Įkraunama...
Įkraunama...

Mitsubishi Pajero (Montero)

QUOTE(mng @ 2006 12 18, 13:07)
na butent tokiu vazinejau...br... daug ryja...
o tau jis ne per didelis?
jei nori dyzelio, tai jau bus europietiskas ir aisku kainele nebloga, o benza gautum ir is USA ir dar pigiau gerokai... bet kuriuo atveju nepirkciau...nebent milijonus turi, bet jei dar sutapyti reikia, tai tikrai neverta....
milijona kartu geresnis variantas yra lexus, jis ekonomiskesnis nei monteras, lengvesnis ir t.t.


O kiek tas "daug ryja"?...Sakykim Lexus'as irgi gana nemazai ryja, mieste 17-19ltr, trasoj 13-15ltr...(man tokius duomenis dave zmogutis kuris tokiu vazineja)....man patinka dideles masinos wub.gif jei nepatiktu, tai nesukus galvos imciau koki "parketnika", pvz Rav4 ar kokia Vitara... ax.gif o dyzeli noriu, nes gaunam pigiau (ne baltarusiska, o statoilo bigsmile.gif )...amerikono nenoriu, o kad europietisko kainele nebloga, tai zinau, as butent i tokia ir orientuojuos... ax.gif O ka gali pasakyti apie Toyota Land Cruiser '01 -'02m?... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lieputė @ 2006 12 18, 14:11)
O kiek tas "daug ryja"?...Sakykim Lexus'as irgi gana nemazai ryja, mieste 17-19ltr, trasoj 13-15ltr...(man tokius duomenis dave zmogutis kuris tokiu vazineja)....man patinka dideles masinos wub.gif jei nepatiktu, tai nesukus galvos imciau koki "parketnika", pvz Rav4 ar kokia Vitara... ax.gif o dyzeli noriu, nes gaunam pigiau (ne baltarusiska, o statoilo bigsmile.gif )...amerikono nenoriu, o kad europietisko kainele nebloga, tai zinau, as butent i tokia ir orientuojuos... ax.gif O ka gali pasakyti apie Toyota Land Cruiser '01 -'02m?... mirksiukas.gif

ir tokia turim dabar, bet negaliu nieko pasakyti, nes vaziavau tik kaip keleivis...
idomu kokia kubatura lexuso, kad tiek ryja?
monteras, kai skaiciavau tai apie 20 ryja... doh.gif
na jei tokios nori, tai manu neverta tiketis, kad ris maziau...
dar yra lexus GX ir lexus LX... bet ju kaina didesne...
Atsakyti
QUOTE(mng @ 2006 12 18, 15:05)
ir tokia turim dabar, bet negaliu nieko pasakyti, nes vaziavau tik kaip keleivis...
idomu kokia kubatura lexuso, kad tiek ryja?
monteras, kai skaiciavau tai apie 20 ryja... doh.gif
na jei tokios nori, tai manu neverta tiketis, kad ris maziau...
dar yra lexus GX ir lexus LX... bet ju kaina didesne...


LX visiskai nepatinka, o GX truputi per brungus... biggrin.gif o ryja tiek 3l varikliukas..o kiek taviskis?....ir kokia kubatura?.... ax.gif man atrodo as jau baigiu apsisprest kokio dzipo noriu.... biggrin.gif
Atsakyti
nu mano vyras varineja su 3l ir kai klausiau sake ryja 14 - 15 mieste... dabar jau keisis i naujesni truputi...
tai koki vis tik rinksies?
gero tau masiniuko ir gero kelio....
Atsakyti
As tai sau kaledine dovanele pasidariau!!!!!!!!!! Katik nusipirkau Mitsubishi Pajero 3.2 DI-D AT Dakar 2006 m..Labai patinka,labai geras dzipukas.Oda ir siaip visi navarotai,kaip sako manasis vyrelis. Taigi pirk ir negalvok Pajero tik dyzeli.Apsimoka pirkti vokietijoj is salono,dabar kaiptik yra geros ten nuolaidos,atiduoda uz 29000EU.Lieka tik keliones islaidos ir PVM(18%),o komplektacija tai super!
Atsakyti
QUOTE(mng @ 2006 12 18, 17:23)
tai koki vis tik rinksies?
gero tau masiniuko ir gero kelio....


Aciu... ax.gif Lexus'a RX '01-'02m... blush2.gif wub.gif Siaip iskart as jo norejau, bet atbaide tas 3l benzas... blink.gif uztat ieskojau kito varianto...o vat vyras man siulo tik benza, nes jis sau pirks koki dzipa dyzelini, tai sako turi buti nors viena masina benzinine... mirksiukas.gif

QUOTE(Teta Aldona @ 2006 12 18, 19:02)
Mitsubishi Pajero 3.2 DI-D AT Dakar 2006 m... Taigi pirk ir negalvok Pajero tik dyzeli.Apsimoka pirkti vokietijoj is salono,dabar kaiptik yra geros ten nuolaidos,atiduoda uz 29000EU.Lieka tik keliones islaidos ir PVM(18%),o komplektacija tai super!


Na dar ant tokio neuzsidirbau... biggrin.gif sekmes vazinejant, veliau parasyk kiek dyzelio ris... cool.gif
Atsakyti
mano vyras vazineja dyzeliniu pajero 01 m. automatu. l, dinamiska, ryja gal 11 l dyzelio, lengvai valdoma ir patikima, ta prasme vaziuokle labai patvari..
Atsakyti
Sveikutes vairuotojos ir ne tik 4u.gif

Gal yra vairuojanciu ar siaip eksploatuojanciu si automobiliuka?

Mane domintu visi pliusai ir minusai pradedant nuo eksploatacijos iskaitant ir kuro sanaudas iki technines prieziuros.

Kazkodel uzsimaniau buten sio visureigio, net pati nebezinau kodel. Tad buciau dekinga uz bet kokia info. O noreciau nedidelio va tokio (tikiuosi nesupyks savininkas sio masinuko, kad pasiskolinau nuotrauka) dyzelinio:

user posted image

labai atsiprasau, pasirodo tokia tema jau yra doh.gif O man paieskos sistema kazkodel nenurode blush2.gif
Na, tai bala nemate, vis viena labai aciu uz bet kokia info.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo janna: 09 sausio 2007 - 09:44
Labutis, mano vyras pardavine Mitsubishi auto, tai as jo truputi uzklausiau.
Eksploatacija nera itin pigi ziurint kaip uzlaikytas, del greiciu dezes jeigu automatas 3.2 DI-D tai miesta 13l dyzelino jos yra pacio patvariausios tarp visureigiu, siaip lb. patvarus automobilis, kas nusiperka Pajero retai perka kita visureigi. Jo lb. gera islekamoji verte ne taip krenta kaina, galesi ir vyrui duoti i medziokle nuvaziuoti smile.gif
Mano akimis lb. liusk ir grazi masina tai ne nulaizytas Toyota RAV4.

Sekmes
Atsakyti
QUOTE(jove @ 2007 01 09, 20:49)
Labutis, mano vyras pardavine Mitsubishi auto, tai as jo truputi uzklausiau.
Eksploatacija nera itin pigi ziurint kaip uzlaikytas, del greiciu dezes jeigu automatas 3.2 DI-D tai miesta 13l dyzelino jos yra pacio patvariausios tarp visureigiu, siaip lb. patvarus automobilis, kas nusiperka Pajero retai perka kita visureigi. Jo lb. gera islekamoji verte ne taip krenta kaina, galesi ir vyrui duoti i medziokle nuvaziuoti smile.gif
Mano  akimis lb. liusk ir grazi masina tai ne nulaizytas Toyota RAV4.

Sekmes


Butent del to jis mane ir domina. Kaip pirstu i aki pataikei.
Noreciau zinoma dyzeliuko. Eksploatuojamas jis butu uzmiestyje. Ir patikek, tokiais keliais...., kad ne kiekvienas automobilis gali ir atlaikyti. O ir medziokle vyras megsta pavazineti... biggrin.gif
O dviduris tai tik del to, kad ne su kompanija vazinesiu ir ne tam jis skirtas bus.
Tai va ir mastau.
Kol sumasciau, tai viena toki jau pardave verysad.gif
Atsakyti
Na stai jau kaip ir apsisprendziau kad imsiu Lexus'a, ale kazkaip demesi atkreipiau tik i kubatura, o stai i pavaru deze tai ne.. doh.gif velnias, jie gi visi su avtamatinem dezem... cray.gif o as nenoriu avtamato, man jie nepatinka ir man jis visiskai nereikalingas...plemba, tep susnervijau.... verysad.gif
Atsakyti
Na,kas siuo momentu vazineja su Pajero? Kaip sekasi? Dabar kai prisnigo ir keliai doh.gif ,dziaugiates?
Atsakyti