delto ir negenda doh.gif Zinot,vyresnis zmogus tai 'ciedina' kaip sakant lotuliukas.gif Ir velgi nezinai zmogau..kitiems prancuziskos genda, kitiems japoniskos, dar kitiems vokiskos. Dabar tetis nusprende pirkti BMW, nors jau gan pries nemazai metu turejo, bet nezinau kodel nejaute poreikio anksciau imti BMW ar Mercedes. Na, o as asmeniskai, buvau gana patenkinta Laguna, isvis visos masinos man gerai vaziuoja ir negenda, kurias turejome ir turim siuo metu. Nors siuo metu, pas mus italiska Alfa Romeo 147, bet jau po truputi pradedu svajoti apie didesne masina, nes kiek nepatogu vaziuot ilga kelia i Lietuva tokia mazule. Bet siaip ji man labai patinka, tiesiog jos isvaizda kai pamaciau man buvo ir yra wub.gif wub.gif ir siaip, Londone tokia mazute patogi visur igrusti, ir dar nieko nereikejo taisyti..o pravziavus jau 90 000km 2002m. rolleyes.gif varinejam i darbus kiekviena diena blush2.gif
Sorry, kad tiek daug prirasiau...bet tiek daug pasakyti norejau lotuliukas.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 05 05, 19:31-->
QUOTE(Vytautas smile.gif @ 2007 05 05, 19:31)
Koks miestas? Jei Panevėžys, aš laisvalaikiu užsiemu tokiais dalykais.

verysad.gif deja..tolokai verysad.gif o gal patarsi nors uz kokia mazdaug kaina galima tiketis "ne bet ko" ax.gif sako i 1000 netilpsiu(cia be montavimo to, tik kad nupirkt), ir dar patare nepirkt naujo,kokiam elektromarkte, o internete ar autoturguj paieskot ax.gif bet ar apsimokes g.gif
Atsakyti