Įkraunama...
Įkraunama...

Ford Fiesta

Probe is esmes nera gera masina del keliu priezasciu: 1. tai Fordas. 2. ji kieta (cia blogaja prasme). 3. greiciausiai bus nubaigta. 4. visiskai netinkama kam nors transportuoti (net nuosavo uzpakalio pagaileciau) smile.gif

O ar VW Passat daug didesnis/mazesnis uz Astra Caravan galima paziureti adresu http://www.catalog.a...u/catalog/cars/ isaiskes viskas milimetru tikslumu

O del masinos pirkimo,kol dar teisiu nera.. ax.gif niekam netaikau asmeniskai, bet buna atveju, kai zmones ne is pirmo karto issilaiko..ir net ne is 7-o. Ir stovi auto liudnas po langais...
Atsakyti
QUOTE(zhmonijus @ 2007 04 13, 11:19)
Pirkai masina dar teisiu neturedama  blink.gif

Nupirko vyras...Jis retokai namie buna,o vasara noretusi paciai vairuoti...

QUOTE(VilmKa @ 2007 04 13, 14:42)
4u.gif linkiu, kad pasirinkimas nebūtų beviltiškas mirksiukas.gif


aciuks.gif Viskas issaiskes pavazinejus.
Atsakyti
QUOTE(aistukke @ 2007 04 13, 13:02)
sveiki,gal galeciau suzinot jusu nuomone apie ford probe?  smile.gif
labai noriu jos,bet nezinau ar verta pirkt,kaip pacia pirma masina ax.gif



parduodam ford probe, 1995metu. 2litrai, benzinas. sidabrinė spalva. jaunimo mašina bigsmile.gif . vyras nori galingesnės, todėl ieškom mercedes benz CLK klases.
Atsakyti
Gal kas turit kokia nuomonę apie Mitsubichi Carisma 1997 m. dyzeliuką?
Atsakyti
QUOTE(Zuika1 @ 2007 04 17, 09:29)
Gal kas turit kokia nuomonę apie Mitsubichi Carisma 1997 m. dyzeliuką?

hecbekas visai neblogai atrodo mirksiukas.gif
Atsakyti
O as ieskau saab 900. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ultraviolet @ 2007 04 17, 12:32)
hecbekas visai neblogai atrodo mirksiukas.gif


Nu mane labiau domintų ar kas nors turi kokių nors pastebėjimų dėl važiuoklės, variklio ir t.t.
Atsakyti
Man reikia...as ieskau...noriu, noriu, noriu MB A klases... dyzelio...( nuo 1998m)
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif Jei leisit, ir aš įkišiu savo trigrašiuką, nes ši tema man šiuo metu šiek tiek aktuali...Neseniai išsilaikiau teises, taigi su vyru ieškom antro mašiniuko...Norim Toyotos Corollos, dabar turim Hondą Civik 1996 metų, tai kažkuris variantas bus man - arba Toyota arba Honda. Tik spėju, kad Toyotos dar ilgai ieškosim, nes jau kelis mėnesius nieko gero nerandam, o pasirinkimas labai skurdus... verysad.gif

QUOTE(Zuika1 @ 2007 04 17, 09:29)
Gal kas turit kokia nuomonę apie Mitsubichi Carisma 1997 m. dyzeliuką?


Šio mašiniuko neturėjom, tačiau prieš įsigydami Hondą buvom į ją atkreipę dėmesį, jau sutarėm su žmogum, kad perkam, bet maniškis sumąstė pasiskambinėti po servisus ir paklausti servizistų nuomonės apie šią mašiną...Nu tai ką aš galiu pasakyt - visi neigiamai atsiliepė, vienas net žegnotis pradėjo, kad bėda ant ratų, neduok dieve... blink.gif Na aišku, Carismos nepirkom...Neįkalbinėju nepirkti, nes tikiu, kad yra tokių žmonių, kuriems šis mašiniukas galbūt nesukelia jokių didelių problemų ir juos tenkina, tiesiog nesusilaikiau nepasakiusi to, ką išgirdau 4u.gif
Atsakyti
Ačiū už nuomonę
Atsakyti
QUOTE(Zuika1 @ 2007 04 17, 09:29)
Gal kas turit kokia nuomonę apie Mitsubichi Carisma 1997 m. dyzeliuką?

Nezinau apie dyzeliuka, bet metus laiko vazinejau su tokiu pat metu benzinu-niekaip negalejau su ja issiskirt, tokia sauni masinyte ir problemu nebuvo.
Atsakyti
Skaitinėjau visur, bet niekur neradau komentarų apie Kia Sportage unsure.gif Būtų labai įdomu išgirsti nusimanančių arba turinčių savo nuomonę apie šią mašinytę 4u.gif Idealu būtų išgirst pliusus ir minusus smile.gif
Atsakyti