Įkraunama...
Įkraunama...

Ford Fiesta

man siūlo 1991 m. Ford Fiestą. Išrudijusi arka, šiaip parudijus truputį. Techninė būklė gera, dyzelis, 2 durų. Gal kas žinot rinkos kainą?
Atsakyti
www.autoplius.lt
Atsakyti
QUOTE(nijolaite @ 2006 12 01, 21:50)
man siūlo 1991 m. Ford Fiestą. Išrudijusi arka, šiaip parudijus truputį. Techninė būklė gera, dyzelis, 2 durų. Gal kas žinot rinkos kainą?





Kam tau reikalingas senas Fordas,surūdijęs,ir dar dviejų durų??? doh.gif Iki pavasario tikrai subyrės,jei ne iki šio,tai iki sekančio tikrai doh.gif O tikra mašinos techninė būklė paaiškės porą tūkstančių km.nuvažiavus,arba kai degalų naują porciją pati užpilsi blink.gif Patikėk,nepirk,gali netyčia bėdą nusipirkti.Dar vienas draugiškas patarimas-nepirk,ką siūlo,rinkis pati mirksiukas.gif
Atsakyti
ačiū smile.gif . šiaip autoplius'e žiūrėjau, tokios nebuvo.
Papildyta:
QUOTE(denaxa @ 2006 12 01, 22:34)
Kam tau reikalingas senas Fordas,surūdijęs,ir dar dviejų durų??? doh.gif Iki pavasario tikrai subyrės,jei ne iki šio,tai iki sekančio tikrai doh.gif O tikra mašinos techninė būklė paaiškės porą tūkstančių km.nuvažiavus,arba kai degalų naują porciją pati užpilsi blink.gif Patikėk,nepirk,gali netyčia bėdą nusipirkti.Dar vienas draugiškas patarimas-nepirk,ką siūlo,rinkis pati mirksiukas.gif


šiaip giminaitis siūlo, tik dėl kainos neaišku.
Atsakyti
QUOTE(nijolaite @ 2006 12 01, 22:43)
ačiū  smile.gif  . šiaip autoplius'e žiūrėjau, tokios nebuvo.
Papildyta:
šiaip giminaitis siūlo, tik dėl kainos neaišku.


Tokių metų fiesta gerame stovyje daugiau 1700Lt neverta. O jei dar pupuvus, tai daugiau 1400Lt. tikrai neverta mokėti, ypač kai čia trečioji fiesta... Už trečiąją jau geriau antras Golf.
Atsakyti
isvis tokiu metu Ford Fiesta - nieko nevertas kurinys. Reikia pagalvot, ar paskui iseis parduot? Nebent kam nors padovanosi... ir primokesi, kad paimtu. doh.gif
Atsakyti
kadangi esu dar visai ''zalia''vairuotoja ,tai nusipirkau Audi 90 85 m.,nes gera bijau sukulti .? blush2.gif
Atsakyti
tipo "ubage"? Kur Tu ja paskui desi.. Vaje vaje... ir dar audi 90 (ne 80). Koks variklis? 2.3? kai as buvau zalia turejau 91 metu audi 90. Varge varge.. kuro sanaudos virsijo sveiko proto ribas. doh.gif
Atsakyti
Na aš tai Audi 90 Quatro 1991 m. prisimenu su nostalgija. labai geras mašiniukas buvo... Tik va, atėjo laikas kitai...
Atsakyti
QUOTE(Vitra @ 2006 12 04, 16:00)
Na aš tai Audi 90 Quatro 1991 m. prisimenu su nostalgija. labai geras mašiniukas buvo... Tik va, atėjo laikas kitai...


Kažkada ir aš tokią turėjau. Pavogė doh.gif
Atsakyti
QUOTE(nijolaite @ 2006 12 03, 22:16)
kadangi esu dar visai ''zalia''vairuotoja ,tai nusipirkau Audi 90 85 m.,nes gera bijau sukulti .? blush2.gif


Sveika atvykusi i darbciųjų rankų būrelį! Tikiuosi mes tave daznai pamatysim 'norinciom viska zinoti apie savo auto' skyrely smile.gif
Atsakyti
smile.gif+2006 12 04, 17:15-->
QUOTE(Vytautas smile.gif @ 2006 12 04, 17:15)
Kažkada ir aš tokią turėjau. Pavogė  doh.gif


Gink dieve, ne aš unsure.gif
Atsakyti