Įkraunama...
Įkraunama...

Maisto produktai daugiavaikėms šeimoms?

nuejau parasiau prasyma blush2.gif blush2.gif buvo.
pasirodo gausiu biggrin.gif
vasario pabaigoj i KUBO parduotuve su pasu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emiline: 22 sausio 2007 - 20:17
O kokiu dokumentu reikejo ir kokios turi but pajamos
Atsakyti
QUOTE(dinka13 @ 2007 01 22, 22:23)
O kokiu dokumentu reikejo ir kokios turi but pajamos

pasus ir vaiku gimimo liud. 1z. nedaugiau kaip 307lt. i men. g.gif
a,pazymu apie pajamas nereikia.
kas gyvena kaime reikia eit i seniunija,mieste-socialini
Atsakyti
Dekoju. As gyvenu Kaune. Tai gal ir man nueit lotuliukas.gif
Atsakyti

ok.gif
na miltu nereiks pirkt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(allegro @ 2007 01 07, 19:52)
Tai kad jau dabar yra skaičiuojama po 270lt vienam žmogui. O tais nemokamais miltais ir makaronais kaime babcės kiaules šėrė ir gyrėsi,kad tik paršams tas davinys,va ir duok žmogui veltui doh.gif

dalino praeitais metais,kaip bendruomenės tarybos atstovė pati dalinau.nesamonė man atrodė,kad daugiau kaip puse gaunančiųjų -alkoholikai drebantys-nu kur ir kaip sausus ryžius,makaronus jie išsivirs,kad gatvėje miega.okai kas nepasiimdavo,likdavo,esu irgi namo parsivežus blush2.gif tai miltai,ryžiai nėra itin balti,bet skanūs,geri,o makaronai-neduok viešpatie-juodi ,kieti,per 15min. neišverda schmoll.gif ne,tokie tik šunim
Atsakyti
QUOTE(SUPER HERA @ 2007 01 25, 19:28)
dalino praeitais metais,kaip bendruomenės tarybos atstovė pati dalinau.nesamonė man atrodė,kad daugiau kaip puse gaunančiųjų -alkoholikai drebantys-nu kur ir kaip sausus ryžius,makaronus jie išsivirs,kad gatvėje miega.okai kas nepasiimdavo,likdavo,esu irgi namo parsivežus blush2.gif tai miltai,ryžiai nėra itin balti,bet skanūs,geri,o makaronai-neduok viešpatie-juodi ,kieti,per 15min. neišverda schmoll.gif ne,tokie tik šunim

matyt,kad tau jų nereikėjo 4u.gif bet tam kam jų išties reikėjo labai džiaugėsi,juk litą kitą sutaupė smile.gif alkoholikai juos už pilstuką pardavė.Juk tai labdariniai,gero niekada negausi,arba galiojimo laikas pasibaigęs arba tuoj tuoj baigsis,arba neskanūs. rolleyes.gif
Atsakyti
Na mokykloje mokytoja vis mane įkalbinėja pažymas surinkti, kad duktė valgytų nemokamai doh.gif , bet reikia pajamų pažymų, o tai reiškia, kad mums neprikausi, ba uždirbam su vyru daugiau... Bet jei būtų 307Lt, tai va tuomet taip.
Buvo laikas kai gaudavau ir soc. pašalpą - 250Lt per mėnesį, nes tupėjau namie, dirbo tik vyras, o mūsų buvo jau 5.. Bet po to pasirodė, kad vyras buvo įdarbintas dar ir kitoje įmonėje, nors aplyginimo nagaudavo, tik popieriukai buvo surašomi (mes ir pamiršę buvome doh.gif ), tai paprašė grąžinti biggrin.gif . Tada buvo labai nesmagu, bet dabar juokinga....
Taigi, išvada - gali aprūpinti savo šeimą, tvarkaisi, kad nieko netrūktų tavo vaikam - tai ko dar tau iš tos Valstybės reikia, baisiai čia - daugiavaikė biggrin.gif O va mokesčius į biudžetą tai prašau jau visus susimokėk, nežiūrėsim, kad daugiavaikė, bausim....
Atsakyti
QUOTE(Vilialia @ 2007 01 30, 15:51)
Na mokykloje mokytoja vis mane įkalbinėja pažymas surinkti, kad duktė valgytų nemokamai doh.gif , bet reikia pajamų pažymų, o tai reiškia, kad mums neprikausi, ba uždirbam su vyru daugiau... Bet jei būtų 307Lt, tai va tuomet taip.
Buvo laikas kai gaudavau ir soc. pašalpą - 250Lt per mėnesį, nes tupėjau namie, dirbo tik vyras, o mūsų buvo jau 5.. Bet po to pasirodė, kad vyras buvo įdarbintas dar ir kitoje įmonėje, nors aplyginimo nagaudavo, tik popieriukai buvo surašomi (mes ir pamiršę buvome doh.gif ), tai paprašė grąžinti biggrin.gif . Tada buvo labai nesmagu, bet dabar juokinga....
Taigi, išvada - gali aprūpinti savo šeimą, tvarkaisi, kad nieko netrūktų tavo vaikam - tai ko dar tau iš tos Valstybės reikia, baisiai čia - daugiavaikė biggrin.gif O va mokesčius į biudžetą tai prašau jau visus susimokėk, nežiūrėsim, kad daugiavaikė, bausim....

dėl maitinimo pajamos didesnės nei 307lt vienam,nenoriu apgauti,bet berods 540lt
Atsakyti
QUOTE(virdzinija 7 @ 2007 01 30, 15:56)
dėl maitinimo pajamos didesnės nei 307lt vienam,nenoriu apgauti,bet berods 540lt

Na vis tiek, mūsų dar per mažai biggrin.gif Būtumem kaip jūsų šeimyna, tai tuomet mirksiukas.gif ...
Atsakyti
QUOTE(Vilialia @ 2007 01 30, 17:50)
Na vis tiek, mūsų dar per mažai biggrin.gif Būtumem kaip jūsų šeimyna, tai tuomet mirksiukas.gif ...

ax.gif tai va ax.gif
Atsakyti
QUOTE(emiline @ 2007 01 22, 22:21)
pasus ir vaiku gimimo liud. 1z. nedaugiau kaip 307lt. i men. g.gif
a,pazymu apie pajamas nereikia.
kas gyvena kaime reikia eit i seniunija,mieste-socialini

O kas sukontroliuoja, kad nebūt pajamos didesnės, nei nurodyta g.gif ?
Atsakyti